Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
6. mar 2009

mixi, kolko stoji sunar? cca 800 g krabica? alebo ako je to balene? 😕

jul
6. mar 2009

chyti silnu alergiu,ale prave to nase to moze byt a potom su nasledky dozivotne,a nebudem davat skor mlieko,lebo ho pije aj dieta mojej susedy,alebo svagriny 😒

jul
6. mar 2009

ked pojde maly do skolky,tak urcite donesiem zo sebou aj krabicu Nutrilonu,nech mu ho daju pit.

pipka
6. mar 2009

jul, a co ked aj kazda detska dokina ti povie inac? 😕

napr. vivinka mala vysoke teploty a volala asi piatim dokinam, ci moze kojit a do akej teploty...a pat doktorov jej povedalo pat roznych hodnot...tak si vyber 🙄 😠 a ked sa viacerych spytas, do kedy nesmie babo mlieko, tak ti kazdy podla mna povie inak 🙄

jul
6. mar 2009

idem jest,cau

pipka
6. mar 2009

paa a dobru chut 😵

mixka
6. mar 2009

pipi, ale ved ja tym ze davam do varenia kravske mlieko a vravim, ze od 2 rokov planujem davat aj na pitie kravske davam najavo, ze sa riadim vlastnym rozumom a nie vsetkym co je na nete. ale to neznamena, ze necitam a nezistujem, lebo tie informacie ozaj su dostupne.

ajka23
6. mar 2009

tak rozmyslam, cim by som sa ja mohla zapojit do vasej temy... 😒 😀

pipka
6. mar 2009

ajuska...ty mas dnes volno? 😕 😵 si sa ani nepochvalila 😉

ajka23
6. mar 2009

mam

pipka
6. mar 2009

ja viem mixi, ale ty si pisala na predoslej strane, ze treba studovat vsetko... 😀 tak som len tiez napisala svoj nazor, ze treba, ak je ta moznost...ale nie sa vsetkeho aj drzat...teda ja...ini sa môžu 😉 😉

pipka
6. mar 2009

a muzicka mas doma tiez? 😕

ajka23
6. mar 2009

sak som vstavala 12,30, to by som uz za normalnych okolnosti slapala na bus... 😀 😀 😀

ajka23
6. mar 2009

nemam

ajka23
6. mar 2009

...zatial...

pipka
6. mar 2009

no teeeebe je dobre 😀 😀 😀 to my sme uz obedovali a hanulka uz spala druhy krat 😀

aj teraz este haja, ale uz ju idem zobudit...sak vecer nezaspi 😅

ajka23
6. mar 2009

sme dnes chceli ist z mackou ku veterinarovi, fik maternicu a ona sa potvora od rana neukazala... 😠 😀

ajka23
6. mar 2009

tebe je lepsie... 😉

jul
6. mar 2009

baby tu sosovicu treba aj namocit? ci co s tym ...len tak vykydnut a varit hned?

jul
6. mar 2009

ja si robim fasirku a vcera som si zozrala uhorky vecer,tak si davam k nej olivy 😅

ajka23
6. mar 2009

ja nenamacam, len premyjem, povyberam nejake spinky, ak su a varim s bobkovym listom... 😉

jul
6. mar 2009

dobreeee dakujem aji 😉

ajka23
6. mar 2009

zaujimava kombinacia... 😀 😀 😀

ajka23
6. mar 2009

este pani kucharka by mohla napisat ako ona vari sosovicu... 😉 🙂

ajka23
6. mar 2009

vcera som si inac aj ja kupila sosovicu, ste ma navnadili... 😀 😀 😀

jul
6. mar 2009

dojdite zajtra na privarok 😎

pipka
6. mar 2009

julis, ja nenamacam, lebo ju varim v kuchte, tam rychlo zmakne, ale kebyze ju mam varit normalne, tak ju asi namocim 😉 ale nie je to nutne, len preplachni, ako ajka pise

ajka23
6. mar 2009

ja mam na cely vikend asi navareny fazulovy gulas... 😝 😀

jul
6. mar 2009

ja nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam kuchtu 😒

pipka
6. mar 2009

zajtra varis jul, ci uz dnes? 😕
Ja mam dnes stretavku vecer, zajtra budem dospavat 😀 😅 😀