Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
22. okt 2009

gratulujem mixi 😵

lia
autor
22. okt 2009

no vidišššš 😀

pipka
22. okt 2009

supis mixi...gratulujem 😉 tak uz mozes fotky dat do albumu na stalo😉

pipka
22. okt 2009

no mne mala zase vrieska ☹ 🙄 lebo akurat jak zaspavala, tak tu ti jeb...ti majstri zacali zase tlct do steny a karbobruskou pilit...tak vstala a neviem ju ulozit 😠 🙄 ja uz si to idem hodit tu ☹

lia
autor
22. okt 2009

pipka 🙄 ja uz som na nervy z vas 🤐 daj jej mačikoveho vyvaru 😀

pipka
22. okt 2009

lius....to si nedokazes predstavit 🙄 uz som nemala na to nervy, tak som zase isla dole im povedat, ze keby aspon do druhej bol klud...a ked stichli, tak mi tu z druhej strany pod oknami zacali motorovymi pilami pilit stromy 😠 😠 😠 🙄 ja uz som fakt na maslu zrela 😔 uz meliem z poslednych sil....ledva co mi na rukach zaspala, lebo inak sa nedalo, tak teraz zase toto...vzdavam to... 😔

stahujem sa niekam na lazy 😅

pipka
22. okt 2009

inak nad tym makovym odvarom som uz normalne rozmyslala... 🙄

len neviem, ci by som radsej tym robosom nemala navarit 😠 uz tu zase vrtaju 😠 🙄 z jednej strany pily a z druhej zbijacky...a do toho vedla pubertak, ktory sa ten ramus snazi prebit nejakym rapom na 200 decibelov 😠 ☹

mixka
22. okt 2009

pipi, lazy su aj mojim snom... sa tam stretneme 😉

pipka
22. okt 2009

a predtym este na psychiatrii...aspon ja asi 😅 🙄

take mam krce v bruchu, az ma prehanat zacalo..to z tych nervov ☹
a pritom som hladna, ale nic do seba nedokazem dostat 😖 😢 pozriem na obed a je mi zle 😒

pipka
22. okt 2009

idem si aspon cajik uvarit...nech aspon nieco teple mam v bruchu 😉

lia
autor
22. okt 2009

ze na lazy 😀
a co vam tam furt robia??
no parada,dieta ako vysita,netrap sa uz nad tym,len si ublizujes,nechaj ju teda dnes uz hore a skus ju poriadne unavit,ale v tomto pocasi ti asi v kocari zaspi a este ked je taka unavena

jul
22. okt 2009

mixi gratulujeeeeem 😵 😉

lia
autor
22. okt 2009

krupicova kasicka so skorickou a kakavkom 😝

ninka1234
22. okt 2009

pipi, tak ona bude nervozna z tých zvukov počas dňa. Ona sa doslova bojí zaspať aby ju zas niečo neprebudilo- hold moj názor

jul
22. okt 2009

cafet

ste tu?

pipka
22. okt 2009

ja som tu az teraz...este je tu niekto? 😕 😒

jul
22. okt 2009

jaaaa

jul
22. okt 2009

coo si robila?

pipka
22. okt 2009

no hanula mi chuda spala v tom rachote poobede skoro hodinu...normalne som nechapala...asi uz bola total unavena 😒 a vecer zase uuuplna panika, ked mala ist do postele, tak som to vzdala 🙄 nechala som ju hore, tak tu pobehovala, o deviatej dosiel vilko, znadal mi do hysteriek, co im je telka prednejsia pred dietatom...no hadka jak svina...a jeden krasny vecer za nami 🙄 🙄 🙄 hlavne ze on rano odchadza, hanka este spi a ked v noci dojde, tak vacsinou uz spi...alebo ju uspavam...ale ja som hysterka a on zvlada dieta v pohode 🙄 a ked ju vzal spat, tak mu zdrhla a dosla do obyvky samozrejme...takze nakoniec som ju zase musela uspat ja 😅
nastastie uz bola taka unavena, ze asi 10 min a spala...

tak som sa rychle sprchla a umyla riady aspon...a cakam na zufale manzelky....ked uz som podla mojho manzela zavisla od telky...tak nech dokonale 😠 😅

jul
22. okt 2009

a preco si hysterka?

pipka
22. okt 2009

lius prasklo nam tu nejake potrubie...na teplu vodu, tak to tu davaju do poriadku uz tri tyzdne 🙄 akoze aby sme mali vodu...ale pritom voda normalne tecie..cela ulica rozkopana a rachotia zasadne medzi dvanastou a druhou 😠 😠 😠 🙄 rano sa opieraju o lopaty a poobede tiez...co vam budem hovorit 🙄

ajka23
22. okt 2009

cafet, ste este tu???? 😕 😕 😕
som posielala maila do relacie lampa, tak som zvedava, ci nieco vyhram... 😀 😀 😀 😀

pipka
22. okt 2009

julis...ja uz ani neviem...lebo som si asi dovolila mu povedat, ze by bolo dobre, keby aspon jeden vecer v tyzdni bol doma kym sa ide kupat, aby ho videla, ze je doma...sak ho dva tyzdne ani nevidela 🙄

jul
22. okt 2009

si zufala manzelka 😅

ajka23
22. okt 2009

pipi, ty a hysterka, si mala vidiet mna vcera, ked mi vypil ten moj pivo... 😀 😀 😀 tiez ma tak nazval... 😀

pipka
22. okt 2009

cafet ajus...ty urcite vyhras 😀

ajka23
22. okt 2009

takych zufalych je tu viacej, mam pocit ze mame krizu... 🙄 🙄 🙄

ajka23
22. okt 2009

jak sa poznam, tak kopacky... 😀 😀 😀

jul
22. okt 2009

jaaaj pipi ,nemoze stale u vas len slniecko svietit 😀

ajka23
22. okt 2009

su v hre este dresy a lopta, M tu mal najprv silne reci, ze ked on posle otazku tak isto vyhra a ked som zapla PC, tak sa nemal k cinu... 😠 😠 😠 😠