Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ninka1234
19. jan 2010

ahojte 🙂 😉

Jul mne na hlavu pomáha káva s citronom

wighy
19. jan 2010

baby mimo temy, nemate nahodou nejaky dobryrecept na tortovy korpus??piskotovy mi furt splasne tak chcem nieco ine idem robit krstnej dcere tortu na narodky

dudu
19. jan 2010

ahoj ninka,

alebo to mala byt kava s citonomu?

jul
19. jan 2010

ninuušššš a to ako chutiii????

jul
19. jan 2010

ze velmi stihla hahahahahaha

dudu
19. jan 2010

pipi ma dobry recept, ale neviem ci je to piskotove cesto...

ninka1234
19. jan 2010

jul, to bola aj moja otázka, poradil mi to svokor, a chutí to normálka, a naozaj to aspon u mna funguje

wighy
19. jan 2010

prave ze nemusi byt piskotove 🙂

dudu
19. jan 2010

jakeho kapra chytila...vsestranna to deva

dudu
19. jan 2010

wighy, sak ja neviem ci je to piskotove, ale je veeeeeeeeelmi dobre, to cesto..aj s plnkou

dudu
19. jan 2010

ja som to prepla na jojky, radsej trapnu komediu ako trapny nemecky film

lumah
19. jan 2010

ahojte!
jul ja si dám valetol a basta 😉

lumah
19. jan 2010

dudu ja tiež pozerám joj.

jul
19. jan 2010

ten blondak co ju furt otravuje jak pako?

dudu
19. jan 2010

som si bola spravit papat, sak som hladna ako svina..., a to mi dnes dr. povedal ze by som s priberanim mohla uz prestat, ale sak nenajedz sa ked si hladna...

lum a je to celkom fajn, nie? urcite lepsie ako nemecky psychopad..

dudu
19. jan 2010

jul kavicku si si spravila? , alebo si si radsej dala farebny svet v hrsti? / ibacik/

pipka
19. jan 2010

ty kokos...mne 3x padol net a vypina sa mi pc stale 😠 😠 😠 🙄 mna to nebaviiii, idem asi het 😝

pipka
19. jan 2010

mixi, dobra je ta linka, aj v takej farbe ju budete mat? A kolko vas vysla rohova?

lumah
19. jan 2010

dudu jasné, dá sa na tom aspoň trochu nasmiať.🙂 Nerob mi chute, aj ja som hladná, 😝 čo si si spravila jesť? 😀
pipi zajtra prídeš?

pipka
19. jan 2010

wigh ten korpus to je podla mna tiez piskotove cesto...taky mramorovy, to mam tiez od zabky, tusim na MMB to je 😉 chces taky? ja iny nemam 😒

dudu
19. jan 2010

dva rohlicky s telacou pastetou a na to debrecinku + rajcinky a papricku , ale sak mne to nestaci...., asi si dam aj kalerab alebo co..., preco som taka hladna? normalne sa cotim ako prazdna a to som hen teraz dojedla, to ste mali aj vy ked ste boli tehu? 😕

jul
19. jan 2010

dudušš mala som to aj ja,preto som pribrala 25kil

pipka
19. jan 2010

lum ano, pridem, teda chcela by som...mam to v plane 😉

vsetko zavisi od toho, ako sa budem rano citit, ale ak nezavolam, ze nejdem...tak dojdem pred desiatou k parku 😉

pipka
19. jan 2010

inak sa musim pochvalit...uz mam dole 3,5 kg 😉

dnes sme mali na aquaerobiku taku inu scicitelku...taka čičiprdka asi aj tazsia ako ja...ale tak isla...jak uragan 😝 😅 ledva sme stihali 😀 nam dala dnes zabrat 😝 😅

pipka
19. jan 2010

julis, dojdes k parku? 😕

jul
19. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze čičiprdka

pipka
19. jan 2010

no ja pomaly idem, film nefilm...lebo uz sa mi oci klížia 🙄

pipka
19. jan 2010

cvicitelku...tam malo byt 😅 😝

jul
19. jan 2010

pipi dojdem,ale ja sa k vam pridam,lebo ja vstavam okolo 9 tej a kym sa maly naranajkuje a kym sa poobliekame 🙄