Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
1. dec 2009

ja tiez pozdravujem val, a ze myslime na nu veeeelmi, aj pri tomto mojom zehleni ☹

pipka
1. dec 2009

krasne pocko mame dnes 🙄 co ja len budem robit 😅
nech prestane, aby sme aspon na hodku mohli poobede vybehnut von, prosiiiiim 😅 🤐
mala by som ist na Mildu dokupit mandosky, vcera hanka zjedla 5 mandariniek, mne ani jediny mesiacik nenechala 😔 😀

pipka
1. dec 2009

duduska, co zehlis? Dondzi aj ku nam 😀 mam tu asi 5 pracok 😅 😝

pipka
1. dec 2009

Ajuska, na piatok tfuj tfuj tfuj...ovuluj o106 😎

dudu
1. dec 2009

pipi normalne seeeecko co som odkladala postelne pradlo,tricka z leta T kosele letne, ale je toho tolko ako mas asi ty 😅

lia
autor
1. dec 2009

lumi 😅 mnoooo 🤐
mnooo,akurat som si povedala,ze tak skoro sa s tym drbkat urcite nebudem 🙄

lia
autor
1. dec 2009

5 pracok?? 😅 bozeee,to ma caka??ale asi nie,iba malej veci budem zehlit

mixka
1. dec 2009

ahojte 🙂

pipi, ja som si spravila s krpkami program, ked tak leje 🙂 sla som s nimi do tesca a kupila som im rolaciky a mencestrove suknicky 😵 mala som radsej doma ostat 😀

ninka1234
1. dec 2009

čaute

no ja mám za sebou zase stresujúce ráno. mňa už z mojho Tomáša porazí. je v nemocnici so slabším otrasom mozgu, ráno mi volala učiteľka že sú na urgente, lebo tomáš spadol v škole zo stoličky 😠

lia
autor
1. dec 2009

boze ninuššš ☹ a je v poriadku??uz sa asi dohupal na stolicke navzdy

mixi,vy mate kolko rolakov uz?? 😀

mixka
1. dec 2009

lius, teraz aktualne co nosia maju kazda 3 kusy, lenze uz im zacnaju byt male ☹ takze som kupila kazdej dva vacsie 🙂

pipka
1. dec 2009

mixi, dobryyy program 😀 ale ja dnes nemam auto, tak nehrozi 😅 ale my sme boli vcera a mame novu vesticku 😎

a uz nemam peňízéééé 😠 😅

asi sa len doma pohrame 😉

pipka
1. dec 2009

jezisi ninus ☹ a co robil? 😨

pipka
1. dec 2009

my mame tiez 5 😵

pipka
1. dec 2009

rolacikov 😵

pipka
1. dec 2009

jeeej liuska ma 22222 prispevkov 😵

mixka
1. dec 2009

no len my pipi nebudeme naraz tocit 5 rolacikov 😀 este baby ponosia tieto 3 co maju a ked nabehnu na dnesne kupene, tie uz budu neaktualne a male 😀

lia
autor
1. dec 2009

pipi,co si ty nevsimnes 😀

dudu
1. dec 2009

ja som dnes nic okrem zehlenia a umytia riadu neurobila, som leniva ako vos 😠 😅

ninka1234
1. dec 2009

hojdal sa na stoličke

dudu
1. dec 2009

jeeeeeeeeemine 😕 😒 , ninka sak to ho ani vybit nemozes, ale dufam ze mu to rychlo prejde

dudu
1. dec 2009

jul uz mas info od val, ako sa maju?

ninka1234
1. dec 2009

dudu, práveže som mala takú chuť mu jednu vylepiť, len som sa zdržala. vravela som mu, že som zvedavá čo mi pripravý nabudúce, ved len pred mesiacom mu dali dole sadru z nohy

dudu
1. dec 2009

ninka no mas doma nezbednika 😅 😉 .., moznosa chce len predvadzat pred babami...

jul
1. dec 2009

cafteeee
maly Gregorko uz je na sveteeeeeeeeeeeeee 🙂 😵

narodil sa o 16.54 a mal 2450gramov a 46 centimetrov

jul
1. dec 2009

ninka a ako sa ma Tomas? 😖

dudu
1. dec 2009

val gratulujeme 😅 😉 😉,

Jul a gregorko je v inkubatore? , alebo nemusi byt

ninka1234
1. dec 2009

dudu, on bol v triede ešte úplne sám, stalo sa to ráno pred vyučovaním

dudu
1. dec 2009

ninka to je ale dindaj 😒 , a nemali mat pisomku alebo tak? a to moze mat niekto otras mozgu, i ked slabsi ked spadne zo stolicky?
nezaspal nahodou a tak nespadol? , lebo sak aj ked sa hupes na stolicke a spadnes tak nemozes mat otras mozgu..., si myslim 😕

dudu
1. dec 2009

ty kokso pozerate sparvy, jedna krava asi 17 rocna vyhodila porodene dieta z tretieho poschodia a babo sa samozrejme zabilo... 😢