Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
25. okt 2009

moje bolo hore skoro celu noc 😠 😉

pipka
25. okt 2009

halooo, ja mam za sebou super vecer 😎
o desiatej sice moje babo este nespalo 😅 ale ked som dosla domov o pol jedenastej, tak spali obidve 🙂 🙂 🙂

pipka
25. okt 2009

posun casu nam moc nepomohol...hanka vstavala o pol osmej...a o pol jedenastej uz bola grogy, ze sa sama ulozila 😒 tak sa asi vraciame k dvom spankom denne 🙄 som zvedava, kedy zaspi vecer 😅
...alebo dohana, ten vecer, ved dve hodky spanku jej chybaju 🙄

mne posun nevadi vobec...ja by som prespala cely den, mne je vsetko jedno 😀 😀 😀
ale vcera bol teda tlak 🙄 som myslela poobede,ze zaspim za volantom 🙄 🤐

ale pobavili sme sa doooobree, uz davno som sa tak nenarehotala 😀 😎 😎

jul
25. okt 2009

cafet

kuko provokater sa vysral vedla kletky 😠 😠 😠 😠 a kletka prazdna 🙄

lia
autor
25. okt 2009

no fasa 😠

jul
25. okt 2009

🙄 dnes mu tam dam nejaky pááárečček 😅

ja akurat popijam kavičččku,idem si konecne zapalit na terasku....doteraz som upratovala ako besna 🙄

lia
autor
25. okt 2009

ale mu to tam zasi,nech to hlada hajzlik

aj my sme upratovali,teda R,ja som len asistovala.konecne poriadok ,zase na dva dni 😠

jul
25. okt 2009

ja som si ani v klude nestihla zapalit a dopit kavu 🙄
maly bol s R a s dedom na futbale a ako som vkrocila na terasu,tak uz aj boli medzi dverami 🙄

ked idem fajcit,tak maly si sadne k dveram a kope do dveri 😠

lia
autor
25. okt 2009

preco kope??co si varila??aspon si si chvilku vydychla

lia
autor
25. okt 2009

pipi,daj tipy na cely tyzden z vasho jedalnicku

jul
25. okt 2009

kope naschval....nevydrzi ani minutu bezomna 🙄

robila som kuracie prsia v takej marinade s ryzou aj zemiakmi varenymi a k tomu broskynovy kompot...bolo to vyborneee

lia
autor
25. okt 2009

a tam nemoze byt s tebou??
mnam 😝 v akej marinade??to si len tak opiekla??

dudu
25. okt 2009

ja som dnes robila vysmazane prsicka s ryzou aaaa zeleninovu polievocku cca 40 😉 minutova robotka

lia
autor
25. okt 2009

tak aj u nas menu:R este vcera uvaril polievku a ja dnes pecene maso,kapusta,knedlik

jul
25. okt 2009

dala som PL kecupu,PL horcice,1 vajicko,worcestrovu a sojovu omacku a CMkorenie, a nechala v tom nech to dobre nasiakne a potom som to len opiekla

lia
autor
25. okt 2009

to uz aj maly moze??

jul
25. okt 2009

liuššš moze byt so mnou,len pokazde by som ho musela obliekat,doma beha len v bodynku a v pancuskach 😅

lia
autor
25. okt 2009

ja som dnes nejaka nenazrana,ale sa bojim,ze to zase presvihnem,aj ked uz som to podla mna,ale este necitim ,ze by mi malo byt zle

jul
25. okt 2009

on spapa len masko,ale strasne malicko,on papa ako mala zubrienka...strasne malo,vacsinou si da radsej suchy rozok,jablcko alebo banan 😅

lia
autor
25. okt 2009

ja uz by som sa chcela prechadzat s krpkou

jul
25. okt 2009

akurat pisem,ze rad papa jablko a uz si aj zobral z misy jablko a podava mi ho,ze osupat 🙂

jul
25. okt 2009

liuššš aj ja ☹

lia
autor
25. okt 2009

to je super,ze lubi jablcka,denne by sa malo zjest tri kusy 😉
ty s mojou krpkou?? 😉

lia
autor
25. okt 2009

idem si dat aj ja 🙂

jul
25. okt 2009

s mojou 😀

padol 🙄 mi net

jul
25. okt 2009

opravujem si klavesnicu,ale nejde mi to 😒

pipka
25. okt 2009

halo halo halo 😎

pipka
25. okt 2009
pipka
25. okt 2009

my sme dnes dojedli zo vcera hovadziu polievocku s maskom, a robila som kuracie pecienky na kari s ryzou a uhorkovym salatom so smotanou 😉

zajtra idem robit patizonove placky, v utorok kyslu zemiakovu polievku a parene buchty a na stredu chystam cinu s cinskymi rezancami..Ajus, dufam, ze lubis 😉 schvalne nerobim s ryzou, lebo viem, ze ty si neni ryzova 😅 😀

pipka
25. okt 2009

julis, musim ta potesit, ze nie si sama, komu dieta rozobera klavesnicu 😅 aj hanka rozobrala...ale nastastie vilkovi a nie mne 😀 😀 😀 ale uz si to tam nacvakal naspat tusim 😉