Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
21. nov 2009

liuššš alebo si zazmluvni doktora Gregora 😀

lia
autor
21. nov 2009

daj pokoj juliššš 😀

mixka
21. nov 2009

jeeej lius, ty si doma 🙂 a ja uz som myslela, ze mas malu pri sebe 🙂

lia
autor
21. nov 2009

nie,tu šom 😀 este nie mixi,aj ked uz je vyvinuta a velka,ma zevraj 3 kg,podla jednej doktorky aj viac 😅 ,ale ja chcem ist v klude do porodky 🙂

mixka
21. nov 2009

jasne chapem, vsak este by mohla princeznicka chvilu vydrzat a hoviet si u mamicky v teplucku 😵

jul
21. nov 2009

🙄 boze,ja som jak mechom udreta,tusim idem spat

mixka
21. nov 2009

ja som unavena, ze neviem cia som 🙄 este ze maju deti narodky iba raz za rok 😅

pipka
21. nov 2009

julis...toto mi neurobis 😅 😀 😀 😀

ako dopadla oslava mixi? 😕 tesili sa z kuchyniek? to maju dve navlas rovnake kuchynky?

pipka
21. nov 2009

nasa fifinka uz zalomila...vecer tu bol brasko, tak sa s nou vyblbol, potom mi ju zase okupal, tak sme to v púohodke dnes zvladli.

pipka
21. nov 2009

ja som sa dnes popri tom upratovani aj zabudla navecerat...brasko tu dojedol posledne dve palacinky zo vcera, tak by som si musela dat nieco od obeda, ale kedze sa mi nechce, tak uz si dam o takomto case akurat tak nejake ovocie 😅 😉

mixka
21. nov 2009

tesili pipi 😵 oslava supeeer 😵 navlas rovnake 😀

pipka
21. nov 2009

jeeej nova foto 😎 zlati ste 😉

a co s nimi budes robit, ked ich prestanu bavit? 😕 si mala kupit jednej kuchynku a druhej obchodik...nech sa striedaju 😉

pipka
21. nov 2009

a kde su fotky z oslavy? 😕

jul
21. nov 2009

pipi,kto si pocka,ten sa docka

mixka
21. nov 2009

nehrozi pipi, to by som mala doma peklo ☹ nic nebudem robit, co by som mala, kym su male budeme ich mat a ked vyrastu predame alebo darujeme. toto zatial neriesim. fotky su zatial v mobile a nahravka v kamere 😀 zajtra sa s tym budem babrat 🙂

pipka
21. nov 2009

ved cakaaaaaam 😀

je mi jasne mixi, len takto si podla mna zvyknu ze kazda ma vsetko a nenaucia sa, ze si musia veci aj poziciavat...moj pedagogicky nazor 😉 potom pridu medzi deti do skolky a bude problem lebo obidve budu chciet to iste 😅 ...jedine ze by som sa mylila 😉

pipka
21. nov 2009

idem kukat BOBULE, cely tyzden sa na to tesim 😎

mixka
21. nov 2009

uz teraz chcu obe to iste a je to peklo ☹

jul
21. nov 2009

to je dobra chujovina tie bobule 🙄

pipka
21. nov 2009

lebo im to iste stale davas...keby si im aspon obcas dala dve veci ale kazdu inu, postupne by sa naucili, ze nemaju vsetko to iste, a to sa podla mna tyka aj oblecenia...lebo to im potom naordinujes ty, ze musia mat vsetko rovnake 😒 ...ale kukam, ze na fotke rovnako oblecene nie su 😉 tak to postupne skusaj aj s hrackami 😉 najma s takymi velkymi ako je kuchynka by to podla mna bolo idealne, s takou hrackou sa krasne mozu hrat dve deti, ved nemas tlaciaren na peniaze...ci ano? 😅

jul
21. nov 2009

ale ked chcu obidve to iste?
to im ma kupit nieco co sa im nepaci?

pipka
21. nov 2009

no teraz som zistila, ze som to uz videla...ale az od teraz...asi som vtedy dosla neskor 😅

mixka
21. nov 2009

kupujem im to iste, lebo musia mat dve odrazadla, motorky, kociky na von... s jednym by sme nepochodili... tak isto dve babiky, dve knizky a pod... knizky nemame ani jednu dvojmo, babiky mame jeden druh a kazda inak oblecena... teraz dostanu na vianoce mega plysiakov a kazdy je iny, jeden sivy a druhy ruzovy, jeden vacsi a druhy mensi. kuchynky dostali rovnake, lebo obe miluju varit a dva druhy za pre mna prijatelnu cenu nemali... uvidim ako to budeme riesit casom, ale zatial je to takto

jul
21. nov 2009

ved ty im to v skolke vytlsies z hlavy 😅 😀

jul
21. nov 2009

a paci sa ti ten film?

pipka
21. nov 2009

nie co sa im nepaci, ako vies co sa im nepaci? 😕
ty obliekas roskovi to co ty chces alebo co si sam vyberie? Ved je este maly, nerozmysla nad tym, co si chce obliect...proste ho oblecies a je.
A to iste s hrackami...keby dostali jednu kuchynku a co ja viem...sadu riadikov, brali by to ako spolocnu hracku, ine to je napr. s trojkolkou alebo babikou...to su veci, s ktorymi sa mozu hrat sucasne, kazda ist von so svojim kocikom a svojou babikou...ale aj tam by sa dalo urobit, ze jedna pojde s kocikom a jedna s trojkolkou a mozu si to striedat 😉 poznam niekolko dvojickovych mamin a prave taketo velke hracky detom kupuju po jednom a kazdemu ine, aby si ich striedali. Ked boli babatka, tak hrkalky mohli mat kazdy svoju, ale cim budu deti vacsie, tak naroky a ceny hraciek rastu...

pipka
21. nov 2009

v skolke je to ine...tam je pani ucitelka, ta si da rady, od tej si nechaju poradit...ale doma potom maju rodicia peklo 😒

riskovi...tam malo byt 😅 😉

jul
21. nov 2009

preco to riesis pipi?

mixka
21. nov 2009

kukajte rychlo dom, kym to admini vymazu 😀

jul
21. nov 2009

😀 😀 😀 😀 rosko