Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
2. júl 2009

😢 ja asi zajtra pojdem autom....ja to uz serem,maleho mal strazit R doobeda ,ale dojde poobede 😠 no to mi nepomoze a ja sa musim zase trepat po celom meste hore dole a este aj mrchu som dostala dnes 😢

to asi preto ma hlava bolela,ale brucho ma neboli,co je zazrak

jul
2. júl 2009

aji a dakujem 🙂

mixka
2. júl 2009

julis, ale bez papierov nechod, to ti za problemy nestoji 🙄

jul
2. júl 2009

kde ste???? ☹

mixka
2. júl 2009

ja tu, uz mi baby spia a laura asi bude chora 😖

jul
2. júl 2009

☹ co je prechladnuta?

jul
2. júl 2009

boli ste dnes vonku?

pipka
2. júl 2009

halooo, my sme dnes paraááááááádne zmokli 😀

pipka
2. júl 2009

liuska, my este nevieme, ci ides na 3D, ale pre istotu sme sa objednali s tebou...ak pojdes 😀 😀 😀
chceme vidiet babatkoooooooo 😵

ja som bola na prvom 3D v 16tt 😎

jul
2. júl 2009

u vas prsalo????? 😅

pipka
2. júl 2009

dnes sme boli s kamoskou vonku, prechadzali sme sa popri strkoveckom jazere, a akurat sme sa vracali, ked zacalo liat, tak sme sa narychlo len pod taky pristresok schovali, a ked trosku prestalo, tak sme sa vybrali, ze to uz prejdeme a jak sme isli, tak zacalo liat..ale dobehli sme aspon k nim na Jegeho a tam som zavolala Vilka, nech pre nas dojde autom 😅 a ked dosiel, tak zacal asi ten najvacsi lejacisko, 😝 🙄 , tak kym sme ponaskakovali do auta a vlozili kocik do kufra, tak sme boli durch mokri 😠 😀 a doma pred domom sme uz kocik ani nevykladali, len sme bezali domov a zase jak keby kyblami vodu lial 😅 😅 😅 tak sme sa rovno okupali vonku 😀

pipka
2. júl 2009

julis o piatej burka jak hovado 😨 😲
u vas nist? 😕

jul
2. júl 2009

nie,u nas ani kvapka 😅 😀 😎 😎

pipka
2. júl 2009

sa mate 😅

idem zavarit visne a dojdem 😉

jul
2. júl 2009

ja akurat lepim pasky do pokladnicnej knihy a zapisujem,nerobila som to od januara 😅 🙄

jul
2. júl 2009

pipi ci Vilko? myslim,ci sa plni vestba 😲

pipka
2. júl 2009

co ja viem ci sa plni? Zatial nepozorujeme nist....ale v orbote sa mu dari, uz ma dalsiu zakazku na web stranku 😉

pipka
2. júl 2009

ty si robis uctovnictvo sama? 😕

pipka
2. júl 2009

idem uz na tie visne..ale to mam sup sup, o polhodku som tu 😉

jul
2. júl 2009

no vidiiiis,tak sa mu zacina darit 😎

nieee,nerobim,nam robi vsetko teta co robi na danovom a zamestnancov a socialku robi jej kolegyna,ja len pokladnicnu knihu,nakupy a prevody.

jul
2. júl 2009

kolko poharov si zavarila? 😎

mixka
2. júl 2009

neviem julis ci je prechladnuta, ale nevypada. zatial neviem odhadnut, co by na nu asi tak mohlo sadat, ale ci nema nejaku virozu z tohto posahaneho pocasia, vsak je horuco a vlhko ako v pracovni uz tyzden, bleee ☹

jul
2. júl 2009

a co jej je? preco si myslis ,ze bude chorucka? sprava sa nejak cudne alebo ma kaslik,soplik?

jul
2. júl 2009

zajtra idem na tu policiu koli vodicaku a aj na matriku,su strankove dni. 😉

pipka
2. júl 2009

hotovo! Uz sa sterilizuju 😉

pipka
2. júl 2009

iba 4 pohare 7dcl som spravila, to len na gulicky na Vianoce 😵

jul
2. júl 2009

kolko poharov?

jul
2. júl 2009

super 😎

pipka
2. júl 2009

ja idem zajtra rano na Nobelovu do toho vilkovho bytiku zehlit 😝 blaaa, sa mi straaasne chce v tychto hicoch 🙄 😅

mixka
2. júl 2009

julis, zobudila sa poobede cela spotena, uplne mala mokre bodyno aj vlasky, nechcela olovrantovat a v podstate preplakala cele poobedie so slzami a soplikom ☹ lenka bola ok a laura sa tak nezvykne spravat.