Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
18. júl 2009

haloo,haloooo

neflakame toooooo dievcataaaaa 😀
ja som cela spuchnuta 😒 ,nohy ma bolia ako po pretancovanej noci 😖

mixka
18. júl 2009

ahojte 🙂 ja som sa prave vratila z nakupov 🙂 kupila som krpkam nove plachty do velkej postele uz, postelne obliecky, nove rifliky, taaak sa tesim 😵

jul
18. júl 2009

TO JE ALE POCASIE 🙄

lia
autor
18. júl 2009

kde ste boli nakupovat mixi??
ja som rada,ze je takto,konecne ulava 😝

jul
18. júl 2009

😒

ajka23
18. júl 2009

tak ja som dnes zmokla ako kura, boli sme na tom krste... 🙄 🙄 🙄
okrem toho mam kompletne polamane muskaty a paradajky a vsetko, takze sa tesiiim... 😠 😠 😠 😠

ajka23
18. júl 2009

inac, je 13 stupnov, tak teda take ochladenie nehlasili... 🙄 🙄 🙄
kto vie, co robi pipi... 😒 🙄

lia
autor
18. júl 2009

konecne nam ide kablovka 🙂
ja som bola dnes v kome,prespala som skoro cely den,konecne sa citim dobre 🙂

lia
autor
19. júl 2009

kde ste?? 🙄

mixka
19. júl 2009

ja tu na chvilu 🙂

liu, isli sme povodne na trh s mamcou na zeleninu a je tam stanok, kde predava jedna pani s manzelom detske oblecenie, su to vsetko slovenske vyrobky a dobra kvalita, ziadny cinan a tam som babam kupila rifliky na traky a este mi aj zlavu dala, ze ked beriem dvoje 😀 a potom sme sli do tesca na mlieko a tam som dokupila plachty a postelne obliecky krpatym, ruzove s motivom macika 🙂

jul
19. júl 2009

ahojte

my sme dnes boli u nasich,na nakupe v Tescu a potom sme sedeli so svokrom na terase a dali si pohar vina 😎

jul
19. júl 2009

a co ste porabali dnes vy?

zabka132
19. júl 2009

my sme dnes boli v cirkuse 😵 ..bolo super.

zabka132
20. júl 2009

babyyy...dnes ide svokra na tyzden do ciech ku dcere.....jaaaaaj, to sa bude dobre dychat 😀 😀 😀

jul
20. júl 2009

ZABI SUPEEEER,tesim sa s Tebou 😎 😀

zabka132
20. júl 2009

julis, moc som sa tesila.....svokra zostala doma 🙄 😔 😝 . Nevybavila sa u ocnej, tak musi ist v stredu...no co uz. Ale v auguste ide este do Chorvatska na 10 dni, tak to mam iste, ze tu nebude 😵

jul
20. júl 2009

😖 😖 😖 😖

pipka
20. júl 2009

som domaaaaa 😉

pipka
20. júl 2009

mixi, kde na trhu si nakupovala? 😕 a kolko stali rifliky? 😕

pipka
20. júl 2009

my sme sa v stredu, stvrtok a piatok vykupali do zblaznenia...juuuj, mali ste vidiet hanulu, lietala po tom velkom bazene jak stihacka, sme jej dvaja s dedom nestihali 😝 😀 😀
a v sobotu a v nedelu, zima jak svina, ale sak mali sme aj teple oblecko, tak spala v kociku na balkone a alebo sme sa hrali v dome, ten dom je veliky, tak len kym s dedom obehli vsetky miestnosti, tak pol dna fuc 😀 najviac miluje kukat po garazi a pivnici vselijake dedove tegliky a krabicky 😅 😀

pipka
20. júl 2009

zabi...to potesi, co 😅 😖

zabka132
20. júl 2009

pipi, supeeeerrrrrr 🙄 🙄 🙄 ....som nadsena 😠

pipka
20. júl 2009

neboooj, raz aj ona odide 😅 😀

jul
20. júl 2009

ahoj pipi,si ece tu?

jul
20. júl 2009

😒 potrebujem zistit u Vilka,ze ako si zmenim video nahravku stiahnutu z mobilu vo formate mp4 na MP3 😒

lia
autor
21. júl 2009

dobre ranko 🙄

zabka132
21. júl 2009

lia, ty nemozes spavat ? 😕

ajka23
21. júl 2009

ze dobre rano lius... 😀 😀 😀 😀 to som sa akurat otacala na druhy bok... 😉
vcera som bola s dievcatami na Zeleznej studienke, no utekali sme odtial, tolko komarov som este nezazila... 🙄 🙄 🙄 som cela dohryzena... 😖 😖 😖

ajka23
21. júl 2009

lius, nevies mi povedat nejaky link na tie tigre v Kostolnej pri Senci? 😒

lia
autor
21. júl 2009

to som uz od 3tej hore,bolo mi strasne zle :(
co nejdete na kupko aji??