Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
9. jan 2010

tak som sa vytočila, že som si zmazala ten koniec, že do pol kila je sumu1,20 € a ona si pýtala ako do kila.

lumah
9. jan 2010

Ja tak neznášam takéto nenažrané kravy! Za nosenu vec!!!! 😠

wighy
9. jan 2010

lumi dobra si 😀 😀 😀 odpisala ti

iank co je cudne tak kollar nabuchal vsetky svoje milenky, co nepoznaju antibaby???hnus jeden chlap tolko deti a kazde s inou fuj 😝

lumah
9. jan 2010

zatial sa neozvala, ani nebudem už reagovať, lebo by som ju musela poslať do p... 😝

lumah
9. jan 2010

wighy však práve preto si o nom myslím že je chuj a tie baby slepice, by som sa hanbila za to že o mne píšu ako o ďalšej jeho milenke s deckom a nie sa pretrčala s ním na candrbále.

jul
9. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze candrbaaaale

pipka
9. jan 2010

jaaaj lumi, lenze tie jeho typy inak rozmyslaju ako my...ony v ociach len kluce od noveho luxusneho bytu vidia...a nove auta a penize, penize, penize...keby s nim nemali decko, tak by ich poslal do prdele s holou ritou...a takto...minimalne na 18 rokov su za vodou 😅 😀

jul
9. jan 2010

http://www.topky.sk/cl/15/645299/Pravda-o-Kolla...

boh vie aka je vlastne pravda 🙄

wighy
9. jan 2010

sila co pisu v tom clanku, ze po porodoe sa citi skvele, aj ja som sa po porode citila skvela ale telo neoklames, 9 meiacov tehotenstvo je pre telo zataz plus porod a poriadny spanok zena nepozna a ona sa ide natriasat na ples, no hanba, co by sa stalo keby vynechal jeden ples????fuj 😝 , ja by som od tkaeho malinkeho dietatka urcite neodisla 😢

jul
9. jan 2010

inac to co je za meno ze Heliodor?

lumah
9. jan 2010

.pipi ja viem, ale mne by sa z toho dvíhal žaludok. On je nechutný mohol by si všetky prachy natlačiť do konečníka.

jul
9. jan 2010

ja neviem ci rodila normalne alebo mala cisarak,ale ja som nemohla aj 2tt normalne sediet a kravaca urcite.......bodaj by mala krvavy flak na tej drhej roooobe 😅 😠

pipka
9. jan 2010

no krava je to wigh...co k tomu dodat ☹

julis...tazko povedat...asi niekde uprostred 😒

jul
9. jan 2010

lum ako si to slusne napisala 😀

wighy
9. jan 2010

zevraj prirodzene

lumi, jul 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
9. jan 2010

no presne jul...to ma napadlo ako prve...ze urcite este krvaca...bodaj by pretiekla cez tie saty 😠 😀

wighy
9. jan 2010

a som tiez sedela len na pol rite, by ju mohli ukazat ako sedi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a mozno ma cierne saty 😀 😀

jul
9. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tej sa musi teraz dobre stikutat

jul
9. jan 2010

alebo cervene 😀

lumah
9. jan 2010

tá pani košelová mi odpísala, vraj taká ako ja ju neurazí, že to bola cena za 1.triedu. Vraj nech sa mám prásne. 😀

jul
9. jan 2010

no ved urcite ich uvidime ...zas toho budu vsetky noviny a v telke sa budu otrcat 🙄

jul
9. jan 2010

lum 😀 😀 😀 😀 ze pani koselova

jul
9. jan 2010

do riti zas reklama....idem na jednu

lumah
9. jan 2010

jul možno si vuzala so sebou ten vankušik s otvorom v strede-ja som ho mala v porodnici. 😀

pipka
9. jan 2010

lum.... 😅 😅 😀 a prva trieda je aj ta nosena kosela? 😕 😀 😀 😀

wighy
9. jan 2010

no mozno ju teraz uvidime ,zas davaju ples

wighy
9. jan 2010

podla mna ona sa teraz preto hrabala na ples lebo vie ze buduci rok uz s kollarom nebude ,tak aby sa tam raz dostala lebo inak nema sancu 😀 😀 😀

pipka
9. jan 2010

to co tento rok s tym plesom...neprehanaju to trosku 😅 😠

lumah
9. jan 2010

pipi asi 😀 😀 😀
baby toto je tá košelová
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

jul
9. jan 2010

presneeee wiiiiiiiiig 😀 😀 😀 😀 😀