Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
23. sep 2009

tolko si cakala??aj na krv?? 🤐
ake cvicenia??

ajka23
23. sep 2009

ja ti ani neviem, cosi o spevnovani panvoveho dna tam je, ale je to v case, ze som v robote... 😒 ale som sa z toho letaku dozvedela, ze tam maju aj bazen a robia rozne cvicenia a masaze, dobre vediet... 😉

ajka23
23. sep 2009

vecne sa tam niekto predbiehal a doktor odbiehal, lebo je streda operacny den... 😒

dudu
23. sep 2009

o tych cviceniach panvoveho dna som pocula a dokonca aj vivi77 cvicila tento cvik a maju malu vivien, tak by som to na tvojom mieste vyskusala, ved uskodit ti to nemoze 😉
inac ahojte aj ja som tu len na chvilocku 🙂

dudu
23. sep 2009

kam ste odbehli? ste sa ma zlakli? ☹

lia
autor
23. sep 2009

cau dudu,pekne ti to leti 🙂 .ako sa mate s fazulkou??
ja som cvicila na panvove dno v posilke,na taketo cvicenia pred tehu som nechodila,tak neviem,ale na tvojom mieste by sm vyskusala,ale blbe casy su,hmmm 😒

jul
23. sep 2009

aji 😅 😅 😀 😀
to musel byt srandovny pohlad 😎

mixka
23. sep 2009

ahojte bosorky 🙂 aky ste mali den ???

lia
autor
23. sep 2009

mixi,nic nove u mna,stale na houby ☹
vam je uz lepsie??

mixka
23. sep 2009

ahoj lius 🙂 detom hej, ale mne nie ☹ zajtra asi budem musiet napochodovat k lekarovi pre atb ☹

jul
23. sep 2009

u nas zase ja mam este kasel a maly ma sopel

lia
autor
23. sep 2009

tie sople su najhorsie ,ja uz normalne rozmyslam pre seba tu odsavacku na sople,uz ma tak z toho boli hlava,nestiham vyhadzovat vreckovky

lia
autor
23. sep 2009

ja chcem ist v sobotu na oslavu ☹

mixka
23. sep 2009

lius, mne huci v hlave od soboty 😔 a tiez mam huste sople a zodraty nos, co furt fukam 😢

lia
autor
23. sep 2009

kup si jeleni loj ,ja si to natieram na usta a nos,inak by som zomrela uz.to je najlepsie-odporucam

jul
23. sep 2009

ja som teraz dovarila segedin a uz aj tlacim do hlavy 😖

pipka
23. sep 2009

ajojte,
ajus to su tie cvicenia podla Mojzisovej, vraj to pomaha, ak ste teda obaja ok...samozrejme aj je niekde fyzicka chyba, tak darmo by si cvicila...ale je pravda, ze uskodit ti to urcite nemoze...tak cvic 😵

my sme dnes boli zase na krasnej vychadzke na hrad a potom po starom meste, na zmrzlinke...aj tatinko bol s nami, tak idylka 🙂

mixka
23. sep 2009

dik za tip lius, kupim veru, lebo ja uz pomaly zomreta z toho som ☹

juis, zaaavidim, mnaaam 😉

pipka
23. sep 2009

duduska, ty sem este trafis? 😕 😀 co robis cele dni, ked tu nie si? 😕 😠 sak mas oddychovat..teda s notebookom v ruke 😀

pipka
23. sep 2009

mixi, ja si tiez na to davam kamilkove labello, to mi vzdy zaberie, ked si vysuchany nos natriem 😵

a pouzivam len latkove vreckovky 😉 , lebo ak smrkam do papierovych, tak za dva dni mam taky vydrety nos, ze des 🙄

mixka
23. sep 2009

ked mne sa latkove brdiaaaa 😀 a kto to bude potom prat a zehlit 😀 ale nos mam vydraty kvalitne uz 🙄

pipka
23. sep 2009

prat bude pracka a zehlit ty 😀 ale vyskusaj...ja tiez normalne pouzivam len papierove, ale akonahle mam nadchu, tak len latkove...tie ti tak nezoderu nos, ver mi! 😎

mixka
23. sep 2009

no skusim zajtra prekonat hnus 😀

pipka
23. sep 2009

sak 3x smrknes a vezmes dalsiu 😀 ale naozaj...su setrnejsie na nos 😉

mixka
23. sep 2009

ked mne sa prave brdi smrkat do latky, to uz mozem rovno do rukava 😀

pipka
23. sep 2009

no sak mozes aj to 😀

a ked si bola mala, do coho si smrkala? Ty si nemala tie krasne detske obrazkove vreckovky? 😕 😵

mixka
23. sep 2009

mala pipi, este aj teraz ich mame doma odlozene 😀 vtedy mi to nejak neprislo, to az teraz som fajnova 😀

pipka
23. sep 2009

aj ja mam odlozene...uz ich hanula ozuzlava u babky 😀 a pride doba, ze do nich bude aj smrkat 😀

jul
23. sep 2009

aj ja smrkam doma do latkoveho,vonku do papieroveho....nech to ma uroven 😅 😅 😅 😀 😀

jul
23. sep 2009

ja som nemala absolutne zodraty nos