Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
20. apr 2009

ajojtee. 😉

my sme dnes pospali do deviatej, uvarili obedik, hanula teraz spi a maminka oddychuje. Poobede vyrazame von 😵

pipka
20. apr 2009

cely den nikto? 😕 😒

my sme akurat dorazili z vychadzky, dnes sme boli v prezidentskej zahrade, spravili sme si tam piknik, naaadherne tichucko a cisto . Mamiciek minimalne, sem-tam babicky alebo mladi, co si citaju na lavickach. To sa uz s medickou zahradou v poslednej dobe ani neda porovnat 😅 tam sa uz okolo druhej zacne zgrupovat mladez a len tam slopu a fajcia 😠 😠 😝

tak chodime na Ondrejsky cintorin alebo do prezidentskej, tam je bozsky klud 😵 😎 😎

ninka1234
20. apr 2009

pipi a my za bytovku na dvor a tiež máme božský kľud. Mamka sedí na lavičke a chlapci behajú za sestrou 😀

pipka
20. apr 2009

dooobre to mas vymyslene ninus 😀 😀 😀

zabka132
20. apr 2009

veru, niet na vlastny kusok pozemku 😎 .....my este sice nemame oplotene...ale na svoju velku radost zistujem, ze synator je velmi opatrny, co sa tyka jeho bezpecnosti...takze nemusim mat stale oci na stopkach....aj ked pri detoch clovek nikdy nevie.

zabka132
20. apr 2009

pipi, si tu ?

zabka132
20. apr 2009

tak zasa nic 😒 ...idem spat.

zabka132
21. apr 2009

Babyyyyyy...to snad nemyslite vazne. To tu nikto nebol ?????? 😲 😲 😲 😠

mixka
21. apr 2009

ahojte 🙂 ja by som tu rada zavislacila, ale nemam cas 😀

pipka
21. apr 2009

halooo, konecne som tu 😎

pipka
21. apr 2009

doobeda sme boli plavat a ked sme dosli, tak som zalomila spolu s malou 😅
Vilko mal dnes dovolenku, tak som nemala sancu sa sem dostat, ale aj tak som nemala cas. Navarila som obed, napapali sme sa a vypadli sme von, boli sme v sade J. Krala, poprechadzali sme sa do vysilenia 😝 mam v nohach asi 20 km 😝 😝 a ta moja fifina ani oka nezazmurila...furt len kukuckuje okolo, a spat ani bohovi 😅

ale zato teraz po kupani zalomila v sekunde 😀 tak si konecne vychutnavam klud 😎

pipka
21. apr 2009

mixi a co robis vecer ze nemas cas? 😕 😀

pipka
21. apr 2009

ja dnes mam vecer cas, lebo som zatial sama doma..a tu ako na potvoru zrovna nikto nie je 😅 😒
a just ked o deviatej dojde vilko domov a bude chciet sadnut k pc, tak sa tu zacnete schadzat 😠 😀

ajka23
22. apr 2009

jeeej, ja som tu dnes prvaaa... 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
22. apr 2009

ja by som tu bola tiez rada castejsie, ale doobedu dospavam a ked je von pekne, tak sa vyhrievam na slniecku a vecer prichadzam az o 21,15 a kym sa dotiahnem do postele je aj 11nast, tak to uz ani nepomyslim na kona... 😝 😝 😀 😀
v sade J.Krala som bola v pondelok, som sa stretla s tou kamaratkou, co mala prist ku nam, trosku som sa pohrajkala s jej dcerou 3oj rocnou a bezala do prace... 🙄 🙄 🙄
idem trosku von, papapa

pipka
22. apr 2009

halooooooo 😲 😵

pipka
22. apr 2009

ajus, vzdy sem dobehnes, napises a uhanas... 😀

budem to asi aj ja tak robit 😠 😅

mixka
22. apr 2009

pipi, vecer som ko a nechce sa mi... som rada, ze nic nemusim ☹

pipka
22. apr 2009

mixi, sak si vezmi pocitac k telke na gauc..jak ja 😀

jul
22. apr 2009

ja som dnes nabehala kilometre...z domu k nasim na druhy koniec...odniest maleho,odtial do skoly,zo skoly pre maleho,s malym do Tesca a naspat domov....a na nohe mam obrovsky otlak,zospodu ...to mam 1x. 😒

mixka
22. apr 2009

pipi, teraz mam pc v obyvacke pri telke, lenze ja byvam taka unavena, ze mne sa nechce ani pisat

pipka
22. apr 2009

fuuu julis...jak ja vcera...a vecer som si nohy macala v soli na unavene chodidla 😝 🙄 ale klby mam bolia este dnes, som spravila asi 20km 😝

a ty chodis do skoly? Ci to ako autoskola? 😕 😉

pipka
22. apr 2009

mixi, nepis, len klikaj smajlikov 😀 😀 😀

mixka
22. apr 2009

ok pipi, vyskusam 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
22. apr 2009

to ti ale furt budem musiet pisat vtipy...aby si sa smiala 😀

jul
22. apr 2009

autoskoly

pipka
22. apr 2009

ale ked ja ziadne neviem 😅

pipka
22. apr 2009

julis a uz jazdis? Ako si daleko? 😕 kedy robis skusky?

pipka
22. apr 2009

Julis mas niekedy buduci tyzden na mna cas? 😕 Doniesla by som ti vecicky dalsie, co z nich uz hanula vyrastla a aj tie casopisy MOJ DOM 😉

pipka
22. apr 2009

prave som si dala cerstvy maslovy chlebik s pazitkou 😝 mnaaam!