Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
10. okt 2009

inak julis, skvela foto...zabudla som ta pochvalit 😎

evitkamalicka
10. okt 2009

pipi my super, tento mesiac sa zaciname snazit o sestricku alebo braceka pre Adamka 😅

pipka
10. okt 2009

evit tak budem drzat palce...my sa uz snazime dlhsie...no zatial nist...tak uvidime, co bude po novom roku... 😉

evitkamalicka
10. okt 2009

jeej pipi tak aj ja drzim palceky

pipka
10. okt 2009

ano dudus...aj na tie vysokohorske denne tury ta lutujem...ale vies aka budes stihla 😕 😎 😎 😀
aj mne by sa zisiel nejaky nuteny pohyb 😀 som len na prvom poschodi 😀

pipka
10. okt 2009

dakujeme evit...sak pri najhorsom nam zase ujo doktor pomoze 😵

jul
10. okt 2009

dakujem babky,to som bola v 5.mesiaci na tej fotke

pipka
10. okt 2009

ale nevyzeras juliska...akaaa kocka 😎

jul
10. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

aj ja slapem len do podkrovia

pipka
10. okt 2009

skratka slapeme vsetky 😀 😀 😀 😀 😀

jul
10. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
kazda na inej ulici 😅 😀

pipka
10. okt 2009

tak tak.... 😀 😀 😀 😀 😀 ved si nebudeme liezt do rajonu 😀 😀 😀

jul
10. okt 2009

jedna slape viac a druha menej 😀

pipka
10. okt 2009

ozik mixi, ake bundicky si kupila? hod foto 😉 a na rolaciky si sa nepytala? 😕 😀

ja potrebujem este supravu oteplovaky a bundu, overal uz mame, aj tri bundicky, dve prechodne, jednu zimnu 😉

pipka
10. okt 2009

nam babka slubila, ze nieco zasponzoruje 😉 a este cizmicky musim kupit...len som zatial nikde nevidela 😒 kde kupujete deckam cizmicky? a za ake ceny? 😕

jul
10. okt 2009

ja este neviem za kolko a ani neviem kde,vyberem sa po obchodoch a co sa mi budu lubit,tak kupim,do 30€

mixka
10. okt 2009

hodim foto pipi zajtra, akurat su v pracke 😀 my uz mame overal aj oteplovaky s bundou aj solo zimnu bundu, tak mame vsetko okrem topanok 😵 pytala pipi, nemala rolaky 😠

pipka
10. okt 2009

tak ma klamala mixi 😠 povedala pred mesiacom, ze za dva tyzdne bude mat rolaky 😒 alebo uz vypredala 😀

pipka
10. okt 2009

ja som objavila na babybazare taku krasnu supravu oteplovaky a bundu,nove, tak to musim objednat 😉

mixka
10. okt 2009

tak ja neviem pipi ci este nema alebo uz, na to som sa nepytala 😀

lia
autor
10. okt 2009

jeejj juliššš,nova foto 🙂

pipka
10. okt 2009

tak som konecne vysackovala moju rodzinku 😝 ...a idem sa pustit do upratovania 😅

pipka
10. okt 2009

tiez by som sa raz asi mala na to vykaslat a cely cas kym su prec, tak oddychovat 😀 ale kedy potom upracem, ked mne sa to robi najlepsie, ked som sama a nikto mi tu nebeha po umytej dlazke 😅 🙄 😒

pipka
10. okt 2009

inak k tomu zakladaniu dalsej casti....ved nemusime ju zakladat preto, ze mame nad 10000 prispevkov, ved Ajka zalozi, aby uz aj ona otehulkovala 😵 😵 😵

takže Ajuška, čakáme na 7. časť 😎 😎 😎

pipka
10. okt 2009
lia
autor
10. okt 2009

pipi nezavidim 🙄
uz sa asi nebude dat,neviem.ale ved ona za chvilku otehulkuje 😵 😵
boze vam tie deti rastu 😅 ja tu riesim mini veci a za chvilu budem kukat tasku do skoly 😒

pipka
10. okt 2009

no veru liuska...straaane to leti...tot nedavno, co sme kvakali v prvej casti a ani netusili ako sa tu po case rozrastieme 😎 😀 si pamatam, ako som pomalinky nakupovala opatrne rozne novorodenecke vecicky, neutralne zlte a biele, lebo sme ani netusili, ze to bude hanka...a uz aka baba jaga je z nej 😨 😎

ale uz mam bytik upratany a ciste perinky prevlecene 😵
a za chvilu dojdu vyletnici a za desat minut tu bude ako po vybuchu 🙄 😝 😀

pipka
10. okt 2009

lius...za chvilku budeme pisat ake saty dceram na stuzkovu 😅 😀

lia
autor
10. okt 2009

ty mas aku vrtulu v rici 🤐
boooze,pekne starneme 🤐

pipka
10. okt 2009

papam duracelky 😀 ...ale na to, ze som v noci spala ledva tri hodky... 🙄 😅
boze ja dufam, ze hanula ma toto nocne vystrajanie len nejake prechodne obdobie...lebo ak by to tak malo ostat, tak koniec 😝 🙄

ale zajtra mi vilko slubil, ze zoberie malu na cely den prec, aby som si oddychla...tak budem mat upratane a mozem vegetit 😎 ...ak si zase nevymyslim nejake pečenie... 😖 😀