Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
23. dec 2009

no najvyssi cas ist hajat...nech sa na toho Jeziska pripravim 😀

dobruuuuuuuuuuuu 😉

mixka
24. dec 2009

breeeeeeeeeeeeeeeeeee raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaankooooooooooooooooooooooo 😵

ninka1234
24. dec 2009

Krásne vianočne sviatky, hľavne veľa zdravia, šťastia, radosti a pohody v kruhu svojich najbližších

evitkamalicka
24. dec 2009

babulky prajeme vam vsetkym krasne vianoce, drobcom vela vela darcekov a zdravicka

ajka23
24. dec 2009

pripajam sa, krasne vianoce vsetkym... 😵 😵 😵 😵
a vela darcekov samozrejme... 😀 😀 😀 😀
moj M isiel akurat nakupovat darceky... 😖 😖 😀 😀 😀

mixka
24. dec 2009

krasne vianoce bosorky 😵

zabka132
24. dec 2009

...prajem krasne a pokojne prezitie vianocnych sviatkov....vela vela darcokov 😎

lumah
24. dec 2009

Ahojte!Som tu len na skok - prajem Vám krásne prežité Vianoce a veľa radosti pri rozbaľovaní darčekov, či už svojich alebo keď si ich budú rozbaľovať Vaše ratolesti-pipka, jul, mixka.... 😀
Dnes sa narodila mojej dobrej kamoške dcera-tomu hovorím vianočný darček pre manžela. 😀 Majte sa, paaaaa.

pipka
24. dec 2009

KRÁSNE VIANOCE všetkým aj my želáme 😵 😵 😵 😵

pipka
24. dec 2009

no my uz mame iskricky v ockach za sebou 😵 joooj, bolo tu darcekov, vacsina pre hanulku a kopa pre tatinka...a tri pre maminku 😀 spapali sme kaprika bez ujmy na zdravi, hanulka normalne pol podkovicky zbodla...a len ham ham ham...musel jej velmi chutit 😵 a plny tanier zemiakov a par lyzic sosovicovej polievky, na to rozne medovniky a kolieska...no hladna spat nesla 😅 😀

a my dvaja uz vyvalení pri Popelke 😎 😎 😎

dostala som svoje prve osobne vizitky 😎 😀 mozem machrovat a rozdavat...home manager 😀 😀 😀 a k tomu aj strieborny vizitkar , permanentku na aquaerobic a vysavac 😉

dudu
24. dec 2009

Cawes 😉
pripajame sa aj my s Tamarkou, vseeetko najlepsie a vela pohody... 😀

mixka
24. dec 2009

aj my to mame za sebou v zdravi 🙂

dudu
24. dec 2009

no my sme papali az skoro o sedmej, neboli sme hladni, ale ked som zacala nosit na stol, tak nam obom tak vyhladlao ze me potajme zobkali 😅 😀
no darceky boli superne uz mam konecne bezdratovu mysku... 😀

mixka
24. dec 2009

my sme jedli o 16tej a este teraz som strasne napchata 🙄 preco nemozu byt vianoce bez jedenia ???

dudu
24. dec 2009

mixi, ved o tom to jeee, poriadne sa napraskat.... 😀 , nepoznaz jeden smrtelny hriech je obzerstvo 😀 😀 😀 ,

mixka
24. dec 2009

hej dudu, lenze uz som si musela dat 2 tabletky, aby som nezdochla 🙄 neznasam vela jest, fnuk 😢 teda nie ja, ale moje telo 😢

dudu
24. dec 2009

pohoda, vydrziz.., 😉 krpate sa tesili z darcekov? rozbalovali ako sialene.., ze?

pipka
24. dec 2009

my sme papali o piatej, preeesne akurat odbilo 😀 😵

dudu
24. dec 2009

home manager to dobre naplanoval 😀

pipka
24. dec 2009

mixi, tak preco jes vela, ked vies, ze to tvoje telo nezvlada 😅

ja som si dala len přiměřene 😀 trosku polievocky, jednu rybku a trolinku salatu...a teraz zobkame s V sladke a sutazime, kto comu dlhsie odola 😀 😀 ja som uz neodolala dvom gulickam, jednemu makovniku a dvom medovnickom....a este sa tu na nas smeje plna misa sladkosti 😅 😀 😝

pipka
24. dec 2009

dudus, tak co ti vsetko Jezisko doniesol? 😕 mixi a tebe? 😕 😵

nas este dvaja jeziskovia cakaju...zajtra a pozajtra 😎 tak este nie je vsetkym darcekom koniec 😀

mixka
24. dec 2009

jeeeeeezis pipi, ale sak ja som nie vela co do mnozstva 😀 jednu oblatku, jednu malu zufanku kapustnice a jednu podkovicku kapra a 2 lyzice salatu 😅 a teraz som este zrela na odvoz nohami vpred 🙄

pipka
24. dec 2009

mixi, tak to aj ja okrem tej oplatky...ale ja som ina korba ako ty...ja asi lepsie zvladam 😅

moja kolegyna si vzdy takto pred obzerstvom davala nospu, nemas? To je na lepsie travenie, na zaludok a zlcnik 😉

mixka
24. dec 2009

ja som dostala od manzela strieborne nausnicky a od mamci kos pruteny na spinave pradlo, to som strasne chcela 🙂 a krpate dostali kazda obr plysoveho slona a supravu babika + vybava, to doma a u mojej mamy drevene puzzle, pyzamko a plysoveho krtka 🙂

dudu
24. dec 2009

no mne ten nas domaci jezizsko doniesol zupan, lebo ked pojdem do nemcnice tak aby som mala a tu mysu 😀

mixka
24. dec 2009

nemam, ja sa zachranujem maaloxom 😀

dudu
24. dec 2009

od svokrovcov asi postelne pradlo, a od svagra neviem co bude..., ale to je mi jedno a od nasich neviem co dostaneme, asi eurase 😅 😀 😀 😀 , na tie sa tesim 😀 😀 😀

pipka
24. dec 2009

mixi, a mamca bola u vas na veceru?

pipka
24. dec 2009

jaaaaj a este som zabudlaaaa, este ma tu V upozornil, ze som zabudla napisat, ze som este dostala aj woodoo babiku ze popelka sa vola 😀 😀 😀 a fifi dostala dobru vilu 😀 😀 😀 tak mame obidve woodoo a mozeme spendliky pichat 😅 😀