Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
9. sep 2009

aj krpky maju izbu ruzovu, lenze my mame cely byt do ruzova 😀

misovicovap
9. sep 2009

liuš neviem asi budúci týžden dnes som si už pustila akože žilovu do bruška 😀 a dala som si duphaston lebo trošku špiním vraj to môže byť uhniezdovanie vajka mi byby vravia

lia
autor
9. sep 2009

no dufam,ze sa trafim do spravnej 🙂
aj ja som spinila,aj krvacala,to nevadi 😉

pipka
9. sep 2009

halooo, liuska krasne brusko 😉 krasna izbicka 😵

lia
autor
9. sep 2009

dakujemeeee 🙂

pipka
9. sep 2009

julis, oddychujes? 😕 😀

mixi, vcera sme asi gruntovali spolu 😀 😀 😀

mixka
9. sep 2009

asi pipi, len ja som dnes totalne ko 🙄 nabuduce si to asi rozdelim na dva dni 😔

jul
9. sep 2009

ano,uzivam si a mam vylozene fety 😎

lia
autor
9. sep 2009

já sa musim ist natiahnut babule,ruku mam jak pampuch,dobru noc 🙂

pipka
9. sep 2009

julis, no sak ja by som aj spravila stretko, len aby ste dosli vsetky...sak vzdy len ja s ajkou dojdem 😅 😀 jak take stalice 😀
alebo sak sprav ty...mne je jedno kedy, ja sa prisposobim, ja mam cassssssuuuuuuu 😎

pipka
9. sep 2009

mixi, ja som si myslela, ze budem tiez...ale ku podivu od rana ficim uplne v pohode 😅 😵

idem este kolasik piect 😉

dobruuu liuska 🙂

jul
9. sep 2009

mnaaaam a aky?

pipka
9. sep 2009

cokoladovy s bananmi a lekvarom...a poleva navrch a posypany kokosom 😉

pipka
9. sep 2009

zajtra k nam dojde navsteva, tak aby sme mali co ponuknut 😉

pipka
9. sep 2009

boooze, ja som takaaaa dobraaa manzelka....dovolila som vilkovi kukat fotbal 😀 😀 😀 😀 😀
pobozkal mi nohy za to 😀 😀 😀

vibeke
9. sep 2009

ahojte baby. chcela by som vam povedat ako sme sa manzelom dopracovali k mimi 😀 .. najprv sme sa osem mesiacov snazili, brala som vsetky mozne vyzivove doplnky, kupovali ovu testy a testery,,a pri kazdej menstruacii som plakavala do vankusa asi tri dni.... nakoniec prisiel posledny mesiac kes sme uz vracali na domov sme kazdy vecer prehyrili, robili sme rozlucky s kamaratmi asi na 10krat,, no proste stale pod parov.... a prave v tento mesiac sa nm to podarilo !! ked som na to vobec nemyslela... myslim , ze tam zahrala velku rolu psychika,,,,.
takze sa prave tesim z dvoch ciarok a dufam z vsetko bude v poriadku...
baby drzim vam vsetkym palce,, presne viem , co prezivate,, ale urcite sa tento maly snicek splni kazdej z nas !!
🙂 😉 😉

jul
9. sep 2009

pipi,posli mi kusok 😉

mixka
9. sep 2009

pipi, no nemas 4 izbovy byt 😀

pipka
9. sep 2009

posleeem, ked vychladne, aby si si pusu nepopalila 😵 😀

mixi, no to je pravda, ale aj si okna umyvala? 😅

mixka
9. sep 2009

hej pipi, v celom byte 🙄

pipka
9. sep 2009

korpus sa pecie 😉

pipka
9. sep 2009

mixi, tak to klobuk dolu...sikulka 😵 moze ta aspon hriat pocit, ze aspon chvilku budes mat poriadok 😎

len ako dlho potrva ta chvilka...ze? 😅 😀

mixka
9. sep 2009

no to neviem pipi, ale vsak vianoce su za dverami, tak si to zopakujem 🙄 ale aj vsetky dvero som vyumyvala, nabytok v celom byte, podlahy, kuchynu... fakt som dnes ledva liezla 😔

pipka
9. sep 2009

kolacik hotovy 😵

pipka
9. sep 2009

mixi nezufaj...raz ked budu baby velke, to budu robit ony a ty budes sediet s vylozenymi fajkami a dirigovat ich 😀 😀 😀

mixka
9. sep 2009

jaaaj pipi, to sa este nacakam 😀 😀 😀

pipka
9. sep 2009

kto si pocka, ten sa docka...napisal mi vilko v prvom maily , ked som mu odpisala na inzerat 😀 😎

pipka
9. sep 2009

nooo, pre dnesok dost radosti...odchadzam do vecnych lovist 😀 paaaaaaaaaaaaaaa 😉

lia
autor
10. sep 2009

dobre rankoooo,

este teraz citim ten tvoj kolášik pipi 😝
no kedy sa vidime vsetky??

pipka
10. sep 2009

halooo, velky nakup mame za sebou...chvalabohu tyzden pokoj 😀

lius, next week niekedy, nie? Piatok? Moze byt? Povedzte kto kedy mozete, ja mozem stale 😵