Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
1. jan 2010

nahodou som pribrala 2 kila 🙄

dudu
1. jan 2010

aj aj na to cakam jul, aj to nahrame

jul
1. jan 2010

a zase o jedle 🙄 a v telke akurat zeru 😠 😠 😠 😠 jaaaaaaaaaaaj

lumah
1. jan 2010

presne ako pipi píše, keď nie je niekto, s kým by sa dalo chodiť, je to na prd. Voľakedy som chodila niekolko rokov a sama a nemala som problém-to som mala 32 rokov,keď som začala a a asi do 38 som chodila, ale bola som ako lusk, takže ma to aj bavilo medzi druhými cvičiť. Teraz mi vyhovuje, že ma MM vzal po tme do parku. 😝 😀
pipi ja viem že si to zakázala, ale ja som taká hladná, že ani nevidím na klávesnicu. Zožrala by som aj tú. 😝
jul mi hovor o vrešťaní, naši to tiež skúšajú, Filip dokonca vydiera nadavovaním na vracanie.

jul
1. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze po tme

pipka
1. jan 2010

aj my cakame na tango... 😎

dudu
1. jan 2010

to som tu len ja taka romanticka? ze rozpravku pozeram? 😅 😕

pipka
1. jan 2010

lum...dobra taktika...po tme do parku 😀 😀 😀 😀 😀

no fifina skusa...ale ma smolu 😠 😀 ona nam aj zakyva ze pa pa a vyberie sa uplne opacnym smerom 😅 absolutne ju netankuje, kde sme my 😅 tak ju V schmatol a do kocara...krik nekrik 😝 ale po chvili stichla...sme jej dali chrumku a zacali sme sa bavit a nevsimali si ju a prestala 😀 😎

pipka
1. jan 2010

pomooooc mam triesku v prste a nejde mi vybraaaaaat 😲 😲 😲 ☹ ☹ ☹ auuuuuuuuu!

jul
1. jan 2010

maly rachotil v izbe ,tak som ho isla skontrolovat a otvorim dvere a smraduuuuuuuuu...bol pokadeny tak nemohol spat 😅

lumah
1. jan 2010

jul v tme sa cítim najistejšie, nikto nevidí to velké telo ako sa natriasa po parku. 😀

jul
1. jan 2010

a ked sa ho opytam: Rišško ty si kakal? tak mi odpovie,ze fúúúúúúúúúúúúj 😅

jul
1. jan 2010

😀 😀 😀 😀 lum,aj zajtra idešš?

lumah
1. jan 2010

jul to poznám, mne sa dokadil dnes tak Filip, musela som ho íst do umývadla umyť, mal to až od pupku po lopatky. 😀

jul
1. jan 2010

pipi,vyberaššš triesku? 😅

jul
1. jan 2010

boze to je pekna chujovina ten film 🙄

pipka
1. jan 2010

snazila som sa, ale nejde mi to ☹ mam ju v pravej ruke a lavou si to neviem 🙄 a V je slepy jak patron, tak jemu si to nechcem dat , lebo by mi rozfaklil celu ruku 😠 ☹

jul
1. jan 2010

s ihlou si to vyberala?

dudu
1. jan 2010

ako si k nej prisla? co si bola v hore kalat aby ste mali teplucko? 😅

pipka
1. jan 2010

ja ked sa hanky spytam, ze kakala si? tak mi donesie plienku, chyti si nos a povie, ze KAKO FUJI 😝 😀 😀
ale na ten serbel ani za svet 😠 uz som ju aj na velky zachod na tu detsku dosku posadila...a nist 😠 🙄 dam vam sem fotku ako revala 😅

lumah
1. jan 2010

pipi trošku si to rozrýp špendlíkom a skus zubami. Čo si vystrájala? 😝

jul
1. jan 2010

nooooo prese pipi,ani maly nechce ai tak ani tak...len do plienky 🙄

pipka
1. jan 2010

vybrala som ihlou cast, ale este mi tam zostalo a to ani za svet neviem dat von 🙄

nieee v hore 😀 mame take kvalitne vinko, sme dostali na Vianoce od sesterky a to je v takej drevenej krabici a ked som utierala stol a posunula som tu krabicu, tak som si triesku zadrela 🙄 😝

jul
1. jan 2010

dobre si si isla rychlo uliat aby ta V nevidel a zapichla sa ti trieska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
1. jan 2010

uz to mam rozryte cele lum a furt tam ten kusocek mam ☹ uz ma boli cely prst 🙄 kaslem na to...necham to vyhnisat 😠 😅

jul
1. jan 2010

boze zase tam zeruuuu 😖 😠

pipka
1. jan 2010

no jasne julis...presne si ma odhalila 😀 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
1. jan 2010

pipi tak si to nechaj vyhnisať.
Už sťahujem tretie DVD, druhé je celkom zaujímavé, nie je to taká besnota ako na prvom vola sa to že fitnes cardio a celkom lahké je to, aj keď náročné na kondičku, myslím tie tanečné prvky su lahšie ako na prvom. Teda o tej zumbe píšem. 😀

lumah
1. jan 2010

Ja som hladnáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

lumah
1. jan 2010

fuha, to čom tu porobila. 😝 pardon.