Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
9. nov 2009

preposlem ti to julis 😀 😎

pipka
9. nov 2009

julis...mas?

jul
9. nov 2009

jaaaaj to som uz videlaaaaa

pipka
9. nov 2009

no som to ukazala V a ze ak bude druhe, uz len taky chce 😅 😀 😀 a v dazdi dam nad babo dazdnik 😅 😀

pipka
9. nov 2009

jeeej ide Webmaster 😎

pipka
9. nov 2009

chrbat ma boli jak hovado...musim sa ist vystriet 😖 😅 lebo len sa tu hrbim pri pc na sedacke 😅 🙄

jul
9. nov 2009

idem sa osprchovat a kukat budem v posteli v spalni
tak pačko zajtra 😉

pipka
9. nov 2009

paaa, dobru noc 😉 idem ja kosti vystriet 🙂

mixka
10. nov 2009

bre ranko 🙂 som uz asi 2 hodiny hore, neda sa mi spat, tak idem zehlit 😀

lia
autor
10. nov 2009

julišššš,aka bola ta panenka?robila si to s tym prosciutom??

lia
autor
10. nov 2009

mixxxiii,co strasis??

mixka
10. nov 2009

neviem lius, proste nemozem spat 🙄 ale uz mam vyzehlene, obed pre deti navareny, kuchynu spratanu...

lia
autor
10. nov 2009

no sadaj do auta,tu mozes pokracovat 😀

ajka23
10. nov 2009

cafet, som vas konecne docitala a mozem ist do prace... 😒 😀 😀 😀
nejako na mna idu sople a to sa vitaminujem jedna radost, ale sa ani nedivim, decka v robote chore a su tam a nie doma... 😖 😖 😖
v piatok po praci asi idem domov do PP, mame je nejako zle a dost vazne, tak tam idem trochu pomoct a obskakovat, nech si potom nieco nevycitam... 😒
majte sa zatial... 😉

lumah
10. nov 2009

mixka nepožehlíš aj mne? 🙂))
pipka a druhé bude kedy? Ešte sa nič nerisuje? 😀 😝

lia
autor
10. nov 2009

aji,co sa deje s mamou??
aj u nas je to hrozne v rodine ☹

jul
10. nov 2009

cafet
u nas lejeeeee jak hovado 🙄
tak som vyslala R na nakup,nech zmokne on

furt mi pada net,trosku zaprsi a uz to strajkuje 😠

mixka
10. nov 2009

aj u nas strasne leje a som bola s detmi na tyzdnovom nakupe 😅 a kupila som im zateplene rifliky na zimu za mamcinho frflania, ze naco im to bude, ze maju gati az az 😀

pipka
10. nov 2009

jaaaaj, ja som dnes bez fifinkyyyyyy, ajojteeee 😵 babka s dedom si dnes uzivaju 😎

skoooda ze tak leje 🙄

mixka
10. nov 2009

sa mas pipi, ja nemam krpate komu hodit na krk 😅

pipka
10. nov 2009

lumi, zatial nist...ale ak bude, dozvies sa 😀

ajus...to je klasika 🙄 ja som sa dnes zastavila v skolke a u nas plny stav...hadam tri deti chybaju z celej skolky 😅 ...tak neviem kde je ta chripka 😕 hlavne ze soplave v skolke 😠

pipka
10. nov 2009

mixi, hod ich nasim...mas ich blizko 😀 nas dedo sa urcite potesi 😀

mixka
10. nov 2009

a urcite by sa aj hanka a nase baby potesili, aspon by sa zahrali a upratali spolocne vasim byt 😀

pipka
10. nov 2009

musim ju tam nosit na zacvik, lebo onedlho ma Vilko 40tku a budeme potrebovat, aby tam spala v noci a keby tam isla prvykrat, tak by som len cely vecer mala nervy, ze co sa deje...a takto uz budem ako tak kludna, ze je v poho, ked je tam cely den a na mna si ani nespomenie 😉 tak hadam to tam s dedom zvladnu aj v noci... 😅

pipka
10. nov 2009

no veru...maju tam raroh....trebalo by upratat 😅 😀 😀 😀 😀

pipka
10. nov 2009

julis...ak sa mi podari, stiahnut z mobilu tu fotku, tak ti sem hodim tu masinku 😉 nech aspon vidis ten drahy zazrak 😨 inak ako pekny bol ten vlacik...ale ta cena 😝 🙄 ty kokso, oni uz nevedia, co teraz pred Vianocami za tie hracky pytat 😲

pipka
10. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tu mas tu masinku...otvara sa pozdlzne, ako tvaricka sa rozdeli na dve polovice a roztvori sa.

ninka1234
10. nov 2009

čaute, čaute 🙂

jul
10. nov 2009

Gratulujeme Zojke k narodeninam a zelame jej vela zdravia a stastia 😵 😵 😵

pipka
10. nov 2009

ZOJKE VŠETKO NAJ NAJ NAJ želá kamoška Hanka s maminou a tatinom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