Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
30. sep 2009

vsetky reveme 😅

jul
30. sep 2009

aby si nevyplakala pruh

jul
30. sep 2009

mne dnes maly treskol na hlavu,spadol zo sedacky chudak,ale spravil stojku,stolik ho zachytil,tak bol na rukach medzi sedackou a stolikom 😅 ,akurat som telefonovala a len som kukala jak truba,ze co tam ten predvadza ake salta 😅

bol len zlaknuty,nastastie isiel najprv do stojky a rukami si ten pad utlmil,ale ŕeval len minutu,lebo akurat prisiel dedo a uz sa rehotal na nom 😀

pipka
30. sep 2009

sak to, ten pruh aj mna mata stale 🙄
tak som ju uspala zase v nasej posteli a potom ju prenesiem. Uz som si dala postielku uplne vedla nasej postele, tak snad tam vydrzi... 😒

jul
30. sep 2009

tak ju daj hned automaticky do vasej,uz si skusala?

jul
30. sep 2009

zachvilu bude zase hore riculu 😀

mixka
30. sep 2009

pipi a nerobi to preto, ze si ju naucila na zaspavanie vo vasej posteli, tak si to teraz vynucuje ??? lebo deti su potvory, jak im raz povolis to hned zneuziju 😀

pipka
30. sep 2009

uz je hore ricu 😅 ona tak zaspava stale 😵

mixi, ona nikdy nezaspava v nasej posteli, vzdy len vo svojej a vzdy sa tam sama vypyta, aj doobeda ked spinka, aj vecer, len potom ked sa zobudi, uz vo svojej nechce byt, len v nasej sa ukludni a potom ju v noci prenasam...len ja by som chcela, aby tam spala celu noc...a hlavne aby sa nebudila po hodine 🙄 ☹

mna tak picha od srdca az k zaludku, ze som si musela na chvilku lahnut, lebo som myslela, ze umieram 😒

jul
30. sep 2009

to fakt? to je zlate 🙂

jul
30. sep 2009

myslim to,ze zaspava hore ricu,ne to ze umieras 😅

akurat som si zakurila,nejaka je kosa a vonku mi teplomer ukazuje 14 stupnov

pipka
30. sep 2009

pochopila som 😀

kosa je, ja uz ked som bola poobede vonku a zaslo slniecko, tak normalne ma oziabalo 😅 malej som dnes podvecer uz aj bundicku sustakovu dala...ruky jak cencule mala, ked bola len v svetriku.

pipka
30. sep 2009

u nas v byte je nastastie fajn, kurenie zatial nechyba..ale vonku uz vecer kosa 😝

na Lomnicaku 7 cm snehu 😨

jul
30. sep 2009

😲 😲 😲 😲 mozme ist lyzovat 😵

jul
30. sep 2009

ja uz mam otvorenu terasu,uz mi bude kosa,ked pojdem hulit 😢

jul
30. sep 2009

sa stavim,ze sa mi tam v noci kuna vysere

pipka
30. sep 2009

mas tam kuny? 😕 lepsie ako medved 😅

pipka
30. sep 2009

a ako ti robili tu terasu? Pokladali dlazbu a co este?

jul
30. sep 2009

sused ma kunu 😅 a nevadi mu to,lietaju po strechach celej ulice 😅

pipka
30. sep 2009

jaaaaj, a to ju nema niekde v klietke? 😨

pipka
30. sep 2009

booze, ja mam take krce, ze si asi idem dat nejaku tabletku a pojdem spat ☹ ...ak zaspim 🙄

jul
30. sep 2009

dlazbu som uz mala davno polozenu,len mi spravili velky otvor v streche,ked to bude hotove tak nafotim.
Ale bude bez omietky,lebo sme este nezohnali cloveka na to.
Zajtra dojde klampiar ,nech mi tam nezateka,osadia mi stahovaci rebrik na strop...tam budem mat este obrovsku povalu ,ale dala by sa tam spravit este dalsia izba casom hore.

jul
30. sep 2009

nie v klietke,ma ju v streche,tam mu behaju a vyhadzuju mu sklennu vatu furt....nevadi mu to,maju 3 poschodovy barak a su milionari a kunu maju nastahovanu v dome 😅
su to nejaky mafiani. 😀

jul
30. sep 2009

ja si idem este vlasy farbit,lebo nemam kedy 🙄

pipka
30. sep 2009

oki, tak sa lucime, paa a dobruuu 😵

ajka23
1. okt 2009

prva... 😎

pipka
1. okt 2009

druhaaaaaa 😵

pipka
1. okt 2009

prijemna noc za mnou...hanula spala az do rana...sice na mojom vankusi, ale vo svojej postielke 😵 🙂 🙂

ajka23
1. okt 2009

ten vankus jej venuj a mate pokoj, take lahke a ty si na to neprisla... 😀 😀 😀 😀

jul
1. okt 2009

ahojte 🙂

ajka23
1. okt 2009

caf 🙂