Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
7. dec 2009

a kam sa vyparila duduššš?

pipka
7. dec 2009

najdrahsi, lebo ho sponzoruju J&T 😅 😒

zlatyyy je 😀 tak fical, az je fotka rozmazana 😀

pipka
7. dec 2009

duduska uz asi objednava zase 😀

pipka
7. dec 2009

a liuska uz haja? 😕
dnes tu tusim ani nebola 😲 😖

jul
7. dec 2009

akurat sedi za stolom a tuka do svojho laptopu 😅

jul
7. dec 2009

ozaj a dnes bola dudušš na poradni?

pipka
7. dec 2009

julis, vcera som uz nekukala nist, sak ten film zacinal 00.20 😅 to by som rovno rano dokukala, ked fifinka vstavala 😅 🙄 😀 to nehrozi, ked sa potrebujem vyspat. Som o pol dvanastej isla spat a rano o siedmej som bola jak mechom udreta...normalne som hanku sledovala a s otvorenymi ocami spala...ani som ju miestami nevnimala 😅 🙄

lumah
7. dec 2009

jul na cajle máme známych - Fraňovcov. 😀

pipka
7. dec 2009

ano ano, boli sme spolu na poste pre balik a potom u nas pred domom sadla do auta a isla na poradnu 😉
ani nam nenapisala, co nove, ze? 😕 😠 😀

pipka
7. dec 2009

aj mu laptop rozprava? 😀

jul
7. dec 2009

hej stale to keca v kuse 🙄

jul
7. dec 2009

nooo nepochvalila sa co nove 😠

jul
7. dec 2009

tak asi ok,keby nieco bolo,tak urcite to hned napise

pipka
7. dec 2009

jeej lumi, my mame take iste pyzamko...ale oranzove 😉

pipka
7. dec 2009

no snad ok, asi ju ta neterka vyviedla z miery 😅

lumah
7. dec 2009

jeeej ozaj liuska-dufam že už nie je v nemocnici. 😝

pipka
7. dec 2009

no ece ma desat dni, tak ece nech vydrzi kusok 😵

lumah
7. dec 2009

pipi mi prišla na rozum tá fotka tvoja, ako malá jedla broskyňu vo vani- ja dávam chalanom tiež do misky-na stolík-no po celom byte je to. Aj medzi hračkami nájdem všelijaké kusky jedla. 😀

pipka
7. dec 2009

lumi, ani nehovor...ja jej davam tiez teraz mandarinky tak, ze do misky na mesiaciky...ked papa pri mne, tak v pohode...ale dnes som odisla do spalne ustlat, a nepraj si vidiet co tu bolo 😠 🙄 mandarinky vsade...stava po celom stoliku, a miska na zemi 😠 😠 😅 skoro som tu skolabovala...keby som sa neovladla, tak jej asi aj po riti capnem 😅

lumah
7. dec 2009

pipi no a predstav si to dvojmo. 😀 😀

pipka
7. dec 2009

som chcela dozit webmaster, lebo dnes zdenka predna ma byt , ale neviem neviem...ci dozijem 😅 🙄 uz ma riadne klati 😝 😖

pipka
7. dec 2009

lumi...zivo si to viem predstavit 😅 😀

jul
7. dec 2009

moj nelubi mandarinky,len jablka a banany

lumah
7. dec 2009

pipi aj mňa kláti, minulá noc bola divoká, zatial su ticho, ale väčšinou spustia po polnoci, ked sa najlepšie spí,

lumah
7. dec 2009

jul aj naši smulkali mandarinku a moc ju nechceli, pomaranč to áno, ale tiež jablčka a banany u nás idu.

pipka
7. dec 2009

hanka ma teraz mandarinky ako drogu...sranda 😅 ona denne minimalne 4-5 stiahne 😵 a k tomu dnes este strapec hrozna a pol bananu zjedla 😝 😵

jul
7. dec 2009

a este aj hrozno zje,ale moc nie

pipka
7. dec 2009

no ja v noci akoze spim...len ja som nastavena stale, ze aspon desat hodin by som spala 😅 😀 😀 a ked spim len sedem...tak mam malooooo 😅 😖 🙄 😀 😀 😀

jul
7. dec 2009

to kolko toho poje? 😅