Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
18. aug 2009

lius, mamina byva na zahori? 😕 kde? 😉

mixka
18. aug 2009

pipi, hanulka uz ma 82cm ??? ty brdo a nase "iba" 85 😀 ale nase sa narodili krpate, tak maju narok 😀

pipka
18. aug 2009

netusim...myslim, ze by to mohli byt tie nestastne stolicky, co sa jej tlacia...ale neviem preco ani pit nechce ☹ ani z flasky, ani z poharika, ani lyzickou...aj z tej lucka flasky som jej davala, s tym cucakom na pitie...ale ona je taky truhlik, nastriekam jej do pusy vodu, a ona otvori pusu nahne sa dole a voda jej vytecie 😅 ja uz som nevedela ako to mam do nej dostat... a ked vo vani pri kupani zacala pit tu vodu, co v nej sedi, tak nech 😅 aspon nejake tekutiny...sak nemala penu ani mydlo tam este nebolo... 😅

mixka
18. aug 2009

hlavne ze ci tam necikla 😀

pipka
18. aug 2009

mixi, no dlha je jak tyzden pred vyplatou 😅 😀 ...som nechapala na poradni, ked mi povedali kolko meria

mixka
18. aug 2009

vsak ale ma byt po kom pipi, obaja ste velkaci 🙂

lia
autor
18. aug 2009

nasi tam byvaju v lete,za MA
pipi 😀 inak,ja som rozmyslala vcera nad tym,ze tiez neviem co budem robit s capicou 😅 viem,ze si ich deti strhavaju ,ale v zime ju mat musia

pipka
18. aug 2009

cikla pred tym do plienky 😎
vykutrala v kosiku pod kocikom nektarinku a tak sa do nej pustila...ze som ju len vyzliekla do plienky, dala do vane a nech papa...aspon nech tu stavu vycicia...ale vyse polovicu zjedla...ale jak prasiatko bola 😀 😀 😀 musim vam sem dat foto 😀

pipka
18. aug 2009

lius, v zime jedine ciapky na snurky, u nas ina ani nepripada do uvahy...aj teraz ak chcem aby si klobucik nestrhavala...tak jedine na snurky 😉 ale dnes ma prekvapila...vydrzala cele doobedie si siltovkou na hlave...som nechapala 😎

lius, tak to su v lete susedia s nasimi 😀 ked tam buduci rok budes s malou, sa mozme navstivit 🙂

mixka
18. aug 2009

aj u nas ficia jedine ciapky na snurky a v lete satky piratky 🙂

lia
autor
18. aug 2009

a so snurkou si nestrhne??
uvidime,mne je dobre aj tu 🙂 tam po par dnoch ja uz zdupkam,nic tam nerobim,ledva sa pohnem,nic sa tam neda,to mna nebavi,ja potrebujem obcas hluk 😀

mixka
18. aug 2009

prisiel mi dnes mail z quelle, ze mi posielaju balik 🙂 a vsetko co som objednala mali, no to bude palka 😀

pipka
18. aug 2009

nestrhne lius, ak to ma zaviazane pod krkom, ale ked ma satku, vzadu zaviazanu alebo klobucik na gumicku, tak to si strhne hravo 😠 😀

no ved uvidis ako ti tam bude dobre 😉 ja som k nasim tiez nerada chodievala predtym nez sme mali hanku...bola nuda...ale teraz jak je fajn, dedo s babkou sa staraju a ja oddych 😎
ale ty mas aspon balkony...ja nist ☹ tak u nas doma, ak nejdem von, tak hanka nema sancu spat vonku ☹

pipka
18. aug 2009

kolko si toho objednala mixi? 😕

ja som teraz zvedava, co hanula podostava...lebo uz mi kamosky volali ze ake cislo maju kupit...a dokupim uz len v septembri co bude chybat a basta fidli, koncim do jari s nakupmi 😉

mixka
18. aug 2009

my sice balkon mame pipi, ale baby na nom ako miminka nespali nikdy, ja som nebola v stave to vyriesit sama s kocikom 😖 v stave fyzickom 😀

mixka
18. aug 2009

nooo pipi, 2 zimne bundy, 2 prechodne vesty bez rukavov s kapuckou, 2 mencestaky, 2 pulovre, 2 balenia rolakov 😀 130,08€ 😅 marian ma zabije 😀

pipka
18. aug 2009

nooo, dobraaa si mixi 😅 ale aspon si obliekla dve deti, to by on nedokazal 😅 😀

mixka
18. aug 2009

no pekne, hlavne ze jej chuti 😀 😀 😀

lia
autor
18. aug 2009

no ale uz taka velka by ti aj tak nezaspala na balkone,ale budem sa snazit ju to naucit,nech si mozem aj ja nieco porobit 🙂
mixka 😅 aj mojho slahne 😅

pipka
18. aug 2009

no tak to ja by som vyriesila hned mixi 😀 ten kocik za sebou by som tam supla a doobedia by mi spali len na balkone a poobede vychadzka 😉
u nasich, ked som sama, tak hanula aj teraz kraasne spi na balkone 😎 taaak im ten balkon zavidim 😒

lia
autor
18. aug 2009

hanula je zlatusik 🙂 co je ostrihana??
ja sa idem vystriet,paa

pipka
18. aug 2009

lius, hanula je zvyknuta spavat vonku, praveze ona stale spi len v kociku, okrem nocneho spanku, aj v jakubove spava na balkone alebo na zahrade v kociku, tak to praveze jej nevadi...a maminka si oddychne alebo nieco doma porobi 😉

pipka
18. aug 2009

nieeeee 😅 to je stale este taka plesinka...ece jej nenarastli 😠 😀 😀

mixka
18. aug 2009

lenze pipi, ked boli krpky miminka minuly rok, kocik za sebou sme nemali 😀 a ani som netusila, ze ho raz mat budeme 😀 mali sme len tako, co mal 25kg a ten som nedokazala sama vytrepat z kocikarne po schodoch, lebo bol strasne velky aj ked bol zlozeny a strasne tazky 😀

lia
autor
18. aug 2009

na balkone zaspi?tak to je dobra,nasa Terezina sa musi len vozit.
jaaajjjj,nevadi,dorastu 😉
mna moc nepali zaha,normalne nechapem,sak ja mam vlasov na dve hlavy a aj manzel na dost,nechapem 😅

pipka
18. aug 2009

jaaaaj mixi 😅

no veru lius, nastastie ju staci dat v case spanku do kocika, raz dva krat posunut hore dole...a drochme 😀 😅

pipka
18. aug 2009

mna palila cele tehu jak svina 🙄 a kukni jaka plesinka sa mi narodila 😅 😀 😀 😀

pipka
18. aug 2009

odisli ste? 😕 ☹

zabka132
18. aug 2009

ja som tuuuu 😎 ...pipi,nestresuj, ze Hanicka nepapa...aj Filipko ma sem tam take obdobia, ze mi cez den skoro nic nezje. Trva to tak 2-4 dni....potom ideme do normalu. To asi maju deticky take utlmy.
Mna zaha palila...nie moc, ale palila....a tiez do roka nemal fifco skoro ziadne vlasy...teraz celkom v poho...akurat, ze ich ma bielunke biele 🙂 ..ale aj ja aj drahy moj sme mali take vlasy v detstve.