Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
4. okt 2009

ale keby to bol plac...tak tam idem...ale to uz sa len jeduje a vrestiii 😔 🙄 ja uz nevladzem z toho...som bezmocna, ked neviem preco to robi ☹

pipka
4. okt 2009

vo svojej postielke...lebo vcera sme ju nechali v nasej...a o pol dvanastej dosla do obyvacky 😅 ..a uzsmev na tvari 😅

jul
4. okt 2009

sama zliezla? 😅

pipka
4. okt 2009

ona uz aj vylezie aj zlezie sama 😅 tak dosla za nami do obyvky aj si sama dvere otvorila...a usmev..akoze co tu este trcite, ked ja som tam sama a revem na vas 😅

jul
4. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 perfektna 😎

pipka
4. okt 2009

asi uz za nou idem...lebo ma tu poraza uz 😖 🙄 😢

jul
4. okt 2009

boze,tato je hroznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝

pipka
4. okt 2009

ta hanka voobec nechce spat ☹ ja koncim moja, dobru noc zatial 😒 paa

jul
5. okt 2009

prvaaaaa 😎

lia
autor
5. okt 2009

prva som tu bola ja Juliššš,ty si este odfukovala 😀

ajka23
5. okt 2009

cafte, pipi, citam ze rusne noci mate... 🙄 🙄 🙄 vydrzat, vydrzat... 😉 😀 😀 😀
tento tyzden chodim na bus uz o 11tej, tak vas nebudem stihat... 😒
takze pekny deeeeeen... 😎 😎 😎 😎

pipka
5. okt 2009

cafteee...no dnes zase jedna uuuzasna noc 🙄 😝 ja uz nevladzem z nej ☹
rano potom pospi do pol deviatej, tak som ju ulozila az teraz...clovek by si myslel, ze ked spi uz len raz denne, ze o to bude unavenejsia v noci...no prd 🙄 😠 🙄

pipka
5. okt 2009

vcera v noci, som ju o tej pol jedenastej uspala v nasej posteli a o jdenastej uz s revom doficala do obyvky 😠 tak sme to vzdali a isli si lahnut...no kym sme pospali bola aj polnoc, lebo v postielke ani za svet...tak som ju uspavala po tme v nasej posteli a cakala, aby som ju preniesla...ale vzdy sa zobudila a potom som to vzada a zaspala som asi aj skor ako ona 🙄
rano si vilko dal budik na pol siestu...tak nas fajne zobudil 😠 🙄 no horko tazko som ju este ušuchala a zaspali sme este do tej pol deviatej 😅 🙄 ked to takto pojde dalej....tak neviem neviem... 😖

mixka
5. okt 2009

ahojte 🙂

tak ja mam iny problem s krpkami ☹ dnes som ich nalozila do auta, prisli sme do liscieho udolia, vylozila som im odrazadla a lenka zacala revat, len na ruky a reeeeeeeev na cely liscak 😠 laura si na auticko najprv sadla a kedze nie som ochotna ich vlacit na rukach, tak lenka neprestavala a spustila aj laura. po 20 minutach totalneho zuriveho revu som ich nalozila do auta a prisli sme domov. vcera doobeda toto spravili marianovi, poobede sme boli na slavine a nieco obdobne predviedla laura ☹ tak neviem, ci mam s nimi akoze sediet len doma alebo co 😠 doma len vymyslaju a nicia co vidia, ked sme len okolo domu tak sa zabavaju tym, ze mi utekaju k ceste a to tym systemom, ze laura na mna drzo pozrie a rozbehne sa tak, ze mam problem ju dohonit a lenka ked vidi ze utekame, zacne vrieskat, lebo si mysli, ze utekame jej ☹ som zufala uz, ze som si dnes aj poplakala 😢 no poradte mi, co mam robit 😔

zabka132
5. okt 2009

jaj, pipi...a zober si, ze mne takto fifco spaval od mala. Zaspal len na rukach a a spal tak hodku maximalne.Momentalne ma tiez obdobie, ze spava s nami, ale bol chory, tak som ho nechala....inak sa mi sam pyta spat do postielky. Deticky nase....ako piskaju, tak skaceme 🙄

zabka132
5. okt 2009

mixi, mam takeho provokatera doma...ale je len jeden...keby boli dvaja, tak si hodim maslu 😝 . No, tu je kazda rada dobra...deturence to na nas skusaju, co si mozu dovolit....a ked vidia, ze si mozu dovolit, tak si dovoluju...mne nastastie neuteka na cestu...pritom este nemame oplotene, ale to som ho odmalicka ucila, ze nesmie z dvora von....a akosi som to do neho vstepila...ale aj tak ho sameho vonku nenechavam.

mixka
5. okt 2009

zabi, ja skusam po dobrom, po zlom, vysvetlujem a je to s prepacenim prd platne 😠 rozumeju vsetkemu, ale ziju len preto, aby robili prieky a nicili veci, no je to normalne ???

