Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
28. aug 2009

poslucha 🙂 len mna telo neposlucha 😒

zabka132
28. aug 2009

jaj, lius....je pravda, ze netreba nic podcenovat....ale zasa na druhej strane si myslim, ze netreba rozoberat kazde pichnutie. No, ale tu ide o zivot maleho stvoreniatka....tak treba radsej riesit vsetko.
Idem ja.....Fifco mi tu este beha....tak hadam zaspi. Alebo skor ja 😅

zabka132
28. aug 2009

tak prajem dobru nocku 🙂

dudu
29. aug 2009

pripajam sa , sice neskoro, ku gratulaciam na meninky 😉 😉

To pichanie, ked sa k tomu mozem este vratit, je take ako v prsicku ked pichne ale trosku slabsie a je raz na pravo raz na lavo bruska, no neviem asi sa velmi pozorujem alebo co asi to nic nie je, sak sa spytam v piatok dr.
Inac dnes je tak dobre chladno ja som si aj cez den pospinkala aj v noci sa mi spalo veeeelmi dobre.

sofokleska
29. aug 2009

ahojte,aj mna picha podbruši na pravej strane asi druhy den hlavne pri chodzi alebo pri nejakom pohybe.a celu noc beham na zachod.neviem či je to tehu,aj keby sme si to strašne priali,ale nechcem si nič nahovarať a pak byť sklamana.ma s tym niekto skusenosť?

jul
29. aug 2009

CAUTE BABULEEEE
idem konecne von,ideme s kamoskou zit do BA....dufam,ze splasime nejakych napadnikov,drzte palceeeeeee 😉

lia
autor
30. aug 2009

helou
julišššš akooooo??

ajka23
30. aug 2009

cafte po 100 rokoch som tu... 😀 😀 😀

ajka23
30. aug 2009

a dodatocne gratulujem vsetkym, co oslavovali... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

jul
30. aug 2009

cauteeeeeee 🙂

BOLO SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRR 😎 😎 😎 😅 😅
mali sme asi 300 napadnikov a neminuli sme ani korunu 😅 😅 😅

jul
30. aug 2009

teda ani cent 😅

jul
30. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

videli ste mojho pankaca? sme mu ostrihali čiro,je teraz z neho herec....ako nejaky skolkar uz 😅

jul
30. aug 2009

liušššška nejaku novu fotecku brusenka by si mohla vyrobit 😉

lia
autor
30. aug 2009

jeeejjj juliššš,svetovy je Riško 😵 mozem si ho rezervovat ako zenicha pre nasu bublinku?? 😀

noaaaa,da sa z tych 300 aspon vybrat??

nooo,mohlaa,vcera sme boli na svadbe,ale moc som sa nefotila,kuknem do fotaku ci tam je nieco s bruskom 😉

lia
autor
30. aug 2009

aji,kde sa flakassss??

jul
30. aug 2009

LIUššššš jasneeee,budeme svatky 😅

liuššš,nikto sa mi nepacil 😠 ale kamoske sa lubil tusim kazdy 😅

jul
30. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

bozeeee,hen co mi maly vyviedol 😒 nasiel moju kabelku co som bola vcera vonku s nou,este som v nej mala cigy......a maly mi skoro vsetky cigarety vysulal ☹ 😠

lia
autor
30. aug 2009

julišššš 😀 😀 viem si to predstavit ako sedime take v pokrocilom veku u teba na teraske s vineckom a slimkou 😀 😀

kamoska nebola dlho vonku,ze??
spravny chlapcek 😀 😀 😀 co hladal?? 😀

lia
autor
30. aug 2009
pipka
30. aug 2009

haloooo konecne som domaaaaa 😵

a hned na liuskine brusko mam stastieeeee, kraaasna si maminka 😎 😉

mixka
30. aug 2009

ahojte 🙂

cau pipi, ty aj zijes 😀 ???

lius, v tych cervenych satach si riadne sik 😵 a krasne rastiete 😵

pipka
30. aug 2009

mixik zijeeeem, sak som na vas stokrat myslela...ale nedalo sa dojst skor...nemala som tentokrat afto 😒 ale uz sme boli naposledy...uz len na otocku pojdeme, lebo mamina ma 60-tku, tak nas caka oslava 😉

andulla
30. aug 2009

Ahojte kočky asi si na mňa už nepamätáte. Ahoj Mixka ako sa ti darí? 🙂

pipka
30. aug 2009

idem vam sem pridat aspon nejake tie fotecky z hankinej oslavy 😎
tak momeeeeent 😅

ninka1234
30. aug 2009

liuška 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 , nemám slov

ináč ahojte, pekný večer a pipi ďakujem, až teraz som prečítala 😵

pipka
30. aug 2009

jeeej andulka, pamatam si ta velmi dobre 😉 a veeelmi gratulujeeeem 😵 tak sa vam predsa len postastilo 🙂 to je super

lia
autor
30. aug 2009

no konecne pipi,uz som myslela,ze urcite dojdes ked budu vymazane 🙂
pipi,ako bolo na odvykacke??
dakujem babule,no rastieme,az sa mi zda ,ze dost,uz mi zavadzia brusko a mam zo vsetkym problemy ☹ 😖

pipka
30. aug 2009

ninuska, rado sa stalo...aj ked o den neskor 😅 musim si ta v mobile ulozit ako sisu ninku 😀

pipka
30. aug 2009

liuska, RAJ na zemi 😀 najma ked dedo rano o siedmej nakluse do spalne, preberie prebalenu a napapanu fifinku a ja hajaaaam aj do desiatej 😀