Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
26. okt 2009

dunco postupil 😝

jul
26. okt 2009

ako narieka baločka

mixka
26. okt 2009

to vazne ??? mna podbrusko vobec, to som ani nevedela, ze mam... mne sa strasne ulavilo, ked mi na druhy den rano vytiahli cievku a mohla som sa postavit, ze som sa citila, ako keby som vyhrala milion a nove krize 😀 a ked mi povedali este, ze idem aj hned domov, to len bolo stastia 😀

dudu
26. okt 2009

tu nikolku ludia vyhodili ☹

pipka
26. okt 2009

no ja neviem...ja som si nejaka odolna voci bolesti...ja som laparku aj pri vajecniku aj pri zlcniku zvladala v poho, a porod detto 😉
a kojenie slo samo...akurat sa pripravte na straasnu bolest bradaviek, to som predychavala ked sa pricucla 😝 😅 a nakoniec po 5tt mlieko odislo...ked som si uz zacala zvykat 😒 ☹

dudu
26. okt 2009

mne po laparke vadilo iba to z brucha, lebo cievku som mala vonku uz vecer, ja som sa dozadovala aby som ju nemala, a hned ako som sa prebudila som zacala chodit a vecer som sa sprchovalauz uplne bez bolesti, len ta flasticka z brucha...

pipka
26. okt 2009

som to prepla...akurat skoncili 😅

dudu
26. okt 2009

vyhodili to anglicana a tu nikolku, co zila s otcom a sestrami...

mixka
26. okt 2009

ja som hadicu z brucha po laparo nemala a cievku mi dali prec az rano, ale ta mi vobec nevadila v noci, to asi ze ma viac tie krize trapili 😀

pipka
26. okt 2009

mixi, ty si bola na laparke kde? Na kramaroch ci v Ruzinove?

lia
autor
26. okt 2009

mne vypalovali vajecniky a neviem co este,tak asi preto to tak bolelo,ale ja moc nenesiem dobre operacie,preto som chcela ist normalne rodit.ale uz sa s tym musim stotoznovat.

mixka
26. okt 2009

na antolskej pipi 🙂 ja nie som ochotna ist do ziadnej inej nemocky 😀

dudu
26. okt 2009

mixi.., nemala si hadicku z brucha? 😕 😅 , ved to davaju keby ti to nahodou hnisalo aby sa to odvadzalo von...

mixka
26. okt 2009

nie dudu, lebo mi ni vnutri nerobili 🙂

pipka
26. okt 2009

mixi tam niekoho mas?

no ja na antolsku ani nahodou...po tom, co sa tam v poslednej dobe deje 😒 🙄

dudu
26. okt 2009

tak potom aku si to mala laparku?..... prepac ale som tosku vedla 😕

dudu
26. okt 2009

ja by som tiez na antolsku nesla

mixka
26. okt 2009

nemam pipi. ja som tam mala robenu aj prvu operaciu ked mi praskla cysta a sla som tam aj na laparo. a tom som sla dobrovolne tam. mna ine nemocnice desia, ani neviem preco... teda mna desi len ked niekto vyslovi slovo lekar a nemocnica, ale ked uz musim niekam ist, tak antolska ma desi najmenej 😀 ale ja nemam odtial zle skusenosti

lia
autor
26. okt 2009

idem si lahnut babule,vre mi este aj ruky,uz dnes mam toho fakt dost,este aj zaha ma pali jak svina,ja uz CHCEM RODITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pipka
26. okt 2009

lius, este 7tt a rodiiiiiiiiiiiš 😎 to ubehne ako voda, neboj 🙂

dudu
26. okt 2009

pa liuska 😉

mixka
26. okt 2009

co mate proti antolskej 😕 ???

pipka
26. okt 2009

mixi, no v poslednej dobe, ked som pocula, co tam porobili pri porodoch, kolko deti a rodiciek tam dokatovali, tak na antolsku ja teda ani naaahodou 😒 leda, ze by som mala extremneho nedonosenca, tak na to su tam vybaveni vraj najlepsie 😉

dudu
26. okt 2009

neviem mixi..., asi najviac sa mi nepaci.
ja som tam bola raz na gyn... pohotovosti, lebo som mala velke bolesti pri mrche a oni sa na mna ani nepozreli, supli mi injekciu a poslali ma prec.
ja viem ze som mala len bolestivu mrchu ale oni to nevedeli , len mi verili a to by lekar nemal

mixka
26. okt 2009

jaaaaj, tak to hej, to som aj ja zasledovala 🤐 ale ja som tam nebola rodit, nastastie 😀

pipka
26. okt 2009

mamina kamoska, tam ma na gynekologii znamu sestruicku a rozpravala nam, co tam zomreli dve baby po porode a niekolko babatiek, ze to bolo hrube zanedbanie starostlivosti zo strany lekarov 🙄 jedna baba prenasala uz dva tyzdne, mala ist okamzite na sekciu a oni ju nechali rodit spontanne dva dni a babo sa narodilo mrtve, udusene pupocnou snurou ☹ 🙄

mixka
26. okt 2009

a ktora nemocka je ok ??? teraz nemyslim len na porody, ale povedzme laparky ci uz zenske alebo chirurgicke... ???

pipka
26. okt 2009

mixi ziadna...najlepsie je doma 😀

dudu
26. okt 2009

neviem ,ja si myslim ze je to jedno aj tam , aj tam su fuseri....

mixka
26. okt 2009

to hej pipi 😀 s tym suhlasim, ale zas ked ono sa obcas vyskytne cosi, co treba risit 😀 🙄