zabka132
5. okt 2009

maju teraz take obdobie. Filipko bol tiez taky...teraz je to o nieco lepsie....klop, klop. Velku radost mu teraz robi, ked moze zasvecovat a zhasinat lampy..cim viac som mu to zakazovala, tym viac to robil...teraz ho necham tak, za chvilu ho to prestane bavit...a to plati vo vsetkom.

zabka132
5. okt 2009

a ako nicia veci ?...hracky alebo co pride pod ruku ?....Fifco v priebehu dvoch dni pokazil novu hracku....teraz to prestalo....ma uz dobre 3 tyzdne nove auticka a vsetky su funkcne 😎

zabka132
5. okt 2009

mixi...on si teraz zacina uvedomovat nasledok....napriklad stale hadzal u svokrovcov kamienky do jazierka...a naberal odtial vodu do krhly....kym tam nespadol, tak s tym neprestal 😅 ....a to predtym dostal aj na prdel....ani to nepomohlo....az kym sa sam nepoucil.

mixka
5. okt 2009

napr strhnli zaves v detskej izbe, ponicili zaluzie a pod... hracky nejak nenicia extremne a schvalne, ale su veci, ktore robia cielene zle ☹

zabka132
5. okt 2009

zaluzie v nasej spalni by ti porozpravalo, ako ho ma F rad 😀 ...cele je dokrivene....aj to ho uz prestalo bavit. Mixi...ked raz nieco zakazes, nesmies to nikdy povolit....a hlavne musis to obdobie pretrpiet...niektore deticky su poslusne...co im povies, to urobia...holt niektore nie.
Moj bracho ma vyzeneneho syna..teraz ma 4 roky....a to bolo hrozne dieta....zivy, nepodareny...do vsetkeho sparal...co mohol, to pokazil. Nasim doma vypol mraziak a zistili to, az ked im z neho tieklo....a ako ty vravis....robilo mu to ohromnu radost. Ked zacal chodit do skolky v troch rokoch, tak sa to otocilo o 100 stupnov. Zivy je stale, ale je to uplne ine dieta...ale ked je s Filipkom....tak to stoji za to....hotova pohroma 😠

mixka
5. okt 2009

zabi, ja som nepovolila este nikdy v tom, co som zakazala a od mojej maminy som si aj vypocula na margo toho, ze aka som 😠 🙄

pipka
5. okt 2009

no vidim, ze sa mam na co tesit 😅

inak s tym vreskom v parku mixi som to uz aj ja zazila..s tym rozdielom, ze ja som to auticko trepala od nas z domu do sadu janka krala pesi s kocikom v ruke, dosli sme tam a hanula ani za nic na svete nanho sadnut, len dole a dole, a najlepsie na zemi sediet a v hline sa rypat 😠 😅 a ked som jej ho dasla, nech ho aspon tlaci, tak reeev jak o dusu, tak ja milu zlatu nasadila do kocara, priputala a podho zase naspat 🙄 tak sa nase odrazatko prevetralo 😀

a pritom doma na nom jazdi uz jak dabel...no jednoducho mam pocit, ze si zacina revom vynucovat to svoje...a to aj v noci 😒 a aj by som ju nechala...ale co susedia...keby este bolo cojaviem osem.pol deviatej...ale o jedenastej, o polnoci... 🙄

mixka
5. okt 2009

ty by si mi pipi ako profik mohla dat nejaku radu ☹

lia
autor
5. okt 2009

no parada baby,nezavidim vam teda ani trosku.ide o to ktora co vydrzime podla mna.
pipi,aj ja som rozmyslala ,ze co ked bude ten rev taky,ze aj susedov porazat,co vtedy 😒
mixi,je niektora asi vacsi iniciator ,ze??

mixka
5. okt 2009

nie lius, bud blbne jedna alebo druha alebo obe spolu 😀

pipka
5. okt 2009

mixi...babo rad 😀 😅 😀

ved to lius...ja by som aj vydrzala, ale co ked je to v noci ☹ aj ked vilko mi hovori, ze nemam brat ohlad na susedov, co nam aj tak furt hrmocu, alebo stekaju...ale ja to zas nedokazem...nerobim zasadne druhemu, to, co nechcem aby oni robili mne 😅 a tak za nou chodim, uspim ju a ona sa zase zobudi...no a tak dokolecka, az kym nejdeme spat my...a potom spi do rana 😒

mixi, a mala si dve odrazatka, ci len jedno? 😕 ale predpokladam, ze mate vsetko dvojmo, ze? 😅

pipka
5. okt 2009

no idem teraz na chvilku ju znavit von...alebo seba 😅 😀 a vecer som zvedava co zas bude 😒

najhorsie, ze cez den je doma jak cukrik...stale sa tu na mna rehoce, chodi za mnou a pusinky mi dava... 😒 no hnevaj sa na nu 😝 😀 😀 😀
najnovsiu zabavku ma, ze si po byte taha nabijacku na mobil jak havka na spagate 😀 😀 😀 no museli by ste ju vidiet 😅 😀

mixka
5. okt 2009

pipi, jasne ze sme mali vonku dve auticka, uuuplne vsetko mame dvojmo 😀