Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ninka1234
4. dec 2009

ahojte

prvé stretnutie s Mikulášom máme dnes za sebou. Naša Zoja sa asi naozaj nebojí ničoho. Všetky deti poslušne sedeli, počúvali vystupenie, len ona bola všade a nakoniec vyšla až na pódium rovno k mikulášovi
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
4. dec 2009

no super 😀 😀 , moja sesternica ked bola mala , nevedela sa vzdat dudla, uz mala asi aj 3 mozno 4 roky, a dudel furt v puse. Teta vyuzila mikulaasa, ktory si vypytal dudel a od toho dna jej ani nechybal a tiez sa ho anio nebala , proste nic sadla si mu na kolena, povedala basnicku a podala dudel 😅 😀 😀

lia
autor
4. dec 2009

dobre a v tom hrnci sa robi maso 15 min??
a polievka??odkial budem vediet,aby moc nevrela??a moze ist na keramicku dosku??uz som povedala R nech mi ju zajtra ide kupit 😝 dufam,ze to zvladnem
lumi fuj,kavovu lyzicku??ved to berie vsetko,ani v caji by nemala byt,berie vitaminy

pipka
4. dec 2009

no hlasim vecerny nastup 😉

dudu
4. dec 2009

lius neviem polievku, ako.... 😕 to som tam nerobila 😕 to mam radsej normalne , ja tam len masko dusim , sosovicu a fazulu varim.
sosovica 7,5 minuty a fazulova cca 20 minut

ahoj pipi 😉

pipka
4. dec 2009

lumi mne to krasne zmakne aj bez lyzicky 😀

ninus, to verim 😅 nasa hanka bude o rok asi podobna 😀 aj tento rok uz k tomu nema daleko 😀 😀 no ved som zvedava, ked k nam v sobotu vecer dojde "naozajstny " Mikulas 😎 😀 😀

dudu
4. dec 2009

mikulas sa uz na navstevu tesi... 😉

pipka
4. dec 2009

ja varim v kuchte secko...aj polievku 😉 ja uz v normalnom hrncsi tusim ani nevarim 😅 teda zemiaky, ryzu ...a tak ano, ale tie nase zradla na kvantum...to len v kuchte, a hlavne masko

pipka
4. dec 2009

liuska aj na keramicku dosku, v pohode, ved to je vlastne nerezovy hrniec ako kazdy iny...teda ja mam tescomu a je fakt super 😉 ja mam jeden 5L a jeden 8L a vyuzivam ich na striedacku stale. Aj teraz na V oslavu som gulasik v kuchtach varila a akyyy bol 😵 mnamkovy 😵

dudu
4. dec 2009

moja mamina vari aj zemiaky v kuchte, da tam len malinke mnozstvo oleja a osoli. zavrie a za 3 minuty vypne a su celkom fajn, len ja som sa na to neodvazila este 😅

pipka
4. dec 2009

mixiiiii, CHALUPARI !!! 😀 nezabudni 😎

pipka
4. dec 2009

dudus aj nasi varia, ale oni maju aj tu malinkatu kuchtu a ja mam len tie obrie...mne sa to hlavne nesce potom umyvat po dvoch zemiakoch 😅 😝

dudu
4. dec 2009

ja som sa nucila ich dusit v hrnci a su vynikajuce, trva to asi 25 minut ale sak to nevadi 😅

pipka
4. dec 2009

ja varim tiez v hrnci, ja mam tefal hrnce a ani neviem kolko sa varia...proste pichnem vidlicku a ked su makke, zlejem a papame 😀

jul
4. dec 2009

cafet varite? 😀

dudu
4. dec 2009

ty ich varis vo vode ale ja ich dusim v minime vody a oleja, necham na najmensom ohni a ked pichnem a su tak nemusim nic zlievat, oni su take ineksie , lepsie, ci co 😕

dudu
4. dec 2009

ja uz varene zamiaky nerobim 😝

pipka
4. dec 2009

ano varim, aj kvoli hanke, aby nemala vsade olej 😝

pipka
4. dec 2009

ale vacsinou robim take v supke nasucho v rure pecene, s minimom olivoveho oleja 😉

pipka
4. dec 2009

ajooj julis 😎

ved vidis, nie 😀

pipka
4. dec 2009

my sme dnes boli na nakupoch s hanulkou...bez kocika...aby sa mi viac do kufra zmestilo 😀 a minula som aj to, co som nemala 😅

jul
4. dec 2009

my sme boli v BA v hornbachu a v hyperke v avione a moc som nenakupila,bolo tam milion ludi 😝

jul
4. dec 2009

boli sme v mekaci,fuuuuuuuj som jak sud 😝

pipka
4. dec 2009

aj ja som bola v hornbachuuuu, kedy ste boli? 😕 😎 si mi mohla gyros doniest 😀

pipka
4. dec 2009

kupovala som braskovi kolajnicky na zaclonu, lebo chce od Jeziska novu zaclonu 😉

jul
4. dec 2009

my sme boli medzi 18-19 v hornb.

ja som nevedela,ze pojdeme,mali sme ist aj zajtra,len R ked dosiel tak saopytal,ci nejdeme dnes,ze zajtra mu to nevyhovuje

jul
4. dec 2009

kupili sme malemu v hornb.ten koberec mesto,taky vacsi

jul
4. dec 2009

az zajtra...nie aj zajtra 😒

jul
4. dec 2009

zajtra musim ist este nieco dokupit k nam do tesca,v hyperke boli strasne rady na salamy a syry aj zeleninu 🙄

pipka
4. dec 2009

ahaa, no to uz som bola doma, my sme tam boli okolo stvrtej...ale ludiiii vsade, jak keby zadarmo davali 😅 😒
ja som bola aj v kauflande, este na mIkulasa babkam dokupit a braskovi a svagrinej, ked v nedelu dojdu a aj som samozrejme urobila nakup...ved vacsina bola v akcii...no nekup to 😎 hajzlaku mame...ze moze vojna prist 😀