Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
16. jan 2010

to asi kazda normalna zena 😅 , ssak ja citim ako nenormalna, ked furt pozeram vecicky, prehadzujem , uz mam aj nieco do porodnice pripravene, veci na odchod z porodnice som pripravila vcera aj som to T ukazala..., sa rehotal, ze len aby to potom nezbudol...

dudu
16. jan 2010

ja si myslim, ze sa mala este otoci, lebo si normalne nahmatam sadielko aj si ho viem stlacit, takze asi tam ma dostatok miesta a este sa jej radsej sedi ako chodi dole hlavou.. 😉

dudu
16. jan 2010

idem vyzliect stromcek..., 😅 😉

jul
16. jan 2010

no ja uz mam dost z toho šerbla....furt sedime na nom,raz sa podari,raz sa podarti do gatííííí 🙄
je to makacka 😒

wighy
16. jan 2010

dudu spravne len mylsi na to ak osa mala otaca a uvidis ze to ona ece stihne 😉

jul ☹ to ma mrzi ☹ ☹

jul
16. jan 2010

ja len tak tiiiššško som sa prisla pochvalit,ze maly sedi na nocniku furt,sam od seba chce sediet a dnes sme mali len 1x plienku ked poobede spal 🙂

lia
autor
16. jan 2010

ahojte,

supiššš juliššš gratulujem,uz by si bola rada,co?? 😅

wighy
16. jan 2010

jul no vi´dis a to je len 2 ci 3 den 🙂

ahoj liuska,ako sa mate????

lia
autor
16. jan 2010

wigh ,vsetko skusame,cez den nespi,uz ledva vidim,ale sak to poznate
mam 7 minut poslednych,ideme kupat,vozila som ju v aute chvilku,tak este spi
preco nespi take male babo cez den??

wighy
16. jan 2010

liuska an inevie mako ta chapem,oresne tieto otazky som si davala pred 2 rokmi, bolo to hrozne a trvalo to 11 tyzdnov,potom sa to zacalo pomaly zlepsovat, len vydrz ale uplne ti rozumiem ze mas dost

ninka1234
16. jan 2010

jul, blahoželám super, aj u nás to zatiaľ dobre pokračuje klop, klop, klop

lia
autor
16. jan 2010

ako ste si zacali tvorit rezim ked spi vselijak??

wighy
16. jan 2010

no rezim sme nemali asi prvych 6 tyzdnov.prpste sa nedalo,jedla kedy chce,spala kedy chcela,revala kedy chcela potom sa to pomaly zacalo risovat ale je pravda ze mne v noci po 6 7 tyzdnoch zacala celkom dobre sponkat len cez den to bolo strasne ja som o 7 odpadavala od unavy spolu snou 😔 ale neboj pomaly sa to ustali a budete mat rezim

ninka1234
16. jan 2010

liuška, režim si vytvoríte postupne, len sa snaž kupať vždy v tu istu hodinu. ja som tak robila pri všetkých deťoch , kupala som okolo 18-18,30 potom sa napapali a zvykli sa zobudiť okolo pol noci až jednej, takže som sa aj ja vyspala, potom vstali okolo 4 tej a spali sme do osmej.

wighy
16. jan 2010

lius presne ako pise ninka, jediny pevny bod sme mali cas kupania 🙂 a dodnes je to tak

ninka1234
16. jan 2010

ano pevný bod bolo kúpanie a druhý chodenie na prechádzku, kedže v zime sme chodili len raz tak sa to dalo super naplánovať, stále sme šli okolo pol jednej jednej, boli sme vonku tak do štvrtej , prišli domov napapkali, podriemkali, pohrali sa, potom kupali a tak spinkali, skús to takto a uvidíš

wighy
16. jan 2010

ninka aj my presne taaak 😅 😅

lia
autor
16. jan 2010

dakujem,skusim,ale zas dnes pospala,cize sa potiahlo kupanie,tak neviem ci okupat alebo nie

ninka1234
16. jan 2010

ja som kupala každy deň, vždy som ju tak milosrdne na to kupanie prebudila, aby z toho bol taký ritual a mala si nato zvykne, že po kupaní sa ma napapať a spinkať 😉

jul
16. jan 2010

no ja uz mam klud konecne 😎
ale je to ina makacka furt sledovat maleho a pytat sa ci chce pišat 🙄

liušššš vydrz tooooo 😉

jul
16. jan 2010

zase predavaju v bazari woodoo babiky 😀 😀

wighy
16. jan 2010

aj ja uz klud uz som umyta takze mam pred sebou vegeeet az na to ze som taka hladna ze az 😒

jul
16. jan 2010

ja si idem konecne zapalit

ozaj wiiigked idete von mate ece plenu?

ninka1234
16. jan 2010

jul 😀 😀 😀 😀

jul
16. jan 2010

ja som dnes robila ten zapekany baklazan a bol supeeeer

jul
16. jan 2010

to budu asi ajka,liušš a wiiig.....tie babiky 😀

jul
16. jan 2010

podla vlasov 😀

no idem uz

wighy
16. jan 2010

😀 jul 😀

jul plenu jej davam ak viem ze idem na dlllho von a nemam ju kde dat cikat inak jej uz nedavam

wighy
16. jan 2010

co budete kukat dnes??????