Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
1. jan 2010
pipka
1. jan 2010

a tym, ze ja tu v meste chodim vsade peso, tak ja mam aj dost pohybu...len keby som tolko potom nezrala 😠 😅

lumah
1. jan 2010

pipi ja mám ten istý problém, pohybu mám habadej, len to žráááádlo! 😀

pipka
1. jan 2010

lumi perfektneeeeee 😀 to si viem predstavit, keby som to doma do telky pustila, ako tu s fifinou trsame 😀 😀 😀

lumah
1. jan 2010

pipi dobrý je ten zumba tanec že? 😀 To budeme ako lane štíhle! Len aby sme dušu pri tom nevypustili a skrine sa nám nerozpadli! 😀 😀

lumah
1. jan 2010

pipka určite by sa to Hanulke páčilo, je to také chytlavé. 😉

jul
1. jan 2010

ja neznasam toho pekara 🙄 taka starina,moj otec to zas žere

pipka
1. jan 2010

ja by som presne tak ako ty potrebovala, aby mi to dietne niekto chystal 😅 mne sa to nechce pripravovat 8x denne si nieco chystat 🙄 este tu vodu zvladam...ale tie salatiky a hlavne ked fifine nieco ine, V nieco ine...to aby som cely den len v kuchyni stala 😒

lumah
1. jan 2010

pipi presne ako píšeš, stáli by sme len v kuchyni, to by sme mohli tak maximálne skákať na mieste a možno ešte vrtieť skriňami-pardon zadkami. 😀

pipka
1. jan 2010

no lumi, a ty mas take dvd? Ci si sa niekde na kurz prihlasila? 😕

julis, ja tu rozpravku zboznujem...uz od detstva 😉 ale prezijem, ked ju raz neuvidim 😅

jul
1. jan 2010

prebohaaaa 😲 😲 ta co precvicuje tu zumbu to je zena ci chlap 😅 😝 vyzera jak transka

jul
1. jan 2010

ja si salaty radsej robim len sama,lebo viem co lubim a co nie a co si mam do toho salatu data ako ho ochutit aby mi chutil

jul
1. jan 2010

inac u nas sami zda ze je zumba lum,
na juhu v tej velkej posilke,lebo mama hovorila,ze tam stale nejaka hudba ide a baby nejake tanecky tancuju

pipka
1. jan 2010

zena to je... 😉 sak ma podprsenku 😀

ved ja lubim vsetko, tak mne moze aj druhy robit 😀

jul
1. jan 2010

maleho som ulozila konecne a idem si v klude zapalit von

jul
1. jan 2010

no ved aj transka moze mat podprsenku 😀

pipka
1. jan 2010

no ved moze to je fakt 😅 😀

pipka
1. jan 2010

idem sa ja povenovat V, uz tu na mna zmurka 😎 a kuknem Gottaka, na joj plus ide s nim stara komedia 😵

pipka
1. jan 2010

paaa vecer 😉

jul
1. jan 2010

😀 😀 😀 😀 robi na teba kukučččč????

lumah
1. jan 2010

pipka práve si sťahujem z RapidShare, muž mi to predplatil na mesiac-nejakých 7€ necelých a sťahujem to.

jul
1. jan 2010

asi bude novorocna sedacka roztiahnuta 😎

jul
1. jan 2010

ja som uz dofajcila,mne maly docupital doobyvacky a uz vytahuje knizky 🙄 🙄 🙄

lumah
1. jan 2010

Teda nie z rapid, cez ten program to len sťahujem, je to tu:
http://www.buuda.blogspot.com/2008/11/zumba-fit...

pipka
1. jan 2010

nie mame puzzle na zemi 😀 😀 😀 😀

lum, tak si to napalim od teba, mozem? 😕 alebo sa spytam dudusky, oni su taki pc maniaci, teda hlavne T 😀

jul
1. jan 2010

inac ja dnes cely den s handrou beham,riady umyvam,upratujem,hulakam furt po malom aby nerobil zle a ten stale vystraja a bordel robi.....ako na novy rok tak po cely,ved uplne zosediviem 😖

pipka
1. jan 2010

a co nehaja 😕 😒

jul
1. jan 2010

nesce sa mu 🙄 😖

pipka
1. jan 2010

no padam ja, uz V priam skuli po mne 😀 uz rano ma v posteli obtazoval 😅 😀

jul
1. jan 2010

😀 😀 😀 😀 tak ic,co tu este strasis,ic sa venovat