Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
26. dec 2009

klasicka to malo byt 😅 😉

jul
26. dec 2009

na tkasicka? 😅

jul
26. dec 2009

no ved ma cas do jari urcite budu mat

pipka
26. dec 2009

ta klasicka...preklep 😀 😅

jul
26. dec 2009

my ideme kupovat malemu na meniny v aprili elektricku stvorkolku ,maly sused ju ma a pekne mu to na nej ide,alesom povedala R,ze ja s nim nebudem chodit von s tou stvorkolkou,ze bude musiet on chodit,ved ja uz musim vedla riššina utekat ked ide na odrazadle 😅 ide jak blazen

pipka
26. dec 2009

ved jasne, ja ked ju uvidim, tak mu rovno zavolam, nech ju kupi...a da jej ju v lete na meniny, to staci, ved aj tak sa skor ako dvojrocna moc trojkolkovat nebude 😉
ja chcem taku klasicku trojkolku s retazou, nie taku co ma pedale na prednom kolese 😉

pipka
26. dec 2009

no viem si predstavit, jak to rozjede na stvorkolke...ked prida plyn 😝 😀 😀 😀 by ti sadlo aj zmizlo, jak by si futašila 😅 😀

jul
26. dec 2009

aj my v lete skusime uz kupit bicyklik s pomocnymi kolieskami.....inac v pivnici som aj videla taky maly,ale neviem ci je funkcny

pipka
26. dec 2009

to je tam este po R 😕 😵

jul
26. dec 2009

nie,to je po R sesternicinych detoch ...tusim po filipovi,teraz ma uz 7 rokov

pipka
26. dec 2009

jaaaj, tak to by mohol byt este funkcny 😉

jul
26. dec 2009

a sak ked neee,tak dedo opravy,on hned sa trha ked sa risinovi ieco pokazi a uz v momente opravuje

iac ten bicykel je taky malicky a taky ruzovooranzovy kriklavy zo zelenou kriklavou 😅

jul
26. dec 2009

naaaaaaaaaaaaaaaaa dze siiiiii

idem ja hulit...inac ochladilo sa riadne
cez den bolo 15 stupnov a teraz mam 1 stupen

pipka
26. dec 2009

tuuu, len fifi zase vymysla...asi budem musiet skoncit 🙄

pipka
26. dec 2009

no my uz ked sme vecer isli domov o pol piatej uz ukazovalo len 3°C 🙄 brrrrrrrrrrr

pipka
26. dec 2009

no stale pomrnkava to babo nase...idem asi k nej 😒

dobruuuuuu moja, zaftra som tu zase 😉

jul
26. dec 2009

to vaaaaazneeee?????, aj zajtra si tuuuu???, 😀 😀 😀 😀

mixka
27. dec 2009

breeeeeeeeeee ranko po prezurovanej noci 😀 som sa bala ze rano nevstanem a ejha, nemozem spat 🙄

mixka
27. dec 2009

kde ste 😕 ??? my sme boli doobeda na vyletiku na zeleznej studnicke a bolo superne 😵 😵 😵

jul
27. dec 2009

my sme boli zase na babe

lumah
27. dec 2009

Ahojte, tak sme sa dnes vrátili od babky.pipi Hanulka je opäť krásna na nových fotečkách, krásne sa smeje. 😉 Aj u nás bol ježiško s bubnom. 😀
jul, ako ste vy vianocovali?

lumah
27. dec 2009

mixi, dudu a vy?

jul
27. dec 2009

lum vitaj 😉
dobre sme vianocovali

pipka
27. dec 2009

haloooooo 😎

pipka
27. dec 2009

jeej julis, sak tam je snehu habadej...parada 😵 Risino ma aku frajersku bundu 😉

pipka
27. dec 2009

mixi a kde si zurovala? 😕 ta obdivujem, ze nemozes spat 😅 ja by som aj cely den prespala, keby sa dalo 😖 😀 my sme zase rano hajali vsetci traja do tristvrte na devat 😕 😎 tatino nechcel verit vlastnym ociam...on normalne vstava najneskor o siedmej... a dnes zahajal aj on 😀

pipka
27. dec 2009

ale zajtra nam sladke casy koncia 🙄 tatik uz chce ist do roboty... 😒 tak nas rano zase zobudi 😠 🙄

jul
27. dec 2009

cafet....my ideme zajtra zas na babu 🙂

jul
27. dec 2009

pipi,v skutocnosti je ta bunda dost vybleduta a zmolkova,uz ju ma 2 rok