Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
5. mar 2009

ani na mieru? 😕

pipka
5. mar 2009

no lebo keby som jej chcela kupit na oblecko, tak by som jej to chcela primerat aspon 😅
a aj tak sa chystame v lete do chorvatska asi, tak by sme ju aj tak museli mat v pase.

jul
5. mar 2009

tak da sa tam spravit,ale myslim,ze v tom sklone nebudem moct mat pracovnu plochu na nejake krajanie,umyvanie.....len skrinky tam mozu byt

jul
5. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze primerat 😀 😀 😀

jul
5. mar 2009

no idem kukat pa

lia
autor
5. mar 2009

ved si to tak potiahni do priestoru juliššš
uz vam ju robi ten stolar co robil skrine??

lia
autor
5. mar 2009

idem aj ja,uz to idee,paaa

pipka
5. mar 2009

idem aj ja kuk 😉 a asi si odkrojim uz z kolacika, aby skor vychladol, nie 😅 😝 😀 😀

pipka
5. mar 2009

a teraz dojde mixka a zacne vyzvedat, co nove v ordinacii dnes? 😀 😀 😀 ze mixi? 😕 😵

mixka
5. mar 2009

uz som tu a cakam... 😀

mixka
5. mar 2009

pipi, ja som dnes vzala so sebou jedny vzorove rifliky a podla toho prirovnala. kludne kupujem babam oblecko bez nich a doteraz to bolo vzdy v pohode 🙂

pipka
5. mar 2009

no kukni ju 😀 cakala som ta 😀 😀 😀

pipka
5. mar 2009

no ved mohla by som aj ja hanule kupit bez nej, ale ked ja som rada, ked ideme ako rodinka na vylet 😎 😀
ale zas fakt je, ze by ju to mohlo unavit, a my by sme mali vacsi kud bez nej...no ved zvazime 😅 😉

pipka
5. mar 2009

mixi, reklama 😀

pipka
5. mar 2009

takze zatial....za nelou poslal otec psychiatra, malemu Alexovi vyskocila zase teplota, a za riaditelkou Jancovou prisiel byvaly muz...asi 😒 zahadny Gogal 😀

mixka
5. mar 2009

ked mam parvdu povedat, mne sa az tak nechce ist s detmi do rakuska na nakupy... babina je rada, ze ich ma pre seba, ony dve sa zahraju a my s marianom aspon tu a tam ideme na nakup sami, ako volakedy... ine je ked s nimi chodime tu v ba, kde je to na skok...

pipka
5. mar 2009

no ved to ano mixi, nasi sa pos..u od radosti, ked by s nou boli cely den 😀 len ked tam sa cez vikend neda a Vilko by si musel brat dovolenku..toto este musime doriesit 😒 😅 najlepsie, ked my mame statny sviatok a rakusaci nemaju 😵

mixka
5. mar 2009

vsak sme neboli cely den, boli sme iba doobeda a marian mal pol dna dovolenku 🙂

pipka
5. mar 2009

no my uz asi pockame, kym vilko z tej roboty odide a ked bude doma, mozme ist hocikedy 😵

mixka
5. mar 2009

vilko sa chysta odist z prace 😕 ???

pipka
5. mar 2009

no, on sa chysta odist uz dva roky, minimalne 😅 ale teraz mi hrozi uz naozaj, ze v maji odchadza 😒 chce ist robit na zivnost...nekomentujem to radsej 🙄

pipka
5. mar 2009

ale slubil mi, ze ak by sa mu nedarilo, tak sa znova zamestna...tak uvidime 😒

mixka
5. mar 2009

toto hrozi aj u nas pipi, lebo treba peniazky a plat nestaci... ale zase to bude mat minusy na inych stranach, ale neda sa vyhoviet vsade ☹

pipka
5. mar 2009

no ved ja uz to u nas neriesim, rozpravali sme sa o tom uz 100x, on je v tejto robote nestastny a to nechcem, ak ma byt spokojny inde, nech...a je len na jeho zodpovednosti, ci nas dokaze uzivit, verim, ze taky nezodpovedny nie je, aby nas nechal umriet hladom 😅 😀 😀

pipka
5. mar 2009

mam 15000 prispevkov 😎 😎 😎 😎 😎
ci uz vlastne 15001 😀

mixka
5. mar 2009

fiha pipi, sa cinis 😀 treba verit, ze to dobre dopadne 🙂

pipka
5. mar 2009

no ved verim...ine mi nezostava 😀 ...na ucet mi mesacne pribuda 179€ cakom prask 😅

mixka
5. mar 2009

mne 192 😀

pipka
5. mar 2009

si lepsiaaaaa 😅 😀 😀 😀

mixka
5. mar 2009

hej, akurat mam raz take vdavky 😖