Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
13. sep 2009

pipi, marianovi aj mamce sa velmi pacil, ze zatial najkrajsi aky sme videli. ja som potom volala s realitackou, teda ona mi volala, lebo marian bol na tej opekacke a mal vypnuty mobil, ze majitel je ochotny ist dole s cenou na 3 350 000 a ja som jej navrhla, ze 3 200 000 by nam viac vyhovovalo a som ju ukecala nakoniec 😀

pipka
13. sep 2009

babule tak to stretko nedame teraz tento tyzden co pride ale ten dalsi, ok? A aky den? 😕 uz by sme sa mohli dohodnut, nech sa kazda podla toho zariadi 😎

ninka1234
13. sep 2009

a nás ešte neprší

mixka
13. sep 2009

preco az ten dalsi ???

pipka
13. sep 2009

takze kupujete mixi? 😕 🙂 huraaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

pipka
13. sep 2009

mixi, lebo lius pisala ze tento week este maluju a maju rozbordelareny byt...tak ten dalsi uz snad mozme vsetky 😵

mixka
13. sep 2009

neviem pipi, musi to kuknut stavar najprv a ak to odkyvne tak hej 🙂

mixka
13. sep 2009

jaaaj, dobre ok 🙂

pipka
13. sep 2009

akurat skoda ze budes tak daleko...tam uz nepokocikujeme 😅 a budes tam stale sama...ci mamina bude za vami aj tak daleko cestovat 😕 alebo ju tam ubytujete? 😀

pipka
13. sep 2009

idem dat rychlo sprsku a hned som tu 😵

mixka
13. sep 2009

pipi, ak to vyjde, mamina sa tam stahuje s nami 🙂

pipka
13. sep 2009

a ten svoj bytik tu preda?

mixka
13. sep 2009

neviem este pipi ako to vsetko bude, to su veci, ktore sa budu riesit po tom, co povie hlavne slovo stavar 🙂

jul
13. sep 2009

tak my sme dnes zmokli a este k tomu maly stupil do hovna a pobehal mi po byte 😢

pipka
13. sep 2009

jaaaj, oki 😉

boooze, musim ist k hanke, uz 15 minut vrieska jak o zivot a nejde ju utisit, isiel tam vilko ale reve stale 🙄 🙄 🙄

pipka
13. sep 2009

julis kup si zreb 😀

jul
13. sep 2009

zajtra podam loto

pipka
13. sep 2009

stale nespi...mna uz porazi 🙄 len co odidem, ze zaspi...tak ledva si v obyvke sadnem, uz zase place ☹ ☹ ☹ co jej je??? 😒 🙄

pipka
13. sep 2009

ja uz asi pre dnesok koncim a idem si uz lahnut...snad uz bude klud 😖

lia
autor
14. sep 2009

dobre ranko,

babyyy,ja mam zapal v prste,asi som si zastrihla alebo co a z boku to mam napuchnute,boli ma to na dotyk a mam to fialove.dala som si na noc ichtiol ,ale vobec mi nepomohol.neviete co s tym mam robit??nechcem,aby mala nieco dostala ☹

ajka23
14. sep 2009

cafte, akurat som vstala... 😅 😅 😅
lius, no ja by som pockala a ak by tam bol hnis, tak to vytlacila a urob si harmancek, je protizapalovy... 😉

ajka23
14. sep 2009

nie je ichtiol na uzatvorene rany? 😕 aby si si neublizila este s tym... 😒

ajka23
14. sep 2009

huhuhuhu, druha strana... ☹

zabka132
14. sep 2009

ichtiol by mal prave vytiahnut ten zapal....teda zevraj.
no my sme soplavi az hruza...celu noc sme poriadne nespali...dnes nerobim nic ine, len odsavam a utieram sople 😝

ajka23
14. sep 2009

zabi, ved ano, ale mam pocit ze na otvorene rany to nie je... 😒
inac, aj na mna nieco lezie, ale odolavam, sa chystam ockovat proti chripke... 😉

lia
autor
14. sep 2009

aji,cakala som uz dost prave,nechcela som to vytlacat na silu,lebo by som to musela nejak prepichnut a mna to bolelo len jak som sa toho dotklo.hned ako som odisla z domu s dvoma smetami,mi to prasklo,niekde sa urobila dierka,kukala som jak puk co z toho vyslo 😝
a utekala som do lekarne najblizsej,vycistila som si to a dala ichtiol 😉 mam to mat aspon 3 dni takto

misovicovap
14. sep 2009

ahoj liuš tak zas to nevyšlo. hcg dnes už len 6,8

lia
autor
14. sep 2009

to vazne??a co teraz??to mi je luto ☹

misovicovap
14. sep 2009

nič len ma furt tlačia na umelé ale ja im na to kašlem ved načo to bude dobré ked to neudržím len peniaze vyťahať sa mi zdá

lia
autor
14. sep 2009

no ale co ti daju na to,aby sa to uz udrzalo??neviem co by sa vyriesilo tym,ze by ste isli umelym