Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
3. mar 2009

julis, ja viem, ale nie je to moj najoblubenejsi styl 😅 radej plavam prsia, ale tak normalne, ponaram hlavu 😉

lia
autor
3. mar 2009

juliššš,uz jes konecne??

lia
autor
3. mar 2009

aj ja idem kukat a nekuknem ani nahodou do ladnicky,lebo by som sa asi po.... 😝 😀

pipka
3. mar 2009

lius, ja nepotrebujem nad tebou vyhrat, ja len ze stale pises aka si frajerka, ze cvicis a lepsie korculujes... 😀 mne je jedno, ze nie som taka uzasna, ja som so sebou vramci moznosti spokojna 😵 hlavne aby sme boli zdrave, nie? 😉 Par kil dole by sa mi zislo...ale sak snad aj to bude..v lete 😵

jul
3. mar 2009

jem liušššš a nepriberam nastastie 😎

pipka
3. mar 2009

idem kukat zahradku aj ja 🙂

pipka
3. mar 2009

ja som dnes ani nevecerala, ale ani nie som hladna cuduj sa svete 😅 iba cajik tu mam a pomaranc 😉

lia
autor
3. mar 2009

nikto nepise aka som frajerka,ze cvicim a korculujem,tak si nemyl dojmy s pojmami,ok??dakujem
to si napisala ty ,tak ti dakujem,ze si napislaa co si myslis

pipka
3. mar 2009

lius, urazas sa? 😕 no prepac 😔 som sa ta nechcela dotknut 😉 ale ty si pisala, ze by som ti na korculiach asi nestihala, co je asi pravda, ale mne je to naozaj fuk 😵 tak sa nedurdi 😎 😎 😎 nebudeme sutazit, jo? 😕

mixka
3. mar 2009

sutazte so mnou a zarucene vo vsetkom vyhrate 😀

pipka
3. mar 2009

mixi, ale vo vytierani oleja z podlahy nemame na teba 😀 😀

mixka
3. mar 2009

nemate, nooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
3. mar 2009

vy nekuakte?

jul
3. mar 2009

nekukate?

pipka
3. mar 2009

kukame s notebookom na kolenach 😀

jul
3. mar 2009

aj ja tak 😎

pipka
3. mar 2009

sme skratka zavislacky 😅 😀

jul
3. mar 2009

slamene zavislacky 😒

pipka
3. mar 2009

julis, aku to mas znacku notebooku? 😕 Vilko mi povedal, ze by mi na narodky kupil NB, aby sme sa tu nevadili, ked bude od leta stale doma a bude potrebovat pocitac 😉

mixka
3. mar 2009

mna ten vas serial nebavi 😖

jul
3. mar 2009

ja mam ASUS

pipka
3. mar 2009

no veeru 😅 🙄
ozik, dnes som bola v Hypernove a stretla som sa s Duduskou, uuuplne nahodou 😀
ona dostala od mangela na Vianoce ten maly netbook a ze je super 😉 tak mozno aj taky mi vilko kupi, na konikovanie mi staci 😵

jul
3. mar 2009

aky maly?

pipka
3. mar 2009

mixi, sak nekukaj a píš 😀 😀 😀
julis a dobry je? 😕

pipka
3. mar 2009

asi polovicny z klasickeho rozmeru, aj obrazovka je mensia, ale sak ocka mam zatial dobre...len neviem, ci by som si ich nepokazila, ked budem take malinke pismenka citat 😅 😕 😒

jul
3. mar 2009

ja som s nim spokojna zatial,nemam s nim ziadne problemy,slape jak hodinky a mam tu ten Windows Vista.

pipka
3. mar 2009

zase bude Modre z neba? 😕

jul
3. mar 2009

ten maly tej Vlkovej aky bol zlatucky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipka
3. mar 2009

a okrem internetu ho vyuzivas aj na nieco ine? Lebo ja by som na nom potrebovala aj tu skolkarsku stranku robit. A vilko ma ukecava, ze ked on bude robit tie stranky, aby som mu robila korekrury a preklady do cestiny, no neviem, ci to budem stihat... 😅

pipka
3. mar 2009

nooo, urehotany 🙂