Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
22. nov 2009

mixi,ani nehovor,ja mam taku namrazu v chladnicke,ze uz sa mi poriadne neda zavret,tiez by som ju uz mala rozmrazit,len mam ju plnu 😖

jul
22. nov 2009

aji,tak nevaris? super,sa mas 😉

ja asi poviem R,nech mi prinese neco z roboty...mne sa nechce varit,ani neviem co 😖

mixka
22. nov 2009

tak chladnicka uz bola odtiahnuta a mam pod nou poumyvane a teraz sa rozmrazuje, 3/4 uz su 😀

pipka
22. nov 2009

cafet 😎
mixi, aj k nam dojdi,nasa chladnicka uz to veeelmi potrebuje 😅

pipka
22. nov 2009

ajus...sme na tom podobne 🙄 mrsina ma v noci potrapila, brucho jak balon, som nevedela ako si lahnut, tecie zo mna jak zo svine na zabijacke 😝 ☹ som sa v noci bola snad 3x prebalit 🙄

hurky sa pecu, zemiaciky varia, a myslim, ze s fifinkou dnes zase len tatino pojde von, a maminka bude oddychovat a brusko si hladkat 😅

pipka
22. nov 2009

ked kuknem von oknom, hned ma depka chyta 🙄 neznasam taketo pocasie 😠 ☹

mixka
22. nov 2009

pipi, ja taketo pocasie vyslovene milujem 😵 😵 😵

lumah
22. nov 2009

Ahojte! 🙂
jul Riško rozumie, len sa mu nechce hovoriť ešte, počkaj keď odrazu spustí, ti padne sánka. 😀 😝
Mňa dnes prekvapil Davidko, som položila mokré prádlo na sedačku, že ho zavesím na sušiak a on mi ho začal brať, tak som ho chcela vyhrešiť, že mi to rozvláči po byte a on mi ho po jednom podával a že páči. 😀
Tiež keď ho pošlem pre niečo, donesie-všetko rozumejú obidvaja. Niečo už aj povedia, Filip dokonca celé krátke vety zopakuje. 🙂
jul ja som dnes piekla jablkové pyté. 🙂

lumah
22. nov 2009

mixka keď si taká rozbehnutá, nechceš pokračovať aj u nás? 😀

pipka
22. nov 2009

lumi...presne to robi aj hanula...nedavno mi pradlo rozvlakala po byte...a dnes mi ho podava, ked vesiam 😵
uz by sa pomaly mohla aj varit naucit 😀 😀 😀 alebo zehlit...to by mi doooooooost pomohlo 😀 😀 😀 😀 😝

mixi....nabalim ti hanulu a ber ju na vylet 😅 😀 😀

pipka
22. nov 2009

ja som jarne dieta, ja potrebujem k zivotu slnieckooooooooo 😲 😲 😲 😎

dudu
22. nov 2009

mne tiez nevadi taketo pocasie 😉 , ja som si urobila kavicku pozeram telku a je mi faaaaaajn, keby sa mi tak chcelo tie jablcka postruhat na strudlu bol aby som spokojana.

inac taketo pocasie je uplne dfajn na zehlenie, ale to sa mi neste 🙂

mixka
22. nov 2009

tak mam chladnicku na poriadku, podlahy poumyvane, postele prezlecene a vyprate 😀 fakt sa mi dnes dobre pracuje 😀

dudu
22. nov 2009

a vinetu uz zomrel... 😒

jul
22. nov 2009

ja mam tiez depky z takeho otrasneho pocasia 🙄 😖

lumah
22. nov 2009

baby videli ste v správach o tej maminke rodičke ako ju neprijali načas do porodnice a zomrela aj ona aj bábätko? Hroznééééé ☹

mixka
22. nov 2009

lumah, nevidela, ale normalne ma hroza obisla, ked som si to precitala 😔

pipka
22. nov 2009

videla som to lumi 😔 ani na take daco nemysliet ☹ chudatko tatino 😔 😔 😔

jul
22. nov 2009

nevidela 😔 😔 ☹ 😢 😢 😢

pipka
22. nov 2009

no taketo pocasie akurat tak na spanie...nie na robotu pre mna 😅

ale napriek tomu som sa prekonala a boli sme na nedelnej vychadzke spolu, presli sme stare mesto, kukli pripravy na Vianocne trhy a vycikali sa na najkrajsom verejnom wc v podchode na Hodzovom namesti 😀 a spokojne sa vratili domov po vyse dvoch hodinach 🙂

pipka
22. nov 2009

dnes ide Goťťák 😵 😵 😎 uz si zanotil s Darinkou 😀

pipka
22. nov 2009

ake kresielko mu tam dali...jak dedusko doma pri krbe 😅 😀 😀 😀

jul
22. nov 2009

dedo mraz 🙄

pipka
22. nov 2009

no V mi tu uz naaadherne slzi 😀 lebo sak male deticky ukazali 😵

jul
22. nov 2009

podareny je s tymi detickami 😵

jul
22. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 jasneeee slzave udolie 😎

pipka
22. nov 2009

tie male su rozkosne 🙂 ta nelly jak nasa fifinka 😵 len krici 😀

lumah
22. nov 2009

pipka SS pozerám aj ja 😀

jul
22. nov 2009

debili,jedna pesnicka a uz tak drb.u reklamu 🙄 🙄 🙄

jul
22. nov 2009

gottova ivana vyzera super 😎