Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
27. jún 2009

ja som sa akurat vratila z rakuska z nakupov, som bola s mojou mamcou a deticky si uziva ocko a su momentalne vonku, takze aspon v klude spapam obed 😵

jul
27. jún 2009

Mixi,ty si soferovala?

mixka
27. jún 2009

hej julis, moja mamina nesoferuje 🙂

jul
27. jún 2009

a ako casto soferujes?

mixka
27. jún 2009

co ja viem, casto... do rakuska na nakupy chodim uz dlho... napr dnes doobeda rakusko a poobede hornbach... zajtra idem z dubravky na ostredky... a este do tesca chcem skocit... cez vikend vela a cez tyzden podla potreby a podla toho, ako mam auto, lebo mame zatial jedno, ale uz budeme mat dve, tak sa budem s detmi flakat 😵

jul
27. jún 2009

jazdit po blave,to je pakaren 🙄 😖

jul
28. jún 2009

to je ale dnes otrasne pocasie,leje ako z krhly 😖

pipka
28. jún 2009

halooo, uz som domaaaa 😎

zachranujem z druhej strany 😅 ste na mna cakali? 😕 😀

pipka
28. jún 2009

ninus, o tych vrchnakoch som ti uz pisala, ci nie? 😕 😒 no vilko sa na to pytal a ten znamy mu povedal, ze sa pytal toho pana, co ma ten vozik, ze jemu to zabezpecila nejaka skola, co bola prihlasena do nejakej sutaze a zbierali vrchnaky 🙄 takze nakoniec je to asi naozaj nemozne len tak ziskat za to ten vozik 😠 🙄
ze sa vraj treba obratit na nejaku organizaciu, neziskovku alebo skolu a im to coca cola moze dat, ale aj to len ked vyhlasia nejaku sutaz...co je neviem ako casto 🙄 🙄 🙄

pipka
28. jún 2009

inak uuuzasne pocasie bolo tento tyzden co? 😅 🙄
esteze nasi maju veliky ten domisko, tak sme sa tam aj nahanat mohli 😀 a dedo nahodil igelit, gumaky a parazol a chodil fifinku kocikovat a v dazdi 😝 😀 ...lebo vedla susedia akurat nieco prerabali, tak furt hluk 😠 ..a to som si tam isla oddychnut na vidiek do ticha 😅 😒

pipka
28. jún 2009

halooooooo 😲 😲 😲

jul
28. jún 2009

a kedy ste dosli?

jul
28. jún 2009

ty mas tusim nestastie na tych susedov 😅

pipka
28. jún 2009

dnes vecer 😉 o siestej, ale som hned vybalovala, triedila na pranie a ukladala malu...

pipka
28. jún 2009

no mi hovor...ja ked som tam pocula tu zbijacku a ustekaneho psa z druhej strany... 😠 skoro ma svihlo 🙄

jul
28. jún 2009

to je asi nejaka tvoja kliatba 😅

jul
28. jún 2009

kukas slunce seno? 😀

pipka
28. jún 2009

no ja uz len v hrobe asi budem mat klud 😀

ale zase vecer som tam mala hrobove ticho a susedia nad hlavou nedupali 😉

pipka
28. jún 2009

kukame na CT1 taky novy film, ale asi to prepnem, lebo ani sa na to nesustredim a na slunce, seno sa aspon zarehocem 😀

jul
28. jún 2009

😀 😀 😀 bohvie akeho suseda budes mat na cintorine 😅 😕

pipka
28. jún 2009

nooo, to mi uz bude...vies kde 😀 😝 😀

pipka
28. jún 2009

Ajka tu cely cas nebola? 😕

jul
28. jún 2009

co to je za film? akurat som si prepla,nejaky neznamy herci tusim

jul
28. jún 2009

pipi nevies co nas potom caka 😅

jul
28. jún 2009

nie nebola 😒

pipka
28. jún 2009

vola sa to Vsetko najllepsie a je to o takom taxikarovi suknickarovi

jul
28. jún 2009

jaaaaj,tak to si prepnem radsej naspat na slunce 😒

pipka
28. jún 2009

myslis po smrti? 😕 😅 no to uz neriesim... dufam, ze mi to uz bude jedno 😀 a prevtelim sa do psa a budem nasim susedom srat na rohozku 😀 😀 😀

pipka
28. jún 2009

uz som prepla na Slunce aj ja 😎

jul
28. jún 2009

perfektny je Eviku 😀