Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
18. nov 2009

no narobila som sa jak taka svina a doma som nasla bojisko, tak to tu mam este raz to iste... 😖 😖 🙄 🙄 🙄

lia
autor
18. nov 2009

helou aji,ako je mame??co si tam robila ked si sa tak narobila??dnes mas volno??

pipka
18. nov 2009

no halooooo 😵

ajus...no super 😅 a mamine je aspon uz lepsie? 😕

ku nam dnes pride zulka s malou romankou, taaaak sa tesiiiim 🙂

pipka
18. nov 2009

mixi, v dubravke prsalo? 😕

u nas nie, tu dokonca kraaasne svietilo slniecko , my sme doobeda aj vonku boli 😎

tatinko nam prave odisiel na skolenie do Prahy, tak sme samučičke, samééé ☹ 😀 ale prežijeme 😵

mixka
18. nov 2009

pipi hej, rano lialo ☹

mame kupcu na byt, onedlho sa stahujeme

pipka
18. nov 2009

a kam nakoniec idete mixi? na zahorie?

pipka
18. nov 2009

a budete vsetci potom dochadzat do BA? 😕 to ti teda nezavidim 😅 🙄

mixka
18. nov 2009

zahorie pipi, nebudeme dochadzat, lebo marian podnika a ja budem robit z domu

jul
18. nov 2009

CAFET

ale je super vonku,co? 🙂

dudu
18. nov 2009

vonku je fajn a ja mam nadchu jak slak, teplotu nemam ani ma hrdlo neboli ale nostek, tak ten dostal vcera aj dnes zabrat... 😒 😠

tinkapn
18. nov 2009

Ahojte, mozem sa k vam pridat? 🙂 Som tu nova, tak sa tu este velmi nevyznam...
Tiez sa s priatelom snazime o babatko, uz ani neviem, kolko tehu testov som si robila... 😒 Rozhodla som sa, ze si zacnem robit ovulacne testy, aby som blizsie vedela, kedy je najvacsia sanca 😀 Dnes som robila prvy, nakolko som uz v polovici cyklu... A viete co mi vyslo? NIC........ 😢 Len jedna slabulilinka palicka ☹ Skusim zase zajtra a uvidim co a ako.... drzte sa, ahojte 🙂

pipka
18. nov 2009

cafet 😵

mixi a kam budu baby chodit do skoly? do Malaciek?

faaajnovo dnes bolo vonku, boli sme so Zulkou kocikovat a potom boli babulky este u nas papat 😉
duduska len sa rychlo kuriruj, nech si na oslavu fit 😉
dnes som ti vytriedila vecicky, nabalila som ti vsetko do velkej krabice, tak najblizsie si to uz mozete zobrat. 🙂

pipka
18. nov 2009

mne uz V poslal sms, ze sedi na skoleni 😅 ale ze nebude tam spat, ale ide na otocku a v noci dojde domov 🙂 ...len dufam, ze sa mu nic nestane, ked bude taky unaveny 😒

jul
18. nov 2009

CAFET

jul
18. nov 2009

Ja som dnes soferovala 1x v steklach.......a aj posledny 🙄

mrnous1
18. nov 2009

🙂 tinka nevešaj hlavu skús aj zajtra ovu test. Niekedy hovoria, že ovu testy sú najpresnejšie, ale telo si aj tak urobí svoje. Z vlastnej skúsenosti viem, tiež som si robila jeden ovu test za druhým a jeden za druhým negatívny. A teraz ani neviem ako čákám na potvrdenie či som tehu, alebo nie? Takže ani testy nie sú asi najspoľahlivejšie. 🙂 Držím palčeky aby tie čiarky na testíku boli //.

jul
18. nov 2009

mama mi musela pozicat topanky 😅 cestou domov

jul
18. nov 2009

a kde je V na skoleni?

pipka
18. nov 2009

julis...ja nikdy...a ani by som to neskusala 😒 ako sa poznam, urcite by sa mi tam zasprajcoval opatok a este by som niekde treskla 😅

v Prahe

jul
18. nov 2009

to ide az z prahy? 😒

pipka
18. nov 2009

no ved to...snad dojde v poriadku 🤐

jul
18. nov 2009

kolko trva asi cesta?

pipka
18. nov 2009

asi 4 hodky

pipka
18. nov 2009

ale on je nastastie v tomto poriadny...on urcite bude aspon 2x stat...a cikat 😀 ale aspon si prekyslici mozog 😀

jul
18. nov 2009

😀 😀 😀 😀
sam ide?

pipka
18. nov 2009

sam sam...aspon dufam 😀

jul
18. nov 2009

zmeskal modre z neba,dnes nebudes mat slzave udolie vedla seba 😀

jul
18. nov 2009

myslela som ci nesiel s nejakym kamaratom

pipka
18. nov 2009

jeeeejda vidiiiiis 😀 ja zatial kukam na prime serial...ale o deviatej prepinam 😉

jul
18. nov 2009

ja kukam panelak