Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
15. okt 2009

pipi, zabudla som si u teba ten listocek na to oblecko...,napis mi aspon aka to bola webovka, ja sa tam kuknem.
dik

pipka
15. okt 2009

duduska, www.kojeneckeobleceni.cz tusim 😉

pipka
15. okt 2009

ne blbost 😠 spravne je kojenecke-obleceni.eu 😉

pipka
15. okt 2009

teda www.kojenecke-obleceni.eu 😅 do tretice 😀

pipka
15. okt 2009

inak neuverite..ale hanula spala dnes az na to jedno zobudenie o deviatej, ale to hned zaspala...az do rana do deviatej!!! 😕 😨 😨 😨 neuveritelne 😎

asi kvoli tomu futbalu 😀

a boli sme nakupit cizmicky a mame naaaadherne kozusinkove vysoke topanocky a aj snehulky spolu za 29€ 🙂 juuuj ako sa tesiiim tu 😵
a chcela som jej kuit v takom stanku s detskymi vecickami v avione rukavicky..a teta na mna kuka, jak keby som z vesmiru bola..ze teraz? Rukavicky...sak je len oktober 😨 😅 nevadi, ze vonku mrzne a snezi...oni dostanu taky tovar az v decembri 😠 😅

ale v H&M sme kupili aj rukavicky krasne nastastie 😎 lebo z minuleho roka jej uz boli male 😒

lia
autor
15. okt 2009

k comu gratulujes aji??k spanku??

jul
15. okt 2009

caute

liušššš,ece si nemala malu otocenu dole hlavickou? ci uz bola ked si bola na poradni?

dudu
15. okt 2009

pipi dakujem

lia
autor
15. okt 2009

ona je hlavickou uz tri mesiace 😀 a teraz este nizsie ju zavrtala
co robite v tomto hnusnom pocku??
ja som bola u lekara,na gastre 🙄 ale chvalabohu len kukol 😝

jul
15. okt 2009

ja som bola na nakupe,maly bol doma s R....ten isiel na kontrolu usnemu pred chvilou,tak sedime doma a kukame rozpravky a hrame sa s autickami a vlacikmi a akurat pijem kavu konecne

jul
15. okt 2009

co varite dnes a zajtra?

ja zajtra varim kuraci perkelt s haluskami a dnes som robila penne so syrovou omackou a brokolicou

lia
autor
15. okt 2009

ja nevarim,kazdy den mi mama donesie,dnes sme mali zapekany krafiol,zemiaky s vnatkou a salat.
zatra bude robit hlivovy perkelt 🙂
mnam,tie penne bych si dala 😝

jul
15. okt 2009

mnaaaaaam ten karfiol by som si dala zase ja ☹ 😝 😝 😝

jul
15. okt 2009

to mas super,ze ti mama nosi kazdy den jest....aj mne by mohol kazdy den aj obedy aj vecere 😀

lia
autor
15. okt 2009

ze?? 😀 aspon nieco,ja ked len vylozim riady z mycky,stvrdne mi brucho na kamen 😖

jul
15. okt 2009

aj mne furt tvrdlo brucho ku koncu si pamatam,brala som magnezium,ale moc mi to nepomahalo 😒

jul
15. okt 2009

ja som dnes nalozila do kosik sietku zemiakov a pri pokladni som ju isla vylozit na pas a sa zospodu roztrhla a vsetky zemiaky vypadli 😅

lia
autor
15. okt 2009

ved aj beruem 5 denne,ale tiez nepomaha 😒 teraz som musela ist do postele,take krce som mala,asi si fakt uz budem musiet zacat chystat veci do porodky,aspon na jednu kopu.
mne sa minule rozsypali vsetky mince,bola som sama,vies si ma predstavit jak hroch,nadavala som strasne 🤐

jul
15. okt 2009

to dokedy bude taketo debilne pocasie? 😒

liuššš a nikto ti nepomohol zbierat? 😅

lia
autor
15. okt 2009

nie,este to dobre pozaliezalo ,akurat to slahlo smer kvetinarstvo,kochliky na zemi,pozeliezali,tak iba tri som po stvrnozky zdvihla a nasrata isla domov

jul
15. okt 2009

idem maleho kupat a ide spat,uz sa len nudi ,vymysla a potuluje sa po izbach ako bludny holandan 🙄
a ja sa tesim na ordinejšn 😎

lia
autor
15. okt 2009

no ic,ja sa tesim na odsudene

jul
15. okt 2009

aj ja 🙂

pipka
15. okt 2009

no konecne mam frei 😎 a vilko fuc...oddychujem 😀

my mame zajtra langose a kuraciu polievocku 😉

pipka
15. okt 2009

hanka poobede spala dve hodiny...tusim sa nieco deje 😅

poobede sme stihli aj hodinovu vychadzku, vyskusali sme nove boticky, novu bundu, aj ciapocku aj rukavicky...ako taky snehuliacik bola 😵
zato ja som vymrzla...zajtra si uz musim dat pod nohavice pancuchy...aj ked to neznasam 🙄

jul
15. okt 2009

u nas dnes snezilo ...aj u vas?

pipka
15. okt 2009

nooo...normalne vlocky v oktobri 😨

jul
15. okt 2009

boze kedy uz prestane liat 😒 ja este nemam ani zimne gumy kupene 😖

pipka
15. okt 2009

my zimne gumy mame...len nemame ich kedy vymenit 😅 ale dnes v predpovedi Jurcovic povedal ze zase od polovice buduceho tyzdna ma prist babie leto 😵 chvalabohu 😉

pipka
15. okt 2009

boze hanka je dnes od pol deviatej hore a furt ju uspavam a po 10 min. zase reve 😠 ☹ hlavne ze vcera spala, ked bol futbal 😠 🙄 mna uz tu porazi naozaj 🙄