Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
18. jan 2010

jul, sak najlepsie sa chudne pri odhrabavani snehu 😉 😅 😉 , vyskusaj a daj vediet.. 😎

wighy
18. jan 2010

ma poraziii som pisal dlhy prispevok a ono mi to nevzalooooooooo 😠

pipka
18. jan 2010

cafet...zase pol hodina, kym som sa sem dostala 🙄

pipka
18. jan 2010

aj u nas navalane 😎 hadam pol metra je na dvore 😝 😵

julis...sak ruky mas...tak lopatu a hybaj! 😀

pipka
18. jan 2010

ja som si dnes spravila vajcove chlebiky 😅 sa mi nechcelo varit 😝 a dojedam kyslu zemiakovu polievku zo vcera 😉

pipka
18. jan 2010

ja tu furt riesim pubertakov na dvore...sak snezi im na hlavy, tak sa postavia pod branu a hulia mi tu akurat pod oknom 😠 😠 😠

wighy
18. jan 2010

pipka maaaam ja to zboznujem s cesnakom a aj laura hehhe

ja ece musim nieco vymylsiet muzovi na veceru

pipka
18. jan 2010

aj my to zboznujeme...a mixka to ma ako obluuubene jedlo 😀

ja som si spravila chlebiky a fifinke som roztek na kolieska spravila, dobre servitkou mastnotu vypila, tak snad tu polku rozka zvladne...ale zbuchla to ako malinu 😝 🙂

pipka
18. jan 2010

kukam zensky magazin...a takeeee chute mi tu robia 😅 same klobasky a fasirky a masko...slintam ako bernardin 😝

pipka
18. jan 2010

som si nafotila pohlad z nasho zasnezeneho okna 😉 tooolko snehu sme na strome pred oknom uz davno nemali 😎

wighy
18. jan 2010

tak hod foto, u nas je tiez sniezik ale naststie na cestach a topi

pipka
18. jan 2010

no tu je kooopa, vecer to popridavam. Mozno aj u nas sa do vecera roztopi, sice stale snezi...ale v BA nic nie je nemozne 😒

V mi prave volal, ze sa nejako zle citi, takze si ide domov lahnut 🙄 tak tu budem mat spiaceho pacienta 🙄 ale ze teplotu asi nema, len ho stale nejako skriabe v hrdle 🙄 tak uvidime, co z toho bude... 😒

jul
18. jan 2010

no ja som si uz poodhrnala 🙄 spotila som sa jak taky vol 😝

jul
18. jan 2010

ja som robila nakoniec leco

pipka
18. jan 2010

mnaaam leco 😝 😎

pipka
18. jan 2010

ja idem s malou poobede na sanky, tak dufam, ze nas nezafuka niekde...lebo tu stale sype 😒 😕

pipka
18. jan 2010

vraj ked v bratislave napadne viac ako 4 cm, uz je hotova kalamita, tak teraz uz je megakalamitka 😝 😀
a cestarov to samozrejme zase prekvapilo....urcite bude vecer v spravach 😅 😀 😀

jul
18. jan 2010

ja uz som naobedovana,aj som si bola zapalit a cakam na maleho kym sa zobudi a ideme von

jul
18. jan 2010

pipi akurat davaju Hanke Stašáka 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
18. jan 2010

ved ho kukam...a ona este spi 😅 ...uz vyse dve hodiny...sipkova ruzenka 😵

pipka
18. jan 2010

tak pockam aj ja kym sa zobudi a padame na sane aj my 😎

aj milovaneho Stašaka dnes prespi 😅 😝 😀 😀 😀

zrzuska
18. jan 2010

ahojte.
ja som tiez rano napisala dlhy prispevok a po dlhom cakani mi vyhodilo ze kon ma chybu ze to odstranuju 😠 🙄

a u nas nie je ziadny sneh. a to sme pod tatrami 😝 😝 😝 hadam aj nam daco napadne vsak sme boli na sankach iba 3x. to je otrasna zima. uz sa tesim aj tak na jar. len dufam, ze na velku noc nam sem nenakyda snehu 😒

my sme boli vonku doobedu s kamoskami tak sa deti vyhrali. super bolo 🙂 a zacina ma lomit tak neviem ci si nepojdem lahnut kym mala spi 😝 😅

dudu
18. jan 2010

jeej nahodou som prepla na spektrum a idu Mistri svindlu, to je super serial, ako sa luda daju oklamat a nahovorit na cokolvek

wighy
18. jan 2010

ahojte

mam fajront ale som grogy, laura dnes nespala ani sekundu tak bola uz poriadne urevana vecer tak isla spat o 7
a ja som dnes vyumyvala celu kuchynu,sporak, plechy, kupelnu wcko no mam dost ale akosi ma na to chytila nalada,ved to poznate inak to clovek nespravi

dud ja to pozeravam casto je to bombove, perfektny su ti traja 😉

ninka paradna je ninka s capicou 😵

cakam muza kedy dojde domov,dnes bol v blave tak dufam ze je vsetko oki, lebo cesty su uz zase bleeee

ninka1234
18. jan 2010

wighy to je čapica pre pipkinu Hanulku 😉 to len aby videla aká je a potom to odstránim

wighy
18. jan 2010

ninka to nemyslis vazne??ty si ju uz stihla urobit????ty si teda riadna sikovnica 😵

dudu
18. jan 2010

dnes som bola za akuuu lenivu, ani som riad neunyla, cely den spim , hram sa hry, zase spim iba som sa najedla ked som bola hladna 😕 😅 , aj som trochu vysokovana aka som leniva

ninka asi som dlho nestrikovala 😅 , lebo s toho co si napisala som rozumela, vpichovane hladko a obratko, ostatne som nepochopila, som zistila ze si uz nepamatam ako sa robi osmicka..., no budem si musiet asi nieco nastudovat 😕 😅 inac dakujem za ppostup, necham si ho a ked sa dotoho dostanem tak ustrikujem

jul
18. jan 2010

cafet

wiiig,bola si v tej skolke?

wighy
18. jan 2010

😵
dudu len tak dalej uzivaj si to

jul hej bola a mam prihlasku