Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
9. jan 2010

no veru julis...dnes rekordne jedla 😝 este aj naobed zjedla kopcom misku s cestovinami a syrovou omajdou a uhorkove kolieska prikusovala 😀 , a vecer este dorazila jogurt a kiwi...no a pred spanim mlieko s kasou...ale dnes len polku vypila...ved by som sa aj divila, keby to stiahla cele 😅

no keby tie babiky boli chlap a baba...tak sa nas asi najde viac, kto by si pichol 😠 😠 😠 😀

pipka
9. jan 2010

ajus, tak tebe nova kategorizacia plat znizila? 😕 ja som dostala dekret a ked som to porovnala s predoslym, tak mam na chlp rovnako...ale to som na MD, keby som robila, neviem kolko by som mala 😅 😖

ale co ma nasrali, tak podla novej kolektivnej zmluvy dostane kazdy zamestnanec, komu sa narodi dieta 100€, ale tyka sa len deti narodenych po podpisani zmuvy...a tu podpisali az 1.11.2009, takze ja narok nemam 😠 😠 🙄 a v starej kolektivnej zmluve nic take nie je... 😠

wighy
9. jan 2010

ahjte uz som tu, sice padam na hubu uff ale som tuuuuuuuuuu 😀

pipka
9. jan 2010

lumi to vobec nevadi, ze len tri...mne to s fifi bohate postaciiiii 😎 zatrsame aj na tri 😀

pipka
9. jan 2010

inak to aj ja niekedy kukam, kolko si tu niektore baby dokazu za ojete veci vypytat 😠 ja som raz videla take uuuubohe odrazatko, este aj oskrete a opierka zlomena a baba chcela tusim 15€, no ved to nase nove stalo v draciku 17 a je daleko bombastickejsie ako to, co tam mala ona... 😠
a v tescu som videla odrazatka aj za 10€ 😖

ajoooj wigh...ani ty nie si na plese v opere? 😕 😀 😀 😀

pipka
9. jan 2010

ja som dnes makala jak srob 😝
nasi aj v dazdi na hodku vypadli...tak som stihla povysavat, vytriet, umyt riady...ale kupelku som si nechala na zajtra, ale som napiekla muffiny na rano, a strudlicku, tak aspon mam bod k dobru 😀

pipka
9. jan 2010

boooze Studenkova jak operena sliepka 😅 😀 uvadza ples v opere

wighy
9. jan 2010

pipka heheh nejako sa mi polesovat nechcelo tka som pozvanie uctivo odmietla 😀 😀 😀

aj ja som makala jak fredka plus me boli u segry, sme si urobili gofri a ece sme boli v kik a v jysku tak mam dost

lumah
9. jan 2010

pipi tri sú isté. 😀
MM pozerá na joj plus takú paródiu českú-celkom dobré 😀
pipi ja nepečem, som povedala, pokial sa nedoje vianočné-nic nebude.

jul
9. jan 2010

ty kks...sa mozu posrat z toho plesu 🙄

pipka
9. jan 2010

no ved ja som tiez na poslednu chvilu odmietla...nemam koralky k robe 😅 😀 😀 😀

lumah
9. jan 2010

pipi ako robíš muffiny-máš formu?

pipka
9. jan 2010

Jaru cimrmana...to som uz videla..ja cakam na Zberatela kosti..len neviem, preco na jojke davaju cely ples... 😅 🙄 potom vsetko posunu o hodinu 😠 🙄

pipka
9. jan 2010

ano lumi, mam formu na 12 muffinov 😉 mam asi sto receptov, ale najsamlepsie su Dr. Oetker a koliesko bananu davam na dno 😉 papieroveho kosicka

lumah
9. jan 2010

pipi kedy je zberatel kostí? A je na jojke?

pipka
9. jan 2010

no pisane je ze 20.15 na JOJ ale neviem...ved je 20.38 a furt plesaju 😅 🙄

jul
9. jan 2010

ja kukam na markize magor v podnajme...zberatel je super,ale to som videla asi 5x

pipka
9. jan 2010

tak sme zatial prepli na markizu...tam nejaka komedia je...ci co to je 😉

jul
9. jan 2010

ja kupujem uz len tie dr.Oetker a davam tiez koliesko bananu 😀 😀 😀 😀

to ma pipka naucila 😎

pipka
9. jan 2010

no my uz ani markizu...V kukol do programu a na CT1 ide cesky film Trapasy...tak kukame to...my mame ceske filmy radi

wighy
9. jan 2010

ja tiez cakam na zberatela ktovie ked zacne

ten ples je dobra snobaren 😀 😀 😀 boze ale niektore zenske v tych robach vyzeraju ako kvocky 😀 😀 otras

pipka
9. jan 2010

najma studenkova 😅 V povedal...ze HUS 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
9. jan 2010

pipi tuším som zberatela kostí videla. Ja som muffiny ešte nerobila, ale mám rada čokoládové. 🙂 Tie Dr Oetker je hotová zmes? Pipi daj recept. 😝

pipka
9. jan 2010

my sme uz zberatela tiez videli aspon 3x, ale to je dobry film...ja mam take napinave rada 😉
julis, dnes som na teba myslela, ked som upratovala a videla som na jojke Silvestra vo formuli 😀 😎

lumah
9. jan 2010

pipi české filmy sú super. 😉

wighy
9. jan 2010

ja muffiny robim tiez ale cucoriedkove a tiez mam formu ale ceto si robim sama

pipka
9. jan 2010

ano lumah, akurat cokoladove som robila dnes 😉

to je hotova zmes, maju cokoladove aj biele s coko kuskami 😉 aj kaufland ma dobre...STILLA je znacka 😉

pipka
9. jan 2010

kaufland ma az tri druhy...coko, obyč. a aj cucoriedkove 😉 vsetky su mnam 😉

jul
9. jan 2010

jA kupujem tie s tymi kuskami cokolady 😝 😝 😝 😝

jul
9. jan 2010

teraz by mi jeden muffin bodol ☹