Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
7. dec 2009

dudušš,ty asi chudnes tukanim do klavesnice 😀
to aj ja by som chcela tak schudnut a pipka by bola uz jak anorekticka 😀

jul
7. dec 2009

ja som prestala vecer vyzierat chladnicku a cez den som jedla len salaty a ovocie a zacala som chudnut,no do toho ten stres z rozchodom,tak to islo hned lahko dole 😖

jul
7. dec 2009

ja som uz bola v tescu,na poste,u nasich,ptom s mamou k nam,potom zas ju odviezt domov a uz mam klud,maly spi,tak popijam kavu,ale ked sa zobudi,ideme este k prababke 😅

lumah
7. dec 2009

jul kolko si schudla? Inšpiruj ma trochu. 🙂

jul
7. dec 2009

lum ja som pribrala skoro na 85 kil 😅 a teraz mam 59 😎

jul
7. dec 2009

lum a ty si hovorila ,ze kik je aj u nas? mne svokra hovorila,ze v raci uz je

lumah
7. dec 2009

jul tak to si dob rá, ke´d si tak schudla, čo si robila? ja som mávala takú váhu ako ty teraz. 😒
KIK je v Hypernove v Pk-hneď za lekárňou-je dosť veľký. Som tam kupila bundu a svetríky v nedelu.

pipka
7. dec 2009

cafet, konecne som tu 😎

pipka
7. dec 2009

ze anorekticka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no veru...ja by som uz aj zmizla 😅 😀

lumi, hanka spavala do 13 mesiaca este dvakrat denne a potom sa mi sama zo dna na den prestavila na jedno spanie, ale poviem ti, ze je to ovela lepsie, ked spi len raz, krasne prespi celu noc a aj cez den spi uz dlhsie a poobede si pokojne povybavujem co potrebujem, lebo ked mi o tretej spavala, tak som ani na navstevu, ani na postu, ani na nakup... 🙄 to bolo o nervy, lebo vzdy ked som s nou niekam vosla, hned sa zobudila 😒 a potom bola len upistana...lebo ved nevyspata 😖

tak teraz si to pochvalujem 😵

lumah
7. dec 2009

pipi a o kolkej ti ráno vstáva a chodí znovu kedy spať cez deň?

pipka
7. dec 2009

vstava okolo pol osmej a potom ide spinkat o dvanastej - stvrt na jednu...a spinka cca do pol druhej-druhej a vecer potom ide hajat medzi pol osmou osmou 😉

lumah
7. dec 2009

naši už teraz zaspávajú-konečne stíchli v postielkach. V noci to bolo hrozné, david v kuse vyplakával, po prvý raz som ho musela vziať k sebe, aby sa muž aspoň trochu vyspal. Aj to mliečko neskoro večer u nás nebývalo, sa večer napapali a vydržali do rána. Oni do tých 13 mesiacov zas spávali celú noc, teraz je to hrozné. Som im včera nedala mliečko, keď som išla spať, že skusim, či vydržia, o jednej ráno muž išiel spraviť, lebo david hučal. Filip by aj vydržal, ale dado ho zobudí vždy tým krikom. 😖

pipka
7. dec 2009

dnes napr vstala uz o siedmej, o dvanastej som ju ulozila , spala do tristvrte na dve, a teraz zalomila o tristvrte na osem 😉

lumah
7. dec 2009

pipka nooo a tu je ten problém, naši sa budia o 6 a do dvanástej nevydržia, o pol deviatej už zívajú a žmolia si oči. Možem skusiť to natiahnuť, ale dlhšie ako do 11 asi nevydržia. Večer chodia spať ako Hanka.

pipka
7. dec 2009

lumi, my sme mali presne taketo obdobie od 12. do 13. mesiaca ...nespanie, nepapanie a celu noc revy 🙄 ☹ tiez sme si ju uz zo zufalstva davali medzi seba, lebo tam spala okamzite 😅 som sa bala, aby si na to nezvykla...ale klop klop nastastie obdobie preslo a zo dna na den spinka zase celu noc (az na male vynimky) a pekne vo svojej postielke 😵 😵 😵

jul
7. dec 2009

u nas to este zije...maly sa hra o 106

pipka
7. dec 2009

no presne ...aj hanka mi vtedy vstavala uz okolo siestej...to bola moja smrt 😅 jasne ze o desiatej uz spala ako zabita 😅 😀 ale vidis...sama od seba sa posunula 😉 pochopila, co je spravne 😀

jul
7. dec 2009

co si myslite,kto dnes vypadne?

pipka
7. dec 2009

netusim julis 😒 cakam komentare od teba...ja kukam serialik 😎

jul
7. dec 2009

ok 😉

ja myslim,ze stara dnes vypadne 😒

pipka
7. dec 2009

radsej bendig by mohol 😅

jul
7. dec 2009

no uvidime...ktora z nas vyhra 😀

pipka
7. dec 2009

uz ich davaju na čakačku? 😕 😅

jul
7. dec 2009

reklama 🙄 🙄 🙄

jul
7. dec 2009

co varite zajtra? ja chrenovu 😅

pipka
7. dec 2009

ja zatial netusim, musim kuknut do mrazaku 😀 ale asi rybku a zemiaky...len tak narychlo a mala by som nieco upiect, lebo vecer mi dojde kamoska, tak nech mam co ponuknut, ale vooobec netusim co 😅 asi len muffiny spravim 🙂 a kavicku

pipka
7. dec 2009

jeeej ved dnes je aj KBK, sa uz tesiiim 😎

jul
7. dec 2009

aj ja tesim 😎

pipka
7. dec 2009

no uz niekoho vyhodili? 😕

jul
7. dec 2009

este ne,akurat idu hovorit porotcovia