Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
31. dec 2009

kukas teraz sedmicku?

pipka
31. dec 2009

zajtra ide tango s komarmi, na to sa tesim, som na to dost zvedava 😎 aku reklamu tomu robili 😅 😉

jul
31. dec 2009

ano ano...aj ja som kukala,,mohli to datradsej dnes alebo na vianoce,nie?

jul
31. dec 2009

co robi V? sedi a tuka tiez do nb?

wighy
31. dec 2009

jeeej fakt??tk to si pozriek kedy to bude a na ktorom programe???

jul
31. dec 2009

prebohaaaaaaaaaa,ked spieva zdena predna,tak sa mi az tangace zarezavaju niekam 🙄

wighy
31. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 to co ma na sebe 😀 😀 😀

jul
31. dec 2009

ale kraaaasne rukavy maaaaaa 😵

jul
31. dec 2009

ako taka zla princezna 😀

pipka
31. dec 2009

niee, uz ide sedmicka? 😕

jul
31. dec 2009

uz skoncila pipiiiiiiii akurat

pipka
31. dec 2009

no uz docupitala fifinka 😅 🙄 tak konciiiim....paaaaaaaaa 😖 😉

jul
31. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobry je Dangl

jul
31. dec 2009

uz ides? 😖

pipka
31. dec 2009

no musim, sak ona uz mi na kolenach sedi a rehoce sa na vsetkom 😅 😀

jul
31. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 zlataaaa,uz sa vyhajala a moze silvestrovat o 106 😎 😀

ninka1234
31. dec 2009

Všetko najlepšie v NOVOM ROKU 😉

zabka132
1. jan 2010

cafet....tak prajeme vsetkooo naaaj naaaj naaaj v novom roku......my sme silvestrovali v prenajatom podniku...taka rodinna sebranka...bolo supeer. Pobrali sme teraz malolete deti k nam.....uz chrnia.....rodicia sa este bavia 🙂...teda poniektori 😎 .
Teraz je tu klud, dufam, ze maly Patko nezacne mravcat v noci.
Fifulo nesklamal....vydrzal do polnoci....ked sme strielali, tak sa trosicka bal....ale stale rozpraval BUM BUM...joooooj....bum....tam....joooooj....jeeeeeeej 😀 . Ked to skoncilo...tak zacal....de je bum bum....de je ...de je ?...bum bum 😀 😀...no zlaty.
ja uz ledva klipkam ocami......tak idem radsej spat.

mixka
1. jan 2010

ahojte bre ranko 🙂 prve v tomto roku 🙂

lumah
1. jan 2010

Zdravím všetky snažilky aj maminky a prajem Vám v tomto roku hlavne zdravíčko, veľa lásky, trpezlivosti s tými našimi drobcami aj MM 😀 a pohodičku po celý rok. 😉
Našim drobcom budeme asi každý večer trieskať a hádzať delobuchy pod oknom, lebo spali ako zarezaí a keď to prestalo, tak sa začali budiť! 😀 No po chvíli zaspali a spali kráááásne do rána-o šiestej sme im dávali AB a potom spali do pol deviatej! Kiež by im to vydržalo po celý rok-že ako na Nový rok, tak po celý rok. 😀

wighy
1. jan 2010

ahojte babule zelam vak krasny rok 2010 😵 😵 😵

lumah
1. jan 2010

My s MM sme privítali Nový rok hneď po prípitku veeeeľmi príjemne - ako na Nový rok, tak po celý rok. 😀 😉
Ja si tu teraz lebedím na sedačke a on varí. 🙂

ninka1234
1. jan 2010

aj my sme privítali veeeeeeeeľmi príjemne. ešte že som tu mala chalanov a susedovcov, že som si mala s kým pripiť. B odkvecol pred pol jedenástou, keby som mohla ta hrešííím do pi... ja tu jeho prácu už nenávidíííííííííííííím, on furt len spí

lumah
1. jan 2010

ninka no pekneeee, aspon si pripil o polnoci, alebo spal až do rána?

jul
1. jan 2010

ninuuuušššššššš ☹

ninka1234
1. jan 2010

spal až do rána, on bol v rakúsku v nedelu vrátil sa v pondelok a 23,30 a v utorok ráno o 10tej šiel zas a ľahal spať v stredu a 23tej, takže nič iné ako to že zaspí som ani nečakala aj keď ma včera celý deň presviedčal že vydrží no bohužiaľ sa mu to nepodarilo.

jul
1. jan 2010

ninušššš,ja som to mala doma tiez,dosiel z roboty,lahol na sedacku a otocil sa mi ritou 🙄
stale spal a hlavne,ze mne potom furt vycital,ze stale sedim za pc 🙄 🙄 🙄

ja ho taaaak nenavidiiiiiiim 😠

jul
1. jan 2010

no a dnes zacinam uz chudnuuuuut 😉
ked kazdy mesiac schudnem kilo,kilo a pol,tak do leta budem čaja 😅 😀

ale aspon budem moct nosit kratke tricena a nebudem musiet zakryvat ritiskoooo 😎 uz len pre ten pocit 🙂

jul
1. jan 2010

takze dnes som sa vazila a mam 61,1 😒 do leta aspon 56 kil

takto minuly rok som mala 69 kil

lumah
1. jan 2010

jul ahooj! 🙂 Aj ja som si dala také predsavzatie, dnes som pojedla koláčiky a čokoládové bonboniky už-okrem iného. Musíme to dojesť, lebo ma to bude lákať. 😝
Čo budeš robiť preto, aby si schudla, nejakú stravu inú alebo cvičenie, alebo čo? Moj MM chce ísť dnes behať, vraj mám ísť s ním, som mu povedala, že neprebehnem ani 10 metrov...ale asi sa nechám nahovoriť, nejak začať musím už. Ja som vždy mávala tak okolo 58-60kg a teraz mám 82. 😠