Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
9. dec 2009

ja som tuuu 😵

zabi, vyzdobu mam od prvej adventnej nedele...teda od piatku uz 😵

pipka
9. dec 2009

dudus, krasne satocky, ale hanka uz ma tolko satociek, a az take paradne ani nevynosi v lete na denne nosenie, tak aj ked su za dobru cenu, neberiem...uz sa musim krotit 😅

dudu
9. dec 2009

ja som len nahodou klikla... 😅 ,

jul
9. dec 2009

😀 😀 😀 😀 pipi,uz sa krotiššš konecne?

pipka
9. dec 2009

no ked sa budes vydavat a fifinka bude druzicka, tak kupim julis 😀

jul
9. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 pipi,vieššš ,ze aj mna to napadlo?

telepatia 😎

pipka
9. dec 2009

musim julis 😅 🙄 sak ma taku garderobu jak anglicka kralovna 😝 😒 kto to bude prat a zehlit 😅 🙄

pipka
9. dec 2009

telepatky ako vzdy 😎 😎 😎 😎 😎

jul
9. dec 2009

no inac mne sa uz vsetko splnilo co mi vestkyna vyvestila,len ten muz sa neobjavil ziadny 😖

stale len R tu obkenduje skoro denne 😠

jul
9. dec 2009

ale inac si uz super vychadzame 😎

pipka
9. dec 2009

julis, ved mozno on je ten muz 😅 😎

pipka
9. dec 2009

a co sa zmenilo? polepsil sa?

jul
9. dec 2009

😅 😅 😅 😅 😅 pipi

no teraz si konecne normalne rozumieme,vsetko je super....predtym sme sa straaaašššne hadali,jak dva psi 😖

pipka
9. dec 2009

a preco sa teda nevrati domov? 😕

dudu
9. dec 2009

pipi, ozaj Miladka je tehu 8tt

jul
9. dec 2009

pipi,ja to neriesim ci on niekoho ma,uz to serem,hlavne je,ze sa o nas stara a mame sa ako v bavlnke

dudu
9. dec 2009

ano preco sa nevrati? si mu to zakazala, 😕

pipka
9. dec 2009

no super dudus, ze gratulujeme 😉 ...a co teraz? vratis postielku?

pipka
9. dec 2009

julis, podla mna sa vrati...mozno uz aj teraz na Vianoce 😉

jul
9. dec 2009

pipi,mozno aj preto,lebo je jesitak a hrdy...ja som mu totizto povedala,ze uz v zivote ho nezoberem naspat...a takto by som ja bola na koni a to by asi on neprezil aj sa boji,ze ho odmietnem

dudu
9. dec 2009

budem musiet, 😅 😀 ,

dudu
9. dec 2009

jul a odmietla by si ho? 😕

pipka
9. dec 2009

a keby si mu ty povedala, ze to chces nejako napravit? myslis, ze by sa nevratil rad? Keby si to chcela nejako usporiadat ten vas vztah 😉 niekedy musis hrdost hodit za hlavu 😅 😉

jul
9. dec 2009

nevrati pipi,jemu to takto vyhovuje,lebo stara sa o prevadzku,od rana je do 3tej v robote na doobednej,pomaha pripravovat alebo chodi pre tovar,no a poobede sa venuje tomu novemu pubu co robia s kamaratom...a to behacky po uradoch,zhananie materialu a musi tam byt stale lebo dohliada na to....a este stiha aj nas s malym v pk a to skoro denne chodi

pipka
9. dec 2009

dudus, ved im to vrat, na bazaroch si kupis aj krajsiu postielku a za facku 😉 aj fusak aj vsetko... 😉

jul
9. dec 2009

inac sa ponukol sam v piatok,ze aby som zavolala mojich rodicov na maleho oslavu...tak to som ostala v soku

pipka
9. dec 2009

a co ty vies..ved sa ho skus na Vianoce pod stromcekom opytat 😉 mozno zazijes romantiku a my ti vsetky budeme ticho zavidiet 😀 a Simonka bude ani sa nenazdas 😎

jul
9. dec 2009

hej ved za tisicku si kupis peknu postielku