Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
19. okt 2009

no ona chce byt pri tebe 😒

pipka
19. okt 2009

no ved prave...ceckoška 😅 😀

jul
19. okt 2009

ja som dnes skoncila s nocnym zranim a idem dalej chudnut,aspon na 56

jul
19. okt 2009

maly privesok 😀

jul
19. okt 2009

ten Kolenik je pekny 😎

pipka
19. okt 2009

ja uz nezerem mesiac...a dnes som sa vazila...a asi aj vdaka tymto nocnym stresom mam -2 kg 😅 😎

pipka
19. okt 2009

teraz sadla meter pred telku a cumi jak keby krtka davali 😠 😅 😅

hlavne ze film pomaly s hviezdickou 🙄 idem ju asi odpratat uz... 😒

jul
19. okt 2009

super gratulujem 😎 zachvilu budes modelka

jul
19. okt 2009

boze,zase mi padol net 🙄 🙄 🙄

pipka
19. okt 2009

no tak ja som ju tristvrte hodinu uspavala, uz spala, medzicasom uz dosiel V a jak´sme kecali v obyvke...tak mlada dama nenapadko docupitala za nami...a usmev cez dudel 😠 😅 ...ja to vzdavam...idem uz spat, lebo by som ju musela asi zbit 😒 😅

lia
autor
20. okt 2009

pipi 😀

lia
autor
20. okt 2009

ja som dnes pre zmenu spala asi dve hodiny 🙄

ajka23
20. okt 2009

uff, lius, to si sa teda vyspala... 🙄 🙄 🙄

ajka23
20. okt 2009

ja som si dala budik, ze na 11tu... 😀 😀 😀 keby nezvonil spim dalej a zaspim do prace... 😅

lia
autor
20. okt 2009

nevyspala ajus,od tretej som hore,aj predtym som bola,ale nejak som zaspala.potrebovala by som svoju izbu teraz.
uzivaj si to aji 😉

ajka23
20. okt 2009

joj, lius, kedy sa ty vyspis... ☹ 😒 🙄 mozno pri malickej, budete spat obe spolu... 😉 😵 😵 😵

lia
autor
20. okt 2009

nikdy uz aji 🤐

ajka23
20. okt 2009

musis poriadne spat, sak nie si robot, sa niekde zrutis a bude, neblazni... 😖 😝 😝 aspon cez den si pospi, ked uz v noci to nejde... 😉
idem sa chystat do prace... 🙄 🙄 🙄

pipka
20. okt 2009

no mlada dama dnes potiahla do pol desiatej rano...sak ani sa nedivim, ked tak ponocuje 😠 😅 tak som ju ulozila az teraz...a zalomila okamzite...len kolko pospi, to je uz druha vec 😖 😅

idem sa rychlo najest, kym vstane 😀

liuska, boze ty s tym spanim tomu tiez moc nedas ☹ toto som ja chvalabohu nepoznala...ja som spala stale 🤐 🙂 mne nic netrplo, nic ma nebolelo...akurat ta zaha kazdy vecer, ale po mandliach to preslo a ked som rychlo zaspala, rano to uz bolo ok 😎

zelam ti aby si sa do porodu aspon 3x este poriadne vyspala.a potom aby bola mala dobrucka a prespala aspon 6 hodin vkuse, nech si pospis 😵

pipka
20. okt 2009

ajus prijemny pracovny den ti prajeme 😅 😵
booze uz sa mi sniva o robote...a ked si predstavim to ranne vstavanie s hankou a tie nahanacky rano do skolky, potom do skoly...a vlastne az do dochodku furt nejake nahananie, tak mi je zle 😝 🙄

mixka
20. okt 2009

pipi, preto treba surodenca, aby si este potiahla 3 rocky doma 😉

pipka
20. okt 2009

no, dik za radu....dobra rada nad zlato 😅 😀 😀 😀

lia
autor
20. okt 2009

pipi,3x?? 😅 tak dik 😀
aji ked sa neda,tak sa neda,je to hrozna bolest a neda sa cez to zaspat,bohuzial,su taketo dni a noci neznesitelne,zavidim ti pipi,ze si mala len zahu,tu mam aj ja,ale pri takychto tazkostiach je nejaka zaha malina.
a to chces este jedno take stastie pipi 😀
kedy sa chces vratit do prace??

mixka
20. okt 2009

pipi sa MUSI vratit do prace v septembri 2011 😀

lia
autor
20. okt 2009

co sa smejes??

jul
20. okt 2009

cafet 🙂

lia
autor
20. okt 2009

helouuu,co porabaššš??

jul
20. okt 2009

mne maly zaspal az teraz 🙄

bol tu tato zlato 😅 ,tak nechcel spat

lia
autor
20. okt 2009

tato zlato 😀

jul
20. okt 2009

maly mi dnes povyberal pismenka s klavesnice 😖 teda niektore doslova povylamoval,tak sme to tam nejako narvali,ale nedrzi to tu ☹