Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
28. nov 2009

bre ranko spachtosky 🙂

ajka23
28. nov 2009

cafet, mixi, zase nespis? ☹ 😒

ajka23
28. nov 2009

co mate noveho? uz som tu dlho nebola... 😒
pipi, pekna torticka... 😵 😵 😵 nech vam oslava vyjde a pevne nervy prajem... 😉 😀 😀 😀

ajka23
28. nov 2009

my mame od rana na stavbe robosov a musela som od rana driet ako kon, M isiel dat vypalit hruskovicu, tak sme sa s tym vonku natahovali a prelievali, no necitila som si prsty uz od zimy... 😖 😖 😖
a poobede ideme gratulovat k narodkam susedovi, dojde aj svokra, tak sa tesim.... 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀

ajka23
28. nov 2009

a mozno zase skocime s emou k doktorovi, ledva chodi to nase chudatko... ☹

ajka23
28. nov 2009

chcela som vas dobehnut v pocte prispevkov, ale to by som tu musela byt sama so sebou aspon mesiac... 😒 😀 😀 😀

pipka
28. nov 2009

dakujeme ajus...uz mam vsetko pobalene, v naklada do auta, tak ja letiiiim, paaa 😉

pipka
28. nov 2009

mama mi rano pisala ze hanka spala bez zobudenia do osmej do rana, rano zbodla dve vianocky 🙂

pipka
28. nov 2009

ajus a emke nech sa uz polepsi 😉 , chudatku ☹

ajka23
28. nov 2009

pipi, hanka si tusim ani nevsimla, ze nie ste pri nej... 😀 😀 😀

lia
autor
28. nov 2009

aojte 🙂
pipi peknu oslavu 😉 aj my ideme za chvilu 🙂
ajus ,co je s emou??

ajka23
28. nov 2009

lius, neviem, tazko sa jej chodi, zadne nohy ju nepocuvaju, ked si lahne, tak nevie vstat, hore po schodoch to ledva zvlada, ked sadne, tak nevie zdvihnut zadok, sa najprv rozkyva akolod na vode... 🙄 🙄 🙄

ajka23
28. nov 2009

hladam tu vankus Hannah Montana a neviem najst, viem, ze to tu bolo, uz ma poraza... pomoooooc ☹ ☹ ☹

lia
autor
28. nov 2009

co jej moze byt?? ☹ chod s nou co najskor nech sa netrapi ☹ jajjj,je mi az do plavu ked sa nase zvieratka trapia 😢

ajka23
28. nov 2009

sak ked sme s nou boli minule, tak jej urobili snimok kosti a ma vsetko v poriadku, aj klby, tak neviem... 😒 dal nam tabletky na kosti, pritom hovoril, ze ma kosti jak mladica, tak nechapem, naco nam to daval... 😒 nejako sa jej ako by svaly stracali, ma ich menej alebo co, normalne jej je vidiet kosti na ritke... 😖

lenkaxy
28. nov 2009

Ahojte dievčatá.
ajka23 - aké máš zvieratko? Nesstihla som dočítať 😉

lenkaxy
28. nov 2009

Tak nič

ajka23
28. nov 2009

lenka, prepac, bola som vencit... 😉
mame havina, je aj v albume... 😉

lenkaxy
28. nov 2009

ajka, už som kukla, emma je fešanda. Je to vyžlička? Aký druh? Som ju predtým asi preklikla, ked som pozerala tvoj album 😉 My máme labradorku, tá ma teraz drží pri živote 🙂

ajka23
28. nov 2009

je to rodezsky ridgeback, trosku väcsie od vyzly, tu ma liuska... 😉

ajka23
28. nov 2009

ale asi tak strasne zle jej nie je na prechadzke teraz zozrala hovienko, ked som ju karhala, tak radsej odbehla, normalne nasla v sebe tu silu, cele tyzdne sa len tak pri mne vlecie... potvorka 😀 😀 😀 😠 😠

lenkaxy
28. nov 2009

Joj tak to som neodhadla, na fotke leží, tak som zle trafila podla výškyi. No a tie hovienka...asi doplna vitaminy 😉 My sme to nasu naštastie odnaučili. Robili vam rontgen klbov. Labíci su dosť nachylní na DBK a DLK.

lenkaxy
28. nov 2009

ajka - pa pa, pridala som do albumu niake fotky. Niekedy cmuk 😲

ajka23
28. nov 2009

robili a vsetko ma negativne, tak neviem... 😒

lia
autor
28. nov 2009

aji,asi jej nieco chyba,nasa na stastie nezerieee hooo....
tak chodte k inemu zverolekarovi,urcite to nie je v poriadku.

jul
28. nov 2009

ahojte 🙂

co robite?
ja sa chystam kupat maleho, ale este dojedam perkelt 😅

jul
28. nov 2009

mala som tu R aj svokor tu bol....bolo tu hukotuuuuu,jasili sa s malym,no blazinec 😅 🙄

jul
28. nov 2009

ta zemlovka sa mi celkom podarila,len ten sneh som tam nedala nvrch,ale chybal tam,lebo som ho isla slahat a padlo mi tam zltko 🙄,tak som sa na to od jedu vybodla 😒

ale dobra je 🙂

mixka
28. nov 2009

mnam, sa mas julis 🙂