Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
18. máj 2009

dobre ranko
neee,sak pomaly to ide 😅 😀
zajtra nabehne 🙂
mnammm gulas,my este dojeme,ale neviem co ja budem jest,lebo ja uz na to nemam chut,ale asi ani nebudem doma,tak mozno sa vonku najem

ajka23
18. máj 2009

julis, kam davas maleho ked mas jazdu? 😕
u nas sa varil fazulovy gulas a vecer bude vyprazany syr, ak boh da, lebo robim do pol 10tej, tak sa ja zdravo stravujem... 😒 😀 😀 😀

lia
autor
18. máj 2009

do zastavarny 😀

jul
18. máj 2009

😀 😀 😀
ja obedujem u nasich 😎

aji k nasim ho davam varovat,hned sa tam najem,dam si kavicku 😉
teraz mam jazdu zajtra aj pozajtra,tak mam o obedy postarane 😅

jul
18. máj 2009

aji,ale ty nepriberašš 😠
ja kebyze si dam vecer vyprazany syr ,tak mam hned 2 kila navyse ☹

liuššš papala si vonku? a co? 😝 😝 😝 😝

lia
autor
19. máj 2009

dobre ranko,
tak to mas super juliššš,mas cas len na seba a maleho 🙂 tak casto mas jazdy?? 😕 😀 😀 😀
ano,jedla som vonku,prepadol ma vlci hlad,tak som letela za vonou 😀 boli sme s kamoskami v pizza mizza,teda oni so mnou,tak som hodovala 😀 rajcinova s parmezanom a risotto funghi 😎
a na veceru som si upiekla pizzu 😝 mnam 😝 hody za hodami 😀

jul
19. máj 2009

gratulujem k 11tt 😎

dosla si z pizzerky a spravila si si pizzu? 😀 😀 😀 😀 to ti tam neceli dat? 😀

jul
19. máj 2009

ja som mala vcera jazdu,dnes mam aj zajtra mam. 😝 dnes mam uz 7 jazdu 😎
a niektorí moji spoluziaci nemaju ece ani jednu jazdu alebo len po jednej 😒 😠
ale to su soplaci co do skoly chodia a furt sa vyhovaraju,ze nemozu koli skole 😖

jul
19. máj 2009

inac mne v noci zmokol kocik,ten Bugaboo Bee,zabudli sme ho vecer vonku na terase 😖 😖 😖
som zvedava v akom je stave,este ,ze som si vcera dofukala koleso na druhom kociku a dnes berem do terenu Casual 😎

lia
autor
19. máj 2009

caf julišššš,aj ty uz strasis?? 😀
dakujeme,dakujeme 😵 😵 😵
na obed som bola v pizzerke a ked som videla tych ludi,co tlacia pizze,tak som rozmyslala,ci dojdem aj na veceru 😀
ale tak ma bolela hlava a potom mi napadlo,ze v mrazaku mame pizzu 😎 mnam
kadial idete dnes?? 😀 tak sa pekne drzkaj a sustred sa poriadne na jazdu 😉
mne zmoklo pradlo,ale na stastie to je take pracovne zo zahrady,to uz nebudem prat.ale nestane sa nic rifliam??
casual dobry??
ja som vcera vykukala bugaboo cameleon,ale neviem 😒
uz fakt neviem co si ja vyberiem 🙄

jul
19. máj 2009

inac ten chameleon,neni asi moc do snehu,tie predne kolieska,ale ked nebudes kocikovat po snehu.... 😖
inac ja som bola tuto zimu vonku s casualom,ma velke kolesa nafukovacie a mala som problem,tazka svina,ale ten jane mi isiel po snehu jak po masle.Ten si ece sanujem na dalsiu zimu pre Riska.
a ten stokke?

lia
autor
19. máj 2009

ten ma fakt tu tyc medzi nohami a este som nebola s tou babou co ho ma,ten sa mi strasne paci,ale ked nema byt pohodlny pre mimi,tak ho nechcem
asi fakt mi vyhrava zatial mutsy enjoy ci ako sa vola,ma ho sesterka,je lahunky,vyborny,ale uz som ho mala vybrany pri prvom tehu a odvtedy nic ine nevymysleli??
je to taka strieborna vanicka a je velky,pohodlny,ale quinny,no neviem,mozno najdem v rakusku nejaky neznamy ,ale dobry,este jedna znacka bola podobna mutsy,ale uz neviem ako sa vola

jul
19. máj 2009

liuššššš,ved mas ece casu,mozes vyberat do nemoty 😅
ja som mala jasny ciel uz od 1tt 😅 😅 😅 Quinny Buzz 😵

lia
autor
19. máj 2009

sak ja viem,ja sa neplasim,len pisem 😉

jul
19. máj 2009

inac tento bugaboo bee je super,neviem si ho vynachvalit a ked sa nahodou podari druhe,tak si dokupim vajicko k nemu na cestovanie autom,ved ked budem mat aftiicko 😵 ,je super do auta,zmesti sa do maleho kufra a na kocikovanie kupim len vanicku na casual a basta.A Jane zase v zalohe do snehu 😀
ja uz necem ziadny kocik,ja uz mam toho dost 😠 chvalabohu 😅

liuššššš 😕 😕 😕 😕 😕

musim utekat k nasim,lebo zase sa nevytrepeme z domu 😒
ani sa mi moc neceeee,ale slubila som ucitelovi,ze dojdem,lebo mal volne terminy dnes,tak som mu akoze chcela pomoct vyplnit diery 😲 😀 v rozvrhu 😀

mixka
19. máj 2009

lius, nech si vyberies akykolvek, po case zistis, ze iny je ooovela lepsi a krajsi 😀 poznam z vlastnej skusenosti, preto mame 3 dvojickovske 😀

lia
autor
19. máj 2009

si si mohla aj oddychnut dnes juliššš,lae apson nevyjdes z cviku 😉
ano,tie bugaboo su lahunke,kazdy ich len chvali,no uvidim,ten kamoskin sa mi nepacil,teda farby nie a preto stratil u mna body 😀
mixi,sak ja viem,ale ked ani jeden nesplna tie moje kriteria,furt sa na kazdom nieco najde,co by som tam chcela a nei tam.ale sak za taky mesiac uz zacnem kukat po obchodoch,este som niektore nevidela ani tak zivsie ,ze by som ich chytila

jul
19. máj 2009

liuššš,najlepsie ked okukašš,ochytkaššš 😅 osobne 😎
aku mala kamoska farbu?
ale uz musim ist,snad nezmoknem,to by som nerada 😖
papapapapapapa

lia
autor
19. máj 2009

sedo oranzovy ma

mixka
19. máj 2009

pre mna bolo najpodstatnejsie kriterium vaha kocika, aby bol co najlahsi a mal velke kolesa, kedze dve deti su vaha na tlacenie a skladat kocik do auta tiez nie je sranda.

lia
autor
19. máj 2009

sak uvidime,ja ked sa do nejakeho zalubim,tak mi je jedno uz aj kriteria 😅 😀
ale urcite chcem,aby malo pohodlie dieta,mohol by byt lahky,aj na skladanie,chcela som nech je vyssi,to jedine ma odradza u bugaboo,ale to je este vo hviezdach aky bude.ja by som tiez najradsej par kuskov doma a podla nalady menila 😀

mixka
19. máj 2009

vsak budes mat neboj 😀 ale doporucujem zacat jednym a postupne dokupovat dalsi a dalsi uzasny kocik 😀 😀 😀

jul
19. máj 2009

liušššš,mne sa o mojom kociku snivalo 2 mes.pred tehu a odvtedy to bolo ako droga 😅 laska na prvy pohlad,len sa mi snivalo ze som mala modry a kupila som si cierny

ale uz padaaaam

lia
autor
19. máj 2009

juliššš,ale ako si ho mohla predat??mne sa paci aj 4 kolesovy buzz

jul
19. máj 2009

dnes som videla 2x tvoj bugaboo,cerveny je pekny 🙂

lia
autor
19. máj 2009

obidva cervene??mne sa paci aj cyklamenovy strasne 🙂
a stokke sa mi paci biely 😎

jul
19. máj 2009

biely? taky som ece nevidela,len zelene vacsinov 😒
to by ale vyzeral po par mesiacoch ten biely 😅

jul
19. máj 2009

liušššš,
akurat som kukala videjko stokke 😎 je super a nasla som ,ze v Kike maju nanho akciu od aprila do augusta.
tak tam chod kuk 😉
inac mne sa viacej paci tento stokke,mne pripadaju strasne smiesne tie predne kolieska na bugaboo 😅
inac nikde neviem najst rozmery vanicky a celeho kocika 😒 napriklad ja som mala vo vanicke maleho len 4 mesiace,ked mal 5 mesiacov uz som ho dala do sportoveho,lebo mu bola vana mala 😖

lia
autor
19. máj 2009

zelene boli pred dvoma rokmi 🙄 tie sa mi nepacia
sak to,bol by cierny 😀
videla som ho tam,ale ani neviem v akej farbe bol a kolko tam stoji??co si ho mam ist kupit uz?? 😀 😀 😀 😀 😀
ano??no vidis,tak aj quinny je na houby 😠
neviem kolko ma vanicka stokke,ale bugaboo je priestranny
mne sa paci aj ten,aj ten 🙄 boze 😠 😀

lia
autor
19. máj 2009

kde ste vsetky?? 😕 😕 😕