Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
18. aug 2009

zabi...no potesila si ma 😅 😉 tak jej davam este dva dni a ked nezacne jest, tak neviem... 😒 😅

pipka
18. aug 2009

ale idem uz hajat zlatinko...akurat som isla vypnut pc, ked som si vsimla, ze si tu 😅

dobruu nocku 😉

zabka132
18. aug 2009

dobru pipi...ja este idem robit pierka jednej kocke na svadbu...tak troska ponocujem.
Pipi.... a ked jej das nejaku mlsnotu, tak tu spapa ?...ak ano, tak je zdrava jak rybicka 😀

lia
autor
19. aug 2009

dobre ranko

no konecne doma,musela som ist k lekarke,bala som sa,ci nemam nejaku infekciu,stale ma drhne a svrbi podnebie.zobrali mi krv a poslala ma ku krcnemu,tak takeho masára ste este nevideli,fuj.vynadal mi a skoro som ho oblvala 😝

jul
19. aug 2009

mna tak svrbi v ustach aj v hrdle ked zjem banan 😝

lia
autor
19. aug 2009

tak mas asi alergiu na banan julis
aj ja mam alergiu,len neviem na co 😖

pipka
19. aug 2009

ajojte 😉

zabi, mlsnotu by asi spapala, ale nechcem jej davat, lebo potom mi uz vobec nebude jest 😅 dnes zjedla aspon pol banana, tak slava 😉 pred spanim vypila tu kasu s mlieckom a teraz spi 🙂

pipka
19. aug 2009

lius, mna zacalo vcera tiez svrbiet podnebie, a asi 100x som si kychla..lenze ja mam nejaku alergiu nebo co ☹ mna to vzdy takto na koniec leta chyti 🙄 nejake pele ci co teraz kvitne 😠 😒
uz to mam asi tri roky...aj minuly rok ma to tesne po porode draplo, to si pamatam, ze som kojila a smrkala zaroven 🙄 😅

mala so ho ogrcat lius 😝 😀

lia
autor
19. aug 2009

ja to mam uz od jari a tiez alergiu,skusim sa opytat ci by som mohla ist teraz na alergologicke testy teraz

sak chcela som,ale bola som nalacno,to mal stastie

pipka
19. aug 2009

😀 😀 😀

ja som sa na to pytala minuly rok, ale ked som kojila, tak mi dokina povedala, ze jedine homeopatika, tak som si ich kupila...ale prd mi pomohli 😠 skor som mala pocit, ze sa to este zhorsilo 🙄

lia
autor
19. aug 2009

ale aspon by som vedela,viem,ze som alergicka na prach,hovadiny co rastu,ale ci aj jedlo tam neni nejake,aby som sa mu vyhla

pipka
19. aug 2009

nooo ved ak ti to v tehu urobia, bolo by dobre...ale neviem 😒

ja by som k alergologovi aj isla...ale ked si predstavim to cakanie, alebo ked ta aj objedna, tak dva mesiace 🙄 ...vacsinou mi to po par tyzdnoch prejde, tak nejako som si uz na to svrbenie zvykla a pretrpim to 🙄 😅

jul
19. aug 2009

JA MAM alergiu na pele uz od 8 rocnika zakladnej skoly,ale uz to nemavam take strasneee a ked som bola pri mori,tak som mala dlho pokoj

jul
19. aug 2009

chyta ma to april maj a potom koncom leta

jul
19. aug 2009

my sme dnes strihali Riska s masinkou....boze ten zjapaaaaaal,ale je zlaty teraz,spravili sme mu číro 🙂

lia
autor
20. aug 2009

zjapal?? 😀 ty si ho strihala juliššš??

pipka
20. aug 2009

Ajojte 😉

ja len na rychlo, kym sa mi sem nedohrnu gratulanti, mame uz doma torticku a je naaaadhernaaaa 😵
skoda ju zjest 😅 😀

jul
20. aug 2009

Vsetko naj naj naj malej Haničke k narodkam prajeme s Riškom 😉 😵

jul
20. aug 2009

pipi,daj foto torticky potom 🙂)))

liušššška,ja nie,ja som mu ruky drzala 😅 strihala ho kamoska

jul
20. aug 2009

my dnes ideme na nakupy spolu ako rodinka uzasnych,R je ako vymeneny,normalne nechapem...zeby mu to doslo co spravil? 😒

lia
autor
20. aug 2009

jeeejjj všeeeetko najlepšie Hanulke nech je zdravunka a stale taka vysmiata 😵 😵
zeby juliššš??ten krat po druhe

ninka1234
20. aug 2009

Všetko, naj naj naj Hanulke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉

jul
20. aug 2009

liuššššš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
20. aug 2009

ahojte 🙂

aj ja zelam malej pipihanke krasne 1. narodeninky a vseeetko naj naj naj 😵 😵 😵 😵 😵

wighy
20. aug 2009

ahojteeeeeeeee

Hanulke k 1 rociku zelame vseeetko najlespie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dudu
20. aug 2009

Ahooj, to som ja Hanka. Narodila som sa dnes o 14,30 h. Mam 3,6 kg a 51 cm , zajtra budem mat uz jeden den 😀 .
Tak , takto si sa nam prihovorila v sms-ke presne pred rokom a boli sme radi ze ta mozeme privitat medzi nami,
a taktiez ti k dnesnemu prvemu NARODENINOVEMU dnu prajeme vsetko najlepsie
a hlavne aby mamina a tatino uz konecne zacali robit na surodencovi aby si sa mala s kym hrat. D + T

lia
autor
20. aug 2009

nikto nikde??vsetky oslavujete s hankou?? 😕 😀

pipka
20. aug 2009

ajojteee, tak uz mame prvy narocny oslavovy den za sebou 😝 😎 😎 😎
az teraz som si sadla konecne a vylozila nohy 😅

dakujeme vsetkym gratulantom veeelmi pekne, oslava bola dlllha, babky nie a nie odist 😀 😀 ale darcekooov tu mame, sme sa zabavali cely den 😎 fotky nejake mame, ale viac budeme mat este po sobotnej oslave, kde bude viac ludi, tak potom to sem hodim vsetko naraz 😉
najviac sa vytesovala z toho odrazatka, sadla na autiak , saty nesaty a soferovala o106 😀 😀 😀, ale podostavala aj kopec inych hraciek, sak vsetko nafotim a uvidite 😉
tak sme vsetko chystali...ze sme az teraz zistili, ze nemame ani jednu fotku s hankou , kde by sme boli my a hanka pri torticke 😅 torta zjedena, tak uz jedine repete v sobotu s druhou tortou 😅 😀
ale torticku som nafotila, este ked ju vilko priniesol...len akosi hanka pri torte nema fotku...vsetko je len na kamere 😒

boooze ani sa mi verit nechce, takto pred rokom mi ju doniesli a ja som na nu len zbozne hladela a slzy mi tiekli... 🤐 😵 😵 😵 a teraz aka jezibabka je z nej 😀

pipka
20. aug 2009

dudus...sak bude mat kamosku alebo kamosa...tak sa zahraju 😀 😀 😀 😀 😀

liuska, ece si tu? 😕

pipka
20. aug 2009

inak dnes musim hanulku pochvalit...ako keby si uvedomila, ze ma narodky a musi posluchat, aby dostala darceky 😀 tak spala od dvanastej do pol tretej, dokonca dnes aj papala, sice len vyzivu a piskotky, ale aj to je nieco, ked uz tri dni nejedla nic 😅
a vecer po kupani zaspala ako keby ju do vody hodil 😵