Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
22. sep 2009

ninus, obavam sa, ze teraz zacal nieco splietat, ze este tak dva tri roky, aby sme tu vydrzali a potom si niekde kupime novy byt...len neviem za co a kde 😅 lebo na lokalite sa akosi hlavne nevieme dohodnut 🙄

ninka1234
22. sep 2009

pipi nevieš ako naňho? treba ďalšie bábo a bude donútený 😀

mixka
22. sep 2009

vsak hej, len sa pytam 😀 potrebujem sa zbavit bytu 😀

jul
22. sep 2009

pipi,musis cim skor otehulkovat a ked uz budete 4,tak sa zbada 😀

mixka
22. sep 2009

pipi a najlepsie s dvojickami 😀

pipka
22. sep 2009

ninus,julis sak uz skusame...a nist 😔 😒 ale skusame dalej 😀 len ked teraz hanka nespava,kvoli tym zubalom nestastnym, tak myslim, ze on vzdy zariadi aby dalsie nebolo 😀 😀 😅

mixi...a realitku ste neskusali?

mixka
22. sep 2009

ale hej pipi, ma to niekolko realitiek...

pipka
22. sep 2009

mixi 😀 😀 😀 sak to to to.... a urobi zo spalne detsku a ja budem v obyvke na gauci...a vybavene 😅 😠 😀

pipka
22. sep 2009

a zatial ziadny zaujemca? 😕

mixka
22. sep 2009

ee, nie

pipka
22. sep 2009

a ten dom uz mate isty? 😕

pipka
22. sep 2009

no gebulka mi ako tak preschla, tak idem do hajan, nech aspon hodku dve pospim, ked to nase vrestadlo zacne v noci buntosit 😅 😉

lia
autor
23. sep 2009

dobre ranko 🙂

nieee pipi,nic nerob,hlavne je,ze sa stretneme.az taka lava nie som,ze by som babovku nedokazala 😀
nasi byt predavaju uz strasne dlho a nist a mame ho tiez vo viacerych realitkach 😒 .a je kraaaasnyyyy,cely prerobeny a nikto nic,nechapem.
juliššš,ako dopadlo rande??asi nic moc ked nic nehovoris,co??

jul
23. sep 2009

liuššš,ja som to nakoniec zrusila na poslednu chvilu 😒 , este sa na to necitim,neviem ci som vadna,ale este na to nie som pripravena ci co....chapeššš? 😔

lia
autor
23. sep 2009

chapem juliššš 😖

pipka
23. sep 2009

halooo 😎 🙂

pipka
23. sep 2009

lius a vasi kde predavaju byt? V BA? 😕
teraz tie reality asi nejako moc nejdu...skor sa asi prenajima ako kupuje 😒

nam teraz este stale volaju na prenajom toho bytu 😅 ...a uz ho mame od augusta prenajaty 😎

lia
autor
23. sep 2009

hej,v ba

pipka
23. sep 2009

a kolkoizbovy? a lokalita? lebo kamoska zhana nieco na kramaroch...min. trojizbak

lia
autor
23. sep 2009

je to dvojizbovy byt pri drienovej,zistim presnu ulicu??

ajka23
23. sep 2009

cafte, som tu na chvilu.... 😉

ajka23
23. sep 2009

tak u mna ani hlupy odber krvi nemoze ist ako ma, sestricka mi prepichla zilu, tak musela pichat aj do druhej ruky, cele to bolo mimoriadne komicke, jedna sestricka mi tlacila tu prepichnutu zilu, druha pichala druhu a do toho mi prislo zle, tak mi doktor zdvihal nohy, no krasny pohlad... 🙄 🙄 😀 😀 😀

lia
autor
23. sep 2009

aji 😅 😀
preco ti prepichla zilu?? 😅
kedy mas dojst??co hovoril??

ajka23
23. sep 2009

lebo bola sikovna... 😠 😠 😠 🙄 🙄
mam dojst na 21 DC a zase krv a kadejake vysetrenia, tak sa hadam posunieme niekam... 😉 len dufam, ze sa nabuduce lepsie trafi... 🙄 😀 😀 😀

ajka23
23. sep 2009

dakujem vsetkym, co mi gratulovali... 😵 😵 😵 😵

lia
autor
23. sep 2009

super,to bude za chvilku 🙂
to co je za sestricku?? 🙄

ajka23
23. sep 2009

vyzeram ako nejaka narkomanka, obe ruky dopichane... 😖

ajka23
23. sep 2009

no, inac mila, asi nemala svoj den, len som tam cakala od pol 8 a dostala som sa tam o pol 10 a na lacno, takze super... 😒

ajka23
23. sep 2009

sestricka mi hned supla nejaky letak, ze cvicenie na otehotnenie... som sa len pousmiala, nejako tomu neverim... 😒

ajka23
23. sep 2009

uz sa citis lepsie? 😕