Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

zabka132
22. dec 2009

ja zahradu nekukam....maly pozera tu rozpravku na jojke....tak si to kuknem zajtra cez archiv.

mixka
22. dec 2009

lebo to pri detoch proste nezvladam 😢

zabka132
22. dec 2009

mixi, nic si z toho nerob...vsetko bude ok...zvladnes to, neboj sa 🙂

mixka
22. dec 2009

zvladnem, lebo to proste resit nebudem

zabka132
22. dec 2009

no vidis....aj to je riesenie 😀

lumah
22. dec 2009

mixi ja už mám prípravy za sebou, teraz sa len tak poflakujem a relaxujem, dnes sme boli vonku, mali sme takú dlhšiu vychádzku, bolia ma nohy ako koňa, deti zalahli a v momente spali.
Takže mixi, vobec sa nestresuj, čo si nestihla-nevadí, hlavne že ste zdraví všetci. 😀

jul
22. dec 2009

mixi,ja nerobim nišššt...naco 🙄

este som ani nezacla s upratovanim...ved to ma pocka 😀 ,ani nepeciem,darceky mam pokupene a aj nakupene potraviny a uz len cakam na vianoce ako budem cez den varit veceru a to je vsetko 😎

jul
22. dec 2009

a duduššššš..... VYHRALA SIIIIII 😠 😠 😠 😠 😎

lumah
22. dec 2009

Inak ja poznám tie stresy pred vianocami a preto začínam s nakupovaním darčekov už v auguste a s pečením a chystaním už začiatkom decembra-pomaly, postupne po troche a aspoň nemám pocit, že som sa nadrela ako hovado. Dnes som skontrolovala, či máme všetko na prípravu jedla na štedrý deň, zajtra muž dokupi pár potravín ešte a finito. koláčiky napečené, darčeky zabalené, výzdoba spravená, stromček svieti... 😀 už lmôžu kludne prísť tie vianoce. 😉

zabka132
22. dec 2009

ja tiez tento rok nestresujem....vacsinu veci mam porobenych...uz len take kozmeticke upravy 😎 .....a aj tak pojdem hned 25-teho k nasim...drahy ide na 4 dni do roboty....tak by som tu bola sama...tak nejako ani moc nechystam.

lumah
22. dec 2009

baby ja som ako na mol dnes, boli sme na kapustnici u známych-to tam sme iišli tak ďaleko peši-dala som si tam vínko a normálne mi oči zatláča, asi idem spať. 😔

mixka
22. dec 2009

cely problem je v tom, ze som bola chora a teraz mam deti 😖 najprv som nic nemohla robit a teraz sa ani na nakup nedostanem a deti su umrncane, proste sa neda ☹ nebudeme mat ziadne vianoce 😢

jul
22. dec 2009

boze pipiiii 😠 😠 😠 ☹

doteraz som sedela na weckuuuu,ty si mi poslala ten hajzlovy virus tusiim 😢

zabka132
22. dec 2009

jul...co si jedla ?

zabka132
22. dec 2009

mixi...drahy ti nepomoze ?

jul
22. dec 2009

zabii co ja uz viem 😒 sak ako vzdy 5 cez 9 😅

ale hraskovu polievku a vecer mi svokor doniesol fasirku a to sme si dali s cibulou a horcicou 😅

mixka
22. dec 2009

nie zabi, on momentalne riesi svoje zivotne dolezite veci... on nenavidi vianoce, tak ich kasle aj mne 😔

zabka132
22. dec 2009

mixi...ten moj neznasa tiez tie stresy okolo toho.....ked ho vytiahnem na nakup...tak vzdy hundre, hresi....tak som potom z toho znechutena 😔 ...ale zasa doma mi pomoze.

zabka132
22. dec 2009

no, aspon kvoli detom by sa mohol pretvarovat 😔

mixka
22. dec 2009

hej, pretvarovat sa on bude, na stedry den... lenze neviem kedy, ked doobeda ide este na pansku zurku 🙄 😔 len ma smolu, lebo ja sa pretvarovat uz nebudem ani nahodou 😔

zabka132
22. dec 2009

boze, ja by som zasa jedla 😝

jul
22. dec 2009

fiiiiha,to na vianoce ide doobeda zurovat? 😖

mixka
22. dec 2009

hej, to chodia kazdy rok uz niekolko rokov... a potom poobede samozrejme spi, aby podvecer fungoval...

zabka132
22. dec 2009

no...tak to nemam slov 🙄

jul
22. dec 2009

to je hroze mixi 😔
fakt vsetko necha na teba a este aj deti musis strazit

jul
22. dec 2009

kde steeee

jul
22. dec 2009

fuuj,mne tak zle 😝

jul
22. dec 2009

idem hulit

mixka
22. dec 2009

idem ja spat, nic sa mi nechce 😖 pa zajtra

ninka1234
22. dec 2009

čaute 😉

Ja na vianoce tiež nikdy nestresujem, všetko robím pekne postupne, darčeky priebežne od septembra, koláčiky mám napečené, niečo ja niečo mamka, niečo svokra, šalát spravím zajtra, stromček už stojí a kapustnicu dám variť vo štvrtok ráno, rybku upečie B tesne pred večerou a vianoce sú tu.

Mixi, nestresuj, ja som tiež v jednom kuse sama doma, chlapi sú proste chlapi, napísala by som to aj "krajšie" ale radšej sa zdržím