Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
11. dec 2009

sak m aj zreval, tak ona teda ze ano ale doniesla si este na koberec topanky, co som jej ja nedovolila ani M ale ona to spravila tak sikovno ze uz boli aj na koberci v obyvke...., hres ju potom ked sa na teba hodi a zacne ta bozkavat... 😉

pipka
11. dec 2009

no toto presne robi aj hanka 😅 zrevem na nu ze nono! a ona sa sice zlakne...ale neposluchne hned...az tak na druhykrat a to uz jej idem capnut, a potom teda polozi to co mala...a dojde a zacne ma bozkavat a hladkat 😅 a co potom... 😅 musim ist do inej miestnosti a tam sa na tom rehocem 😀 krpana vychcana 😅

dudu
11. dec 2009

sa musim tajne priznat ze som jej dala po puse, umyvala som jej ruky po mandarinkach a ona sa asi po desiatich minutach nechcela prestat hrat s mydlom a vodou, tak som jej chcela to mydlo vziat a ona so ho supla do pusy..., tak som sa nezdrzala, vybrala a supla jej cez,..., ani nezamrncala 😕

jul
11. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 duduššššš

pipka
11. dec 2009

sak vedela preco 😅

dudu
11. dec 2009

to bola odo mna taka automatika, ze som kukala sama na seba a modlila sa aby nezacala jacat alebo co , ale pridala som hlas a zacala ju hresit, tak len kukala ale plakat nezacala

jul
11. dec 2009

duduššš...tak si si vyskusala ake to bude 😀

dudu
11. dec 2009

vychova je tazka vec, nieco poseres a mas doma psychosa 😕

pipka
11. dec 2009

dudus a teraz si predstav, ze to spravis v skolke a decko ta bonzne 😅 🙄 a nevysvetlis rodicovi...a pritom to len reflex 😀

zabka132
11. dec 2009

to je najhorsie pipi....ked ta pri cudzich detoch ruka svrbi 😅

zabka132
11. dec 2009

julis...snaz sa kricat co najmenej...pretoze si na to zvykne a nebude to brat vazne.....ja som to veeelmi obmedzila....a teraz ked zvysim hlas, automaticky spozornie.

dudu
11. dec 2009

ale aj tak si myslim ze nasa mala mi bude po hlave skakat, ze ja som tvrda a bez trpez...., len s cudzimi detmi 😅

pipka
11. dec 2009

no viete kolkokrat ja som sa musela ovladnut 😅 🙄 az som musela zacat pocitat do desat...a potom zhlboka dychat, lebo urcite by som capla 😅 😠 niektore deti totiz aj naschval provokuju 😠

zabka132
11. dec 2009

vela zalezi od povahy dietata......ja musim fifca veeelmi cepovat....je hrozne tvrdohlavy....po tatinkovi....a straaasny herec.

pipka
11. dec 2009

hlavne takí predškoláci 😠 🙄 preto mam najradsej prvacikov 😵

dudu
11. dec 2009

no ja si myslim ze ona neprovokovala, ona to myslela vazne, proste nechcela posluchnut a ked uz musela, tak aspon pridala nieco navyse , len aby to nebolo tak ako chces ty..

zabka132
11. dec 2009

...po babine 😅

pipka
11. dec 2009

ale aj medzi prvakmi sa najdu vyčuranci 😅 🙄

jul
11. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 zabi

zabka132
11. dec 2009

ja uz teraz viem, ze s Filipkom budu problemy.....ma hrozne rad deti...a prejavuje to dost divne...hryzenim, kopanim...a podobne.

pipka
11. dec 2009

zabi 😀 😀 😀 😀 😅

zabka132
11. dec 2009

do kategorie vycurancov radim aj toho mojho...dobrovolne.

pipka
11. dec 2009

no myslim, ze aj nasa fifi tam spada 😅 😀 alebo bude spadat 😅

zabka132
11. dec 2009

tak ako pred par mesiacmi bol hanblivy chlapcek...tak teraz je riadne cislo. Ked sme si boli brat tie telefony.....no, co tam vystrajal...na vsetky tetky tam vykrikoval....tetaaaaa.....tetaaaaa.....poooooj....poooj.

zabka132
11. dec 2009

lebo poj vie povedat....ale nepovie poď, ale ťop.

pipka
11. dec 2009

mali tam z neho radost, co 😅

zabka132
11. dec 2009

no...vola ma manzel do postele...to sa tak casto nestava 🙂 .....uz hundre, ze furt na internetom sedim....tak ho hadam idem potesit, nech zavrie usta na chvilu 😎

zabka132
11. dec 2009

hlavne ja 😖 ...ani poriadne neviem, aky pausal som si dala 😅 😀 😀

pipka
11. dec 2009

boze doteraz mi vrtalo v hlave ze ako sa vola ta herecka v zufalkach 😅 🙄 a uz vieeeeeeeeeeeeeem 😀

Eddie Brittová 😎 😅 😎 koonecne 😀

zabka132
11. dec 2009

tak ja idu.....bru nocku 🙂