Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ninka1234
5. jan 2010

a dudu má kde foto?

lumah
5. jan 2010

jul 😀 však je to brané trochu zdola, preto ma to napadlo. 😀 😝

jul
5. jan 2010

duduššš sa nefotila tusim,to jen oni sami doma pri stromceku

jul
5. jan 2010

lum a co malí...ako im je?

ninka1234
5. jan 2010

baby ja sa lučim pa a dobru noc 😉

lumah
5. jan 2010

jul vyzerajú byť v pohode už, dokonca si myslím, že Fifo žiadnu žabu nemal, leb po tej gebuzine čo mi dala dokina mu to nezmizlo, dnes som mu to natrela sodou bikarbonou-teda som to dala do vody a vytrela mu tým ústa a poobede už to nemal-tak si myslím, že to bol obyčajný povlak sposobený penicilínom.

jul
5. jan 2010

tak super lum 😉 uz to mate konecne za sebou 😎

ja som na penic. alergicka 😝

jul
5. jan 2010

pa ninka 🙂

jul
5. jan 2010

idem uz aj ja....papapapapapapa a dobruuu 😉

lumah
5. jan 2010

jul asi aj Fifovi to moc dobre nerobí, ked sa mu spravil ten povlak. No uvidíme, ale myslím si že to žaba nebola, som mu pozerala aj teraz večer, keď som mu to preistotu ešte natrala, ale mal čisté ústa. Opýtam sa vo štrtok dokiny, či to nemohlo to byť z toho penbene. Veď keby to bola žaba, neverím, že by to dado nedostal, ved si dudle ocumlávaju v kuse a vymienaju.

lumah
5. jan 2010

papa dobrúúúú jul. 🙂

dudu
6. jan 2010

cawte zienky 😉
to som dnes prvaaaaaaa? 😕 😅

ajka23
6. jan 2010

cafet, to ale mame vela snehu, sme boli s M lopatovat... 😵 😵 😵 😵

dudu
6. jan 2010

aji a bola si aj ty? uz ta to koneno neboli?

dudu
6. jan 2010

moj milacik este spinka 😅 , ja som zaspala pri telke vcera a potom som sa presunula do spalne, ale milacik isiel spinkat az o tretej rano, tak mu dnes trva kym sa zobudi 😉

ajka23
6. jan 2010

aj ja som lopatovala, funel pri tom jak lokomotiva... 😀 😀 😀
koleno boli, ale co uz... 🙄 lepsie uz asi nebude... 😒 😀 😀 😀

dudu
6. jan 2010

ja mam rada odhrnanie snehu, ale nesmie to byt casto

ajka23
6. jan 2010

sak v blave to ani moc nehrozi, nie? 😀 😀 😀

ajka23
6. jan 2010

mi blbne kon... 😠 😠 😠

ajka23
6. jan 2010

keby ste niekde videli ovu testy na predaj, tak mi dajte vediet... 😉

dudu
6. jan 2010

ja som mame pomahala odpratavat sneh ked upratovala schody, ale to som bola tusim este sllobodna 😅 , no ale aj u nas je dost snehu, sak cestarov to zasek prekvapilo a este neni odhrnute 😠

ajka23
6. jan 2010

tak uz som nasla tu na konovi... 😉

ajka23
6. jan 2010

este dobre, ze nie je normalny pracovny den, takto to nie je az taka katastrofa.. 😉

ajka23
6. jan 2010

inac tolko deti a psov co vyslo koli tomu snehu von som tu uz dlho nevidela... 😀 😀 😀

ajka23
6. jan 2010

dudus, musime rychlo a dlho spolu kecat aby sme ich dobehli v pocte prispevkov... 😉 😀 😀 😀

ajka23
6. jan 2010

a stale si sa nepofotila, ma nehnevaj... 😠 😠 😠

ajka23
6. jan 2010

naaaa, de si? takto ich veru nedobehneme... ☹ 😀 😀 😀

ajka23
6. jan 2010

M mi kupil nejaku novu kavu, no, ma divnu chut, asi bola nejaka akciova... 😖 😖 😀 😀 😀

dudu
6. jan 2010

ajus si myslela brusko pofotit?
sak som aj chcela aby mi t spravil nejake tie pjekne fotos ale nechce, neviem naco si potom kupil taky drahy fotak...., normalne sme sa pohadali.
Asik si budem musiet tie fotky porobit sama samospustou, skoda ze nemam samospust na dialkove ovladanie...

dudu
6. jan 2010

teraz mi fotil brucho , lebo som mu navrhla tak urobme aspon PF-ku s mojim bruskom , no ja som si myslela ze na fotke budem aj ja ale..., nebudem , bude tam len moje brucho.
Neviem nejako sa zobudil a vstal asi hore ritou alebo co....