Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
8. jan 2010

sak ked tu nie si, tak idem, paaaa zitra 😎

jul
9. jan 2010

ahojte
prvaa 🙂

jul
9. jan 2010

ja som sa dnes vazila a mam 60,5 🙂
tak mi to zatial ide dobre dole,dufam,ze sa to tak skoro nezastavi 😒

ajka23
9. jan 2010

druha, cafet... 😉

jul
9. jan 2010

co budete dnes robit?

ja neviem...asi doma hrat hrat hrat do zblbnutia 🙄

jul
9. jan 2010

ahoooj ajiiiii 🙂

tak ako?

ajka23
9. jan 2010

som vas ani nedocitala, ste sa vecer cinili... 😉
kavickujem a niekto mi tu za usami nadava jak pohan, kuka TA3... 🙄 🙄 🙄

ajka23
9. jan 2010

dnes pri venceni som myslela na tvoje gumaciky pekne, by sa mi zisli... ☹

jul
9. jan 2010

aj ja kavickujem,a maly ma furt otravuje s autom na ovladanie 🙄

jul
9. jan 2010

doteraz som lietala okolo neho,konecne som zasadla s kavou a uz mi pchal tu ovladacku do ruk a v kuse otravuje 🙄

jul
9. jan 2010

ajiii,este ich nemaaaaaam doma 😒

jul
9. jan 2010

zase ten manzel tvoj nadava?
😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
9. jan 2010

nejako si zvykol nadavat, neviem co ho tak vsetko vytaca, najnovsie ti kamionisti... 🙄

som si dala gumaky co na stavbe sa nosia a som hviezda... 😀 😀 😀 😀

ajka23
9. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
asi o tychto babikach sme hovorili pipi... 🙄 😀 😀 😀

ajka23
9. jan 2010

pipi, tak ako? V sa lieci, ci ani netreba po vcerajsku? 😕 😕 😕 😕 😝

ninka1234
9. jan 2010

čaute 😉

jul už som si ťa pridala

wighy
9. jan 2010

ahojteeeee

j a som si prisla na chvilu oddychnut od 7 lietam po byte jak sisnuta, ale uz mam navarene, oprate, povysavane, vytepovala som sedacku uff mam dost, tak tera zoddych a ked sa mala zobudi ideme k segre len sa mi nehcce von do tohto pocasia 😝

mixka
9. jan 2010

ahojte 🙂

ja som tiez stravila doobedie upratovanim, pranim... a teraz konecne krpate zalahli 😀

wighy
9. jan 2010

mixka ahoooj

hehe to je uzasny pocit co?????? 😀 😀 😀

lumah
9. jan 2010

ahojte, no pipi to teda máte v tej školke kumulované funkcie ako som mala v robote ja - asistentka hygieny, vodič a zásobovač odboru som bola. 😝

lumah
9. jan 2010

baby chystáte sa deťmi von dnes? ja neviem, či ich tam mám ťahať, však je tam člapkanica a mokro všade, bojím sa aby mi tam neprechladli po tej chorobe. Ja som dnes stihla uvariť akurát polievku, deťom morčacie mäsko so zeleninou a my sm mali druhé pizzu-objednanú, ja som si dala také pizza štnagle s pikantným frsingom. Dnes mi vobec nechutí jesť, len som z toho trochu odjedla. Až mi je to divnô. 😕

lumah
9. jan 2010

O pol siedmej ráno som spravila deťom mliečko do postielky a spali sme do deviatej ešte všetci,. Neviem si to vynachváliť, ako dobre začali spávať. Klop-klop.. 😀

wighy
9. jan 2010

lumi woooow zw do deviatej parada 😅

zle???ups, snad to trychlo prejde 😉

ja von idem ale len s kocikom a rovno segre ktra byva odo mna 15 min cety peso,takze to nejako zvdladnem 😝

ajka23
9. jan 2010

citam ake ste sikovnice, ja este nemam urobene nic, mam dnes akysi pomaly rozbeh ci co... 😒 😀 😀 😀
mala by som povysavat, mam kopec bordelu na koberci po vianocnom stromceku a tiez kopka na zehlenie sa mi zväcsuje... 😖

ajka23
9. jan 2010

ktora sikovnica dojde ku mne? 😕 😕 😕 😀 😀 😀
mam strudlu, jedna jablkovo-makova a druha jablkovo-orechova, pozyvam vas... 🙂 🙂 🙂

ajka23
9. jan 2010

a von bez gumakov fakt nema cenu chodit, u nas kazdu chvilu poprcha, ja by som von nesla dnes ... 🙄

lumah
9. jan 2010

ajka hlavne to nesil, ja mám tiež také dni, že nič nestíham, lebo sa mi nechce, al to si asi organizmus potrebuje oddýchnuť, tak vtedy robím len nutné veci. 😝
wighy tiež som premýšlala ísť len s kočíkom, ale asi prší u nás, tak neviem. Kým ich poobliekame obidvoch...

pipka
9. jan 2010

ajus, no tie babiky su fakt brak 🙄 😅

nelieci sa...vydurila som ho hned rano 😀 ale nedosiel az tak strasne neskoro...akurat ten opar tu bol rano tak ci tak 😝 😝 😅

ajka23
9. jan 2010

no vidis, si ho mohla vychvalit do neba za to... 😀 😀 😀

wighy
9. jan 2010

aji mnaaam ja pridem ja strudll u zboznujeeeeeeeeeeeeeem mna mmnam heheh

a presne ako lumi pise, su dni ked stiham neuveritelne vela, a dni ked neurobim skoro nist 😨 ale v podstate je to jeedno lebo nic mi neutecie hehehehe

my ideme k segre, beriem waflovac,tak si urobime mnamky 😀 😀 😀 😀

no lumi,mne staci obliect seba a jedno decko a mam dost, ty s dvoma maymi detickami musis byt total grogy, mna presne toto obliekanie vyzliekanie v zime stve uff