Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
4. dec 2009

dudu a nemas joj plus?

dudu
4. dec 2009

sak po markize 😉

pipka
4. dec 2009

ja mam STV1 STV2 Markiza DOMA, JOJ Hallmark spektrum JOJ+ CT1 CT2 TA3 sportove, rozpravkove, hudobne...a potom ostatne 😀

pipka
4. dec 2009

a na digi to mam uplne inak...ale ani neviem ako 😅 😀 tam kukam len primu a ta je tam na deviatke 😀

dudu
4. dec 2009

akurat nemam primu, mi ju UPC-ka zrusila 😠 , teda mam ju ale cez ten digitalny geret ale ten by som musela zapnut a iba pre primu ho zapinat nebudem

jul
4. dec 2009

ja nemam doma a ani mi nechyba 😅

dudu
4. dec 2009

jaaaj tak halmark mam na nule a na 99 MGM, a na 98 Film plus

pipka
4. dec 2009

DOMA som v zivote nemala zapnute 😀 to tam mam len do poctu...ze mi to dali miesto primy na 4ku 😠 🙄

dudu
4. dec 2009

vies co, ja doma ani nepozeram , mi staci ze je v programe regina, viktoria , sandra a koniec vysielania, sak tam je telenovela za telenovelou a to ma este nechytilo 😅

pipka
4. dec 2009

ako ze musis zapinat geret dudus 😅 ved ja mam geret stale vypnuty a len dialkacom zapnem ked idem pozerat primu,za sekundu 😀 a to len v stredu a stvrtok na zufalky 😀

jul
4. dec 2009

ja mam stv1, stv2,markiza,joj,joj plus,ta3,ct1,ct2,ct24,filmCE,axn,hallmark,romantica,eurosport,nova sport,sport1,stv3,eurosport2,minimax,disney channel,cartoon network,spectrum,discovery.......atd

pipka
4. dec 2009

mne staci, ked na markize davaju program na Doma a mam husiu kozu z tych kravin 😠 😅

dudu
4. dec 2009

ahaaa, to som nevedela, tak nabuduce vykusam, zufalky som nevidela uz ani nepamatam

zabka132
4. dec 2009

cafte...pipi...ja som vcera zachrnala...jak poleno 😅 .....a torticku som videla....supeeeeeer 😵 😵

dudu
4. dec 2009

jul a ty mas satelit? ze ma aj novu,

jul
4. dec 2009

mne maly taky bordel spravil doma,ked sme sa vratili z nakupov 🙄

a nechce sa mi to upratat

pipka
4. dec 2009

zabiii cafet, som si aj myslela 😅 😀

jul
4. dec 2009

dudušš,ja mam digi a mame len nova-sport 😝

pipka
4. dec 2009

novu sport ...to mam aj ja 😉 na digi 😉 ale klasicku novu nie 😒 ale nasi v dubravke aj v Jakubove maju aj novu

zabka132
4. dec 2009

a citala som, ze bola aj vyborna ta torticka 🙂 ...inak velmi dobra je ta plnka s bielou cokoladou alebo s milenou....ale je dost sladka...tak je dobre dat tam potom ten kyselkavy dzem alebo lekvar.....tak ako si to urobila aj ty 😉

dudu
4. dec 2009

kraus si dobera modelku, 😀 😀 😀 😀

jul
4. dec 2009

to je modelka? 😅

dudu
4. dec 2009

ano, sak ale ja so krajsia, 😅 😀 😀 😀 😀 😀 , to kolko by som zarabala 😉

zabka132
4. dec 2009

my kukame jojku...to o tych princeznach.

jul
4. dec 2009

ja im nic nerozumiem,jak rychlo blabocu...si vzdy spomeniem na V....co povedali? co hovorili? 😀

jul
4. dec 2009

hrozna je 😒

jul
4. dec 2009

aj ja kukam o tych princeznach...trapna chujovina pre deti 🙄

pipka
4. dec 2009

zabi, s tymi ladovymi gastanmi to bolo super, akurvatne..a aj dzemik bol 😉

pipka
4. dec 2009

ta modelka je riadne vypatlana 😅 😀

jul
4. dec 2009

zeee,presne,vysurovana jak svina,asi od hladu trepe 😀