Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
6. dec 2009

no ako aji? uz mas pozehlene? 😅

lia
autor
6. dec 2009

my sme dnes nrvarili.isli sme sa najest na trhy 😝 asi by som to dnes anií nevstavala 😝
dakujem wighy 😵 vy sa ako mate??

lumah
6. dec 2009

😉 ajka nemali s tým problém, lebo keď som dala čiapku čerta Filipkovi na hlavu-vôbec mu nepristala, David má oči také šibalské ako čert. 😀
Dnes som bola v KIK v Pezinku-kúpila som bundu ale zohnala som to číslo len jedno, musím zajtra v BA pozrieť. Ale svetríky mám dva. Ešte bola dnes aj 25% zlava, tak ma to všetko vyšlo len 16,5€.
Jul bola si v tom KIK?

jul
6. dec 2009

DAKUJEEEEEEEEEMMMMMEEEEEEEEEEEEEE KRAAAAASNE 😵 😵 😵 😵 😵

jul
6. dec 2009

Lum,nebola,akurat mi o tom dnes svokra hovorila,tak sa tam chystaaaaaaam 🙂

zabka132
6. dec 2009

Riškoviiiiii všeeeeeeetko naaaaj 😎

zabka132
6. dec 2009

julis ako to bezi, ze ? 🙂 😕 😵

jul
6. dec 2009

noooooo ☹ ☹ ☹ strasne 😖

lumah
6. dec 2009

jeeej jul vy máte dnes dva rokyyyyyyy-gratulujeeeeeeeem. 🙂

pipka
6. dec 2009

Julis RIŠINKOVI všetko NAJLEPŠIE k dnesnym druhym narodeninkam, veeela stasticka, zdravicka a hlavne laaaaasky v zivote zelame a kamoska Hanulka CMUUUK posiela 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kraasne fotky 😎

jul
6. dec 2009

dakujeeeeeeeeem,posielame naspat pusku hanke 😵

jul
6. dec 2009

ano lumi,dakujeme 😵 ....nooo na mikulasa sa narodil...co uz 😒 😅

pipka
6. dec 2009

no my sme dnes tiez nevarili, dojedli sme zo vcera polievocku a spagety a potom prisli babky, dedko, tetka a ujko...a zacala veeelika zranica 😝 😀 a spapali sme celu tortu len taky fukot 😅 aj celu pizza strudlu...plus na kila ovocia, lebo Mikulasko bol stedryyyyyy, z ciziem nam ovocie az vypadavalo 😀 mandariniek mame, ze aj vojna moze vypukut a prezijeme 😅 😀
a asi kilo a pol bananov, kilo jablk, desat kiwi a kilo hrusiek... 😵 no a sladkosti len maminka a tatinko dostali...fifinka len baby susienky, ovocie a snehuliacika 😉

lumah
6. dec 2009

jul ale to je krááásne, akurát to má spolu s tým Mikulášom-myslím darčeky, oslavu a tak.

pipka
6. dec 2009

lumi uzasne fotky 😵 a vy uz davate malym papat cokoladu? Ze tooolko sladkosti dostali 😀 lebo my zatial hanke moc cokoladu nedavame, este sa jej naje v zivote... 😅

pipka
6. dec 2009

julis...ako laptop 😕 mal uspech? 😉

pipka
6. dec 2009

no idem vam aj ja nejake fotky sem dat 😉

lumah
6. dec 2009

pipka to len v balíčku dostali, potom sa im to oddelilo-samozrejme do nášho šuflíka na sladkosti. 😀 Oni majú len brumíkov,sušienky a tak. Nedávame im čokoládu ešte. Akurát miláčika čokoládového jedli, alebo na krupičnú kašu im trolinku granka pospem.

jul
6. dec 2009

pipi,laptop mal uspech 😎
tukal jak datel donho a rehotal sa 😅

lumah
6. dec 2009

jul Riško dostal kopec hračiek, o to lepšieho má MIkuláša. 😀

jul
6. dec 2009

maly dostal milion cokoladovych mikulasov a vselijakych sladkosti od babky...my sme mu len jogurty,ovocie a tycinky kupili,zo sladkosti iba gumenych medvedikov,lebo on len to lubi...stastie je,ze cokolada mu nechuti,tak to vsetko zajtra zbalim do igelitky a odnesiem synovcovi 12rocnemu 😀

lumah
6. dec 2009

Dnes náš tatinko konečne spravil lištičky na stenu a mohli sme zavesiť zástenu do hracieho kútika chlapcom-dala som foto.

lia
autor
6. dec 2009

aky je stastny Riššškoooo 🙂
mna nejak boli hrdlo ☹ bojim,ze sa mi teraz zapali uzlina a to bude jedna velka angina zase 🙄
cajikujem s kopou citronov,calcium si urobila,dufam,ze pomoze.

a huspeninu jem jak kolac,otec mi spravil cely plech 😅

pipka
6. dec 2009

no presne ako u nas...max brumik alebo pribinak kakaovy...ale aj to max 1x za dva tyzdne 😉

julis, sak si to nechaaaj pre seba 😀 potom tu budes pisat ako mas chut na sladke a nic doma nemas 😅 😀 😀

jul
6. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 liuššš

lia
autor
6. dec 2009

svetovi su chlapci lumi,fakt svetovi 😀 😀

jul
6. dec 2009

jeeeej lum,super je ten kutik 😵 😉

pipka
6. dec 2009

V dostal velku studentsku pecat a kinderko a velkeho Mikulasa...a studentsku pecat CELÚ a kinderko uz spraskal SAM 😠 😅 ani kulincek mi nenechal a neponukol 🤐 😢 😀

jul
6. dec 2009

no urcite pipi...a budem plakat,ze som pribrala 😒

jul
6. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 si cakala,ze ta punukne?