Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

zabka132
16. okt 2009

to tvrdnutie je vlastne reakcia stien maternice na pohyby babatka....alebo proste na nejaky podnet....ono je to vlastne priprava na porod....sem tam sa to moze stat...ale nemalo by to byt casto a hlavne v pravidelnych intervaloch. to tvrdnutie je vlastne taka minikontrakcia.
Ale tie krce, co mas..to kludne mozu byt aj vetry 😅

lia
autor
16. okt 2009

to budes vediet dudus,je to strasne neprijemne,zle sa mi aj chodi

lia
autor
16. okt 2009

ja som mala vetry zastavene dlho a to bolelo

zabka132
16. okt 2009

no...obchody boli pozatvarane....ale poobede okolo druhej, pol tretej elektrina nabehla.

dudu
16. okt 2009

sak ja to mam asi tak, ze stiahne a uvolni

dudu
16. okt 2009

vetri to deda nie su 😅 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
16. okt 2009

ale to ti neuvolni,to ti tak taha a ked si lahnes,vylozis nohy,niekedy to prejde

mnam dukatove buchticky 😀

zabka132
16. okt 2009

zatial ziadna panika...keby sa to zhorsovalo, alebo bolelo viac, tak treba ist....hm, zakon schvalnosti funguje...je vikend :o)....ja tiez vzdy mam nejake zdravotne tazkosti pred vikendom alebo pocas sviatkov 😒

dudu
16. okt 2009

babuse dakujem ked lezim tak to ani necitim asi to odoznelo, ty kokso ale som sa prelakla, diky trosku ste ma ukludnili

lia
autor
16. okt 2009

moze to byt aj roztahovana maternica,ta sa ti stale zvacsuje

lia
autor
16. okt 2009

lez a uvolni sa dudus

zabka132
16. okt 2009

idem fifcovi daco nachystat papat....zatial pa...a dudu drzim palce, nech to prejde.
Nezabudni to potom povedat doktorovi alebo dokine svojej.

dudu
16. okt 2009

dukatove by som si teda dala 😀

lia
autor
16. okt 2009

vyyyborne boli 😀

dudu
16. okt 2009

doktorovi idem az 9-teho, ale asi skocim v pondelok 😒

dudu
16. okt 2009

aj by som si dukatove spravila....., musim si najst niekde recept

dudu
16. okt 2009

inac dala som si dve magnezia a lezim tak to snad pomohlo, no dufam ze v noci to nepride

lia
autor
16. okt 2009

jasom kupila hotove a urobila len krem,dala zapiect este do truby buchticky,aby boli chrumkavejsie a bolo

lia
autor
16. okt 2009

a mas to prvy krat??

dudu
16. okt 2009

no sak tak som to myslela aj ja , nebudem predsa teraz stat pri plotne a vyrabat buchty 😀 , staci len ten kreeemicek, sak ten je tusim na tom to najlepsie 😉 🙂

dudu
16. okt 2009

lius tie krce ? ano prvy krat, vlastne aj dukatove by som mala prvy krat 😅 😀

lia
autor
16. okt 2009

sak to urobis zo zlateho klasu 😀

dudu
16. okt 2009

ano? ani neviem sakk ked to budem mat na plane tak sa ti ozvem 😅

lia
autor
16. okt 2009

dobre duduššš 😀 tam mas aj napisane,na taky husty ti staci 500ml mlieka 😉

jul
16. okt 2009

no ja uz mam maleho okupaneho,aj mlieko uz vypil a uz je ulozeny a kuka šiši

jul
16. okt 2009

fuj,nejak mi zle zostalo 😝

pipka
16. okt 2009

no konecne som tu 😝 dnes sme dve hodky vonku v dazdi vydrzali 😅 ale mame zeleninku, ovocie, a novy salik pre fifinku 😎 a ja som zmokla ako mys...lebo som si vzala bundu bez kapucne 😠 🙄 🙄

lius aj ja scem vidiet bruskooooo 😕

pipka
16. okt 2009

a vilko mi tu uz spi pri telke 😅
vcera dosiel az o tretej rano 🙄 ...tak spal len tri hodky a rano isiel zase do roboty...tak dnes dobieha 😀
ale uspesne dnes skoncil skolenie a dostal certifikat managerskych schopnosti 😀 😀 😎

pipka
16. okt 2009

julis, pozor na mak....je strasne tazky na zaludok ...a zlcnik 😅 ja som na to doplatila 🙄 a uz mam zlcnik fuc 😀

jul
16. okt 2009

nestraaaaššššš 😅